Skocz do zawartości

Marsz Rownosci idzie dalej!


mlen

Rekomendowane odpowiedzi

najnowsze wiesci mowia iz Urzad Miasta Gdanska zakaz sobotniej(niedzielnej?) demonstracji demokratycznej !

demonstracja nie mialabyc "z udzialem gejow i lesbijek" i w ogole nie wiadomo co (jak niektorzy sugeruja), a wyrazem niezadowolenia ze strony politykow i zwyklych mieszkancow dot. ograniczania przez wladze swobody obywatelskiej. przypominam: Konstytucja pozwala nam na organizowanie pokojowych wiecow: oto cytat:

Art. 54

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Art. 57

Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.

wiec, Kochani, mimo zakazu, mimo ze kazdy ma swoje sprawy, mimo ze mozesz nie akceptowac homoseksualizmu, nie badz homofobem!, nie badz obojetny wobec swojej wolnosci! przyjdz na demonstracje w swoim miescie, pokaz ze jestes i ze nie zgadzasz sie z lamaniem praw czlowieka !

"Lubię samochody i znam się na koniach mechanicznych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ! Nie rozumiem, jak można zaglądać po chamsku dorosłej osobie do łóżka, a potem krzyczeć o obrzydzeniu. Do tego domagać się zakazów, nakazów itp argumentując tym, co się zobaczyło "pod kołderką" (przypomnę - dorosłych, wolnych osób, żyjących PODOBNO w wolnym, demokratycznym kraju).

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze K3ynski nie przewidzial jednej rzeczy a moze wrecz o niej zapomnial.

Walczac o prawa ludzi w okresie PRL wlake te wygrali. Mimo pal, grozb, aresztowan itp. I on mysli ze teraz bedzie inaczej. Sam na siebie bata kreci. Walka ta jest juz przegrana przez PiS i innych. Wczesniej czy pozniej homoseksualisci wywalcza sobie prawo do rownego traktowania przez prawo.

K3ynski walczac z marszami rownosci lamie idealy Solidarnosci bo walczyl o kraj w ktory kazdy bedzie mogl prezentowac poglady. I kto jak kto powinien wiedziec ze bitwe moze wygral ale przegrana wojna jest tylko kwestia czasu.

Oddolnie zmobilizowal przeciwko sobie spore masy spoleczne ;) To moze byc jego zasluga :P

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natrętnego propagowania homoseksualizmu nie popieram ale popieram prawo do wyrażania pogladów równe dla wszystkich

Nie zlinczujcie mnie ale nie uważam inności seksualnej za normalność i za norme.

Natomiast prawo do kulturalnego głoszenia swoich poglądów jest prawem świętym.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant dobrze prawi ;) dla mnie to lekka paranoja z tym co sie dzieje , chca prosze bardzo niech maszeruja kazdy ma do tego prawo ale czy wszycy hetero robia marsze i pokazuja ze sa hetero ? Mnie nie interesuje co kto robi w sypialni to kazdego spawa ale gdyby nie kaczor bylby z 1 marsz i nikt by sie nie podniecal a tak kaczka sama nakreca spirale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant dobrze prawi ;) dla mnie to lekka paranoja z tym co sie dzieje , chca prosze bardzo niech maszeruja kazdy ma do tego prawo ale czy wszycy hetero robia marsze i pokazuja ze sa hetero ? Mnie nie interesuje co kto robi w sypialni to kazdego spawa ale  gdyby nie kaczor bylby z 1 marsz i nikt by sie nie podniecal a tak kaczka sama nakreca spirale

107008[/snapback]

Witajcie

Hetero sie nie organizują ponieważ nie są piętnowani. Homoseksualiści nie musieliby się organizować gdyby nie spotykali się z ostrymi atakami części społeczeństwa i nie ma to nic wspólnego z propagowaniem homoseksualizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że wina leży po obu stronach - wybacz ale ja odbieram wiekszość tego rodzaju akcji na zasadzie propagowania na siłe czegoś co nie jest nienormalne jako normy.

A prawda jest taka jaka jest, homoseksualność normą nie jest, bo gdyba to była norma to homoseksualiści byliby większością a nie mniejszością.

Zaś co do piętnowania to ortodoksi wszędzie są po jednej i po drugiej stronie, z jednej buce nawoływujący do gazowania, z drugiej chcący nienormalność zrobić normalnością.

P.S.

Mam paru znajomych o wspomnianych skłonnościach i w tkz towarzystwie mi osobiście to rybka kto z kim śpi i z kim chce się trzymać za rękę ale nie lubię jak wciska mi się coś udowadniając na siłę że czarne to białe i na odwrót.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że wina leży po obu stronach - wybacz ale ja odbieram wiekszość tego rodzaju akcji na zasadzie propagowania na siłe czegoś co nie jest nienormalne jako normy.

A prawda jest taka jaka jest, homoseksualność normą nie jest

107013[/snapback]

Wydaje mi się, że cały ten szum opiera się na wzajemnych prowokacjach. Całe zamieszanie wywołują skrajne emocje z jednej i drugiej strony i totalny brak tolerancji.

Pomijając fakt czy homoseksualizm jest normalny czy nie to nalezy się tym ludziom prawo do współistnienia w społeczeństwie na równych prawach z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równe prawa już są, natomiast zrównanie praw par homo i hetero byłoby nadużyciem norm czy to społecznych czy to biologicznych a słowo tolerancja nie znaczy promować czy też wspierać.

Myślę, że w niezrozumieniu słowa tolerancja leży główna przyczyna całego zamieszania.

/////

nazwa marsz równości to dla mnie przegiecie co to jakiś komunizm seksualny ??

normy są normami a w stosunku do orientacji seksualnej to podstawy i reguły do ustalania tych norm zostały już dawno ustalone przez samą przyrode. Brutalne stwierdzenia ale prawda bywa brutalna.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normy są normami a w stosunku do orientacji seksualnej to podstawy i reguły do ustalania tych norm zostały już dawno ustalone przez samą przyrode. Brutalne stwierdzenia ale prawda bywa brutalna.

107026[/snapback]

Przyroda działa także w przpadku odmienności seksualnej. Przecież homoseksualista nie decyduje się z dnia na dzień, że nim zostanie. Wpływ na to ma właśnie przyroda a dokładnie przewaga hormonu męskiego czy też żeńskiego u kobiety ciężarnej.

Homoseksualiści nie mają łatwo w takim kraju jak nasz dlatego wychodzą na ulicę aby powiedzieć głośno ludziom, że należy się im szacunek i akceptacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wychodzi całe niezrozumienie i przyczyna nieporozumień

szacunek
szacunek do człowieka i jego człowieczeństwa tak
akceptacja
próby przedstawienia odrębności i mniejszości seksualnej jako normy nie
Przyroda działa także w przpadku odmienności seksualnej. Przecież homoseksualista nie decyduje się z dnia na dzień, że nim zostanie. Wpływ na to ma właśnie przyroda a dokładnie przewaga hormonu męskiego czy też żeńskiego u kobiety ciężarnej.

o tym dokładnie pisze i mówie ale te uwarunkowania niestety nie są normalne w sensie norm i normalności i większości (inaczej tej łopatologii nie dało sie przedstawić :hi:)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności