Skocz do zawartości

uświadomienie klientów


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

www.sunrisesystem.pl/publikacje/Puls_Biznesu_Pozycjonowanie_Sunrise_System.pdf

a Wy sie dziwicie cenom na Allegro :D

cennik opłat za miejscówki powalający na kolana

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego odrazu nabijanie klienta w butelkę.

Podali ceny - nie muszą objaśniać w fazie początkowej że np dana cena dotyczy podstawowych słów kluczowych.

To skłania klienta do złożenia zapytania a wtedy mogą przedstawić cennik dla podanych fraz.

Nie wyobrażam sobie Hipermarketu który podaje ceny najdroższych proszków do prania czy innych produktów. Wg takiego podejścia sklepy nie mogłyby pisać np. Opony zimowe już od 99 zł mimo że większość opon w sklepie jest po 240 zł. Piszą i mogą i wcale nie jest to nabijaniem w butelkę. Bowiem w tym sklepie są jakieś opony po 99 zł, tak samo ta fima np jakieś słowo nawet za 9,90 jest wstanie wypozycjonować. Więc ja tak poprawdzie tutaj nabijania w butelkę nie zauważam a jedynie prawidłowść w zachęcaniu klienta do złożenia konkretnego zapytania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze stare to jest i już na forum było.

Po drugie, SEO to nie jest mięso i nie można podać konretnej ceny. Szook nie widzisz różnicy między napisem "od 99PLN" a "99zł"? Przedstawianie oferty w taki sposób jest nabijaniem klienta w balona i tyle.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze różnice pomiędzy od a 99 zł.

Lecz mogę złożyć ofertę na pozycjonowanie za 99 zł nie pisząc słowa OD.

Np pozycjonowanie - 99 zł

szczegóły oferty po przesłaniu zapytania.

I wtedy odpisuje że pozycjonowanie dotyczy np Portalu WP dla 1 słowa kluczowego.

Więc oferta jest konkretna lecz przypisana danej czynności.

Pozycjonowanie nie musi się odbywac we wszystkich wyszukiwarkach - bynajmniej przedstawiona oferta nie musi dotyczyć wszystkich.

Np mozna napisać opony od 99 zł lub napisać Opony - 99 zł ale wcale to nie zakazuje sprzedaży opony za 250 zł.

jeżeli firma posiada w ofercie pozycjonowanie za 99 zł nie oznacza że nie może także świadczyć droższych usług a 99 zł jest wyznacznikiem wszystkich wyszukiwarek.

Pozatym dobrze jest napisać na stronie że cena jest przykładowa i w rozumieniu ustawy nie jest ofertą.

Tak czy tak to tylko marketing nie nabijanie w butle.

A pozatym to tej firmy sprawa jaki rodzaj marketingu wybiera.

Jedni wolą zachęcić niską ceną ale muszą się liczyć że odpisując na zapytanie nie zdobędą zamówienia i tracą czas na odpisywanie.

Tak samo jest z boksami reklamowymi - jeden klik kosztuje 0,20 zł i nie musisz pisać od 0,20 - i także to nie jest nabijaniem bo możesz otworzyć boksa i wpisać mu 0,20 zł za klik pytanie tylko gdzie ten boks wyląduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku

1. uprawiasz sztuke dla sztuki

2. rozmydlasz tematy

3. popełniasz błąd pychy

:D

a tak pozaty to chyba fajny z Ciebie gość :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :-) jaka tam pycha.

Tak sobie pindole palcami po stole.

Pozatym ani nie popieram ani nie neguje.

Jednym słowem mam to gdzieś co robi inna firma ale jak już ktoś komentuje to wypowiadam się bardziej z chęci wyciągnięcia uzasadnienia danego toku myślenia niż przedstawienia swojego własnego.

Jak sam pewno zauważyłeś większość moich postów jest odwrotna co skłania przedmówcę do kontynuowania swojego toku myślenia a mi pozwala to zrozumieć dlaczego ktoś myśli tak nie inaczej, dlaczego interesuje się ta firmą - czy przemawia czysta troska o klienta czy raczej np. zawiść bo firma sunrise może złapać przez ten fakt więcej zlecen a moze że jest jakiś jeszcze inny powód. tak czy tak moje poniekąd naciąganie wywody pozwalają mi zrozumieć wiele.

I nie nalezy tutaj :-) znowu pisać że szook to dwie jaznie ma ;-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie to nie kupowanie metra ziemniaków.

Sposób napisania oferty ma wpływ na pozyskanie klienta

Cytat:

Jesteśmy najlepsi ,jesteśmy najtańsi ,jesteśmy cudowni ,jesteśmy mili ,jesteśmy profesjonalni ,jesteśmi zawodowcami ,jesteśmy już na rynku od mamy już otacza nas prestiż ,wykorzystujemy najlepsze technologie ,najnowsze osiągnięcia

Biuro Turystyczne Masacra Sp.Zoo

Każdy ma takie klienta na jakiego zasłużył

Jak się piszę samochwałkę to się dostaje "Mocherowego Klienta" :):D

Mydełko na serce :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywając sformułowania "błąd pychy" miałem na myśli nieodparte wrażenie wynikajace z Twoich postów - ja, ja, ja, ja..... oraz wrażenie jakbys jedynie Ty miał racje jedyną i słuszną :D

ale to chyba przywilej młodości :)

a po tej Twojej wypowiedzi powyżej teraz będziesz dla mnie "Szook Drzyzga - uwodzący mnie swoją historią" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja klient coś do tematu wtrące. Mówicie dużo mądrych rzeczy i wszystkiego czego się dowiedziałem o pozycjonowaniu to wyszło z tego forum.Niestety wiedza nie ma wiele wspólnego ze sprzedaniem usługi.Ogólne spojrzenie na temat daje taki wniosek :"Pozycjonowanie jest tak za....stą sztuką że kosztować musi" Na pytanie ile , najczęściej odpowiadacie "Dużo" . A niestety najczęsciej drobny przedsiębiorca chce za 500 zł aby jego strona znalazła się w pierwszej 30 -ce słow związanych z jego branżą. Nie wie czy będzie pozycjonował strone za 3 miesiące czy pól roku ale akurat w ciągu najbliższtch kilku miesiecy będzie próbował zaistnieć na rynku z danym towarem.

Panowie popatrzcie też na potrzeby i realia kasy na rynku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności