Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

JAK ZAMÓWIĆ?
W celu zamówienia programu SeoQuickAdder napisz do mnie na adres info(małpiszon)linkvault.co przesyłając jednocześnie dane do faktury VAT jeśli potrzebna.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie działa indeksacja dla katalogów z https://www.katalogi.pro/pakiet-7/

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, to nie SEOKatalogi.

:D

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem ;)

Próbuję dodawać do pakietu 10 neonex'a z multikodem, ale coś nie bardzo to działa, dodało tylko do jednego, dla reszty mam "inny błąd".

Da się na ten moment dodawać do katalogów z multikodem? Coś mi się wydaje, że program nie wpisuje kodu w odpowiednie pole. Albo o czymś nie wiem.

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian: Grupa wpisów -> określ -> w pole wpisujesz nazwę grupy z seokatalogu (zazwyczaj multikod, multi itp), lub jej część np jeśli pole nazywa się multikod wystarczy wpisać multi

Czy wersja on line jest tak samo skuteczna jak off line? Mozna konto na test.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian: Grupa wpisów -> określ -> w pole wpisujesz nazwę grupy z seokatalogu (zazwyczaj multikod, multi itp), lub jej część np jeśli pole nazywa się multikod wystarczy wpisać multi

Wpisywałem w to pole "multikod", "multi", próbowałem też "Wpis zwykły (multikod)" i nie działa.

Domyślnie w tych katalogach jest wybrane "Wpis zwykły (multikod)", druga pozycja to "Wpis zwykły (SMS)".

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym jeszcze miał dwie sprawy:

1. wydaj mi się, że dodawarka w wersji 2 na tej samej bazie co wersja 1 ma o wiele mniej dodań, sporo jest błędów typu "pole regulamin, adres, kod, cokolwiek innego jest obowiązkowe", mam automatyczne zbieranie maili z aktywacja / usunięciem wpisu i widzę po prostu po samej ilości linków, że jest ich mnie w wersji 2

Do SQA 2 została wrzucona i zaindeksowana baza z SQA 1 + ileś tam dodatkowych katalogów z różnych źródeł ( też był dodane do SQA 1 ).

2. odnośnie bazy katalogów - może warto by było zczytywać zawartośc katalogów z linkami dopiero jak wybierzemy bazę, czyli wybieramy opcje "dodaj z bazy" - program zczytuje tylko listę baz z linkami, punkt 2 - jak wybierzemy konkretną baze dopiero wtedy jest ona wczytywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian: przeindexowałes te katalogi neonexa? mówimy o beta 2?

Beta 2.

Wywaliłem wszystko z katalogu, zaindeksowałem ponownie i teraz działa. Grupa wpisów ustawiona na "domyślna", jak wpiszę określ->"multikod" też działa.

Chyba coś się pochrzaniło poprzednio przy indeksacji :)

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności