Skocz do zawartości

Nowy Katalog Stron


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

W celu zapoznania się ze skryptem katalogu qlweb, postawiłem swój pierwszy katalog na bezpłatnym serwerze -> Katalog Stron. W związku z tym mam parę pytań:

1.Czy wartość katalogu (linków) na bezpłatnym hostingu różni się od tych z płatnych/prywatnych serwerów? Jeśli tak to czy katalog na bezpłatnym serwerze jest użyteczny/obojętny/szkodliwy?

2. Czy można zmienić wygląd stron odpowiedzialnych za pobieranie meta-tagów? Jeśli tak to jak?

3. Czy korzystając w panelu admina z opcji "dodane strony" powinno się coś wyświetlać oprócz pustej strony?

4. Czy można zmienić nazwy głównych kategorii bez ręcznego modyfikowania bazy mysql?

5. Czy strony erotyczne w katalogu są obojętne dla wartości katalogu w przeglądarce, czy lepiej ich unikać, tj. domyślnie napisano w regulaminie?

6. Ludzie dodają zamiast kategorii adresy stron jako kategorie, co robicie w takiej sytuacji? Bo ja mam zamiar usuwać.

shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie

2) Tak

3) Tak I Nie [Zależy czy moderujesz]

4) Nie

5) Tak - zależy od ciebie

6) Tak [Kasuj]

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie

Nie do końca się zgodzę, bo jednak prawie zawsze bezpłatne hostingi to 1 IP, jak masz ciekawy content to bardzo możliwe, że z jakieś strony o podobnej tematyce będziesz mieć link - pozatym pewnie już jakieś katalogi na takich serwerach istnieją...

IMO taki link jest mniej warty.

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaruj sobie ten katalog....

bo z tego co widac nie masz zielonego pojecia oco tu chodzi

A to ciekawe, moglbys rozwinać temat? O co tu chodzi? Co to wg Ciebie jest zielone pojęcie?

Czyli jakbym podał link do katalogu i nie napisał ani słowa więcej to wtedy wiedziałbym o co chodzi? Domyślam się że właśnie tak, bo ludzie podają linki do katalogów w których nie dość że widnieje surowy skrypt to jeszcze nic nie działa, i jakoś nikt nie mówi im że nie mają pojęcia co robią. Zadałem pytania bo czytając forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Nawet powyżej widać rózne zdanie na temat IP. Z Twojej rady raczej nie skorzystam i osobiście uważam że to co napisałeś mogłeś sobie darować, bo równie dobrze można nie mieć zielonego pojęcia o katalogach żeby coś takiego napisać.

Dlaczego pytam o skrypt pobierajacy meta? Na 100 katalogów qlweb, 99 posiada identyczny błąd literowy w cześci odpowiedzialnej za pobieranie meta, a większość z nich nie ma żadnych zmian. Ten fakt jak i to, że jest to jedyna część której nie mogłem zmienić w wersji qlweb 2.5 spowodowały zadanie prostego pytania.

Daj to działu zlecenia.
Jako zlecenie czego?
shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa sprawa z darmowymi miejscami na strone:

nigdy nie jesteś pewien czy nie zlikwidują,

i to jest ogromny minus

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności