Skocz do zawartości

Kurs Lexy


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem na maila informację o ofercie kursu seo. Tanio nie jest, wiele eboków jest w niższej cenie ale wiedza w nim zawarta może być więcej warta niż wspomniana cena. Osobiście myślę nad kupnem tymbardziej że jest promocyjna cena - 50% (ach ten marketing). Skusił się już ktoś, jakie wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hmm...

Jeśli zamówisz kurs już teraz, otrzymasz ode mnie kilka bonusów:

rabat w wysokości 50 zł na program do półautomatycznego katalogowania i preclowania SeoLight;

konsultacje SEO o wartości 140 zł – uzyskasz odpowiedź na 3 pytania na temat kursu lub problemów z pozycjonowaniem Twojej strony (bonus do wykorzystania do końca maja 2011 r.);

niespodzianka o wartości prawie 130 zł – więcej na ten temat już wkrótce.

a koszt

w tej chwili cena kursu wynosi tylko 100 zł

Jakby nie patrzeć to:

50+140+130-100= +220 zł

Czyli się opłaca:D

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mysli o pozycjonowaniu to 100 czy 200zl to nie jest zadna kwota. Nawet dla poczatkujacych - lepiej teraz tyle wydac niz po roku sie stwierdzi, ze sie stracilo 2 razy wiecej kasy na wlasne bledy, ktorych mozna bylo uniknac :)

Nie wiem jak wyglada kurs, ale skoro go prowadzi Lexy to spodziewam sie dobrego poziomu, wiec jak ktos czuje, ze mu sie cos takiego przyda to powinien skorzystac :D Aha i co niektorych moze zachecic, ze Lexy jest moderatorem na fourm Google ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko jaki poziom tego kursu... (w sensie podstawy podstaw czy coś ciekawszego)

swoja drogą trochę dziwne, że tak tanio. chyba ze na takie kursy zglaszaja sie setki osob :co:

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SEO nie ma żadnej tajemnej wiedzy. Jakbym zaczynał przygodę w SEO to z pewnością bym się skusił na ten kurs, właśnie ze względu, że kurs prowadzi Lexy.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Lexy , ale w ścisłej czołówce praktyków, a nie teoretyków ja jej nie widzę, wiec nie róbmy szaleństwa ze za 200 zl uzyskacie tajemna wiedzę.

Nie zgodzę się z Tobą, wnioskując po tym co pisze na swoim blogu. Wiedza tam zawarta sprawdza się zwłaszcza teraz w praktyce po ostatnich zmianach w G.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą trochę dziwne, że tak tanio.

Drogo niedobrze, tanio niedobrze..... nie dogodzisz. Zawsze możesz zapłacić więcej jak za tanio;)

Nie o to chodzi. Dobrze ze tanio, ale patrze przez pryzmat np kursu zgreda i it...

Co to są dla niej za pieniądze

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności