Skocz do zawartości

czyje to cudo?


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh, może to pierwszy katalog na Lycosie, to bedzie inne IP :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokopałem głębiej:

<a href="https://members.lycos.co.uk/themapetshow/" target="_blank" > Kolejny Zasrany KATALOG STRON</a>

a na stronie

https://members.lycos.co.uk/themapetshow/wniosek.php

umotywuj w 439 wyrazach dlaczego chcesz otrzymać konto :)

hehe

spadlem z sofy jak to ujrzalem :jezyk1:

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale pojawiają się jakieś podkategorii, czyli on pewnie jest moderowany, bo stron narazie nie widać.

A tak się zastanawiając, przegladąc oststanie tematy na temat pojawiania się kolejnych kopii katalogu, w którym autor nie zminia kompletnie nic można wywnioskować, że katalog jest "manifestacją" przeciw takiemu działaniu :P

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzeczywiście uczciwy.

Ale nie wydaje mi sie aby katalogi mialy byc w przyszlosci takze "zaszczane", "obsrane", itp

O jakiej przyszłości mowa? Wystarczy ogladnąć te zgomadzone skrzętnie na prezentowanych listach, by bez najmnieszego problemu zauważyć, że już w tej chwili są właśnie takie.

Podpieranie się hasłami typu "im więcej, tym lepiej", to zwykłe brednie zapatrzonych w te swoje potwory, najczęściej niedouczonych amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm moją uwaga jest taka

Mamy w Polsce Dmoz Polski i to możemy nazwać katalogiem no moze gdyby nie prywata redaktorów ale pomińmy to już było wałkowane.

Jeden z redaktorów usunoł mi stronkę ze względu na ukryte linki :rotfl:

Mały detal że to był linkor Kupię mu okulary . :)

Mamy katalog Onetu czy Wp ale też z tym róznie bywa.

Mamy dobrze moderowany webwweb.pl

Reszta to nie katalogi to narzedzia Seo i POWIEDZMY TO WPROST.

Każdy ma swój kawałek podłogi.

Sprawę etyki pomińmy bo to temat rzeka punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

A Zasrany katalog to czyn mało szkodliwy na wszelkie sposoby. Oznacza on raczej zły już stan psychiczny własciciela.

Cóż siedzenie przy kompie skrzywia psychę :(

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczam w świat katalogi i szczerze mówiąc mam to gdzieś czy jest trendi czy dżezi i to czy ma on superoprawe i wypasiona grafike - po prostu jest to część zaplecza i koniec w koncu działa to w obie strony ja mam rosnący content a inni maja link.

I co najważniejsze nikogo nie zmuszam do wpisywania sie do katalogów ani też sam nigdy nie byłem zmuszany :).

Ale mam jakieś takie nieodparte wrażenie , że wszyscy utyskujący na wizualna i merytoryczna strone katalogów jakoś zostawiają tam linki :rotfl:

ale może sie myle ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się Panuje Bigoteria!:)!:rotfl:!! "i moralnośc Pani Dulskiej"

Katalogi,małe wyszukiwarki tworzące sztuczy content ,systemy newsów itd,Systemy Linkujące

Wszystko służy do czegoś czasem do zarobienia Pieniedzy czasem dla Seo.

Z pretensjami to proszę iść do Wyszukiwarek że:

-ich algorytm tego nie odsiewa

-że same uzywają technik które pożniej nazywają Spamem np wielokrotnie Google stosując iP Cloacking

Kórtko mówiąc dopisywać się wszedzie bo kijem "Wisły nie zawrócisz"

Amen :(

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie utarło postailes qlweba bo tak najłatwiej i kazdy widzac qlweba mowi ee znowu a i brzydki ect. katalogi sa potrzebe kazdy stawia je w jakims celu jeden jako zaplecze drugi zeby sie domenka zestarzała zanim pusci jakis sensowny projekt tylko.Smieszy mnie stawianie hurtem po 5-6 katalogów . a ludzie narzekaja ze nie taki ze pierdalki :rotfl: a moj swiezutki katalog 1 dzien ma :) juz ma ponad 100 wpisów wiec prawda jest taka jak mowi Beerbant nazekamy na katalogi ale i tak linki dodajemy

P.s połowe z tych katalgów co wyrosly jak grzyby po deszczu szybko skonczy swoja egzystecje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności