Skocz do zawartości

Rejestracja bezpośrednia reklamodawcy


15175

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem w swoim koncie możliwość zrobienia wizytówki swojej www, dla reklamodawców AdWords.

I tutaj pytanie - czy w momencie kiedy reklamodawca wybierze moją stronę , to czy jego reklama pojawi się na wszystkich witrynach podpiętych pod moje konto ?

Pytam, gdyż w panelu istnieje możliwość stworzenia jednej wizytówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że chyba na wszystkich, natomiast ja nie mogę się dokopać do wyjaśnienia czy płacą prowizje od każdego zarejstrowanego za pośrednictwem strony reklamodawcy ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednia rejestracja jest możliwa tylko dla jednej witryny.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz - skoro w wizytówce nie podajesz dokladnego adresu strony - wizytówka wygląda tak jakby była "ogólną wizytówką danego wydawcy"???

Rozwiń swoje twierdzenie...

I drugie pytanie - czy wybór naszej strony do kampanii CPM jest możliwy tylko i wyłącznie dla reklamodawcy, który zarejestrował się z polecenia "z naszej strony", czy może wszyscy reklamodawcy AdWords mają w panelu mozliwość wyboru tych stron.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podstawa:

Can I customize the landing page for each of my sites?

No. At this time, we only offer the ability to customize one landing page for each account. Advertisers will access the same custom landing page from ad units on any of your sites.

źródło: https://www.google.com/support/adsense/bin/...c=8246?hl=en_US

15175 napisał:

... w wizytówce nie podajesz dokladnego adresu strony ...

Chyba nie oglądałeś swojej wizytówki - tam jest adres witryny!

A co do ostatniej kwestii. Reklamodawca może oczywiście wybrać Twój serwis nie tylko ze strony - wizytówki, ale również z poziomu swojego konta AdWords.

Zresztą już dawno mógł. Reklamy w modelu CPM to żadna nowość.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie oglądałeś swojej wizytówki - tam jest adres witryny!

A gdzie?

Bo ja przechodząc -> Moje konto -> Onsite Advertiser Sign-up -> klikając "edytuj" -> klikacjąc -> "Preview page" - nie widzę nigdzie adresu strony - jedynie tytuł i opis, który podałem.

Zresztą już dawno mógł. Reklamy w modelu CPM to żadna nowość.

Nie twierdze że to nowość. Po prostu nie wiem jak to wygląda od strony AdWords, ponieważ po procesie aktualizacji loginu do AdWords nie mogę się zalogować, nie wiedząc czemu (do wyjaśnieina z google)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie?

A tutaj - moje konto / Onsite Advertiser Sign-up [edit] / Site name: ...

Na podglądzie w samym nagłówku jak byk masz adres tu wpisany.

Domyślnie jest to adreas strony, którą zgłaszałeś.

Ale jeśli wykasowałeś zawartość tego pola to rzeczywiście może nie widzisz na podglądzie

wielkiego jak krowa tekstu Advertise on: www. twoja.strona.com

Okulista się kłania :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli wykasowałeś zawartość tego pola to rzeczywiście może nie widzisz na podglądzie

wielkiego jak krowa tekstu Advertise on: www. twoja.strona.com

Tak, to jest pole "Site name"

Gdyby w tym polu był wymagany adres url strony, google z pewnością dałoby blokadę na inną formę wpisu. Osobiście podałem tam "Adres - blablablabla" więc nie jest to jednoznaczne z kierowaniem reklamy dokładnie na stronę o tym adresie.

Swoje konto zakładałem kilka miesięcy temu - prowadziłem serwis, którego już w sieci nie ma. I co teraz ? Gdzie pojawią się reklamy skierowane na moją stronę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności