Skocz do zawartości

nieuczciwa firma


scorpi

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym was ostrzec przed nieuczciwa firma jaką okazała sie internetworks.pl

w maju wykupili u mnie linki, płacili przez dwa miesiace, i w lipcu przestali, umowilismy sie ze zapłaca pod koniec października. Czekam i czekam i nic. Na maile wogole nie odpisują, zero kontaktu, zero kasy.

Troche sie wyfrajerowalem, bo powinieniem zapłate za linki dostać z góry, ale niech moj przypadek będzie nauczką dla innych

takze uwazajcie na nich

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i jeszcze sie oglaszaja na tym forum

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=13761

UWAGA. Do tej pory nie otrzymałem od nich pieniedzy. Znajomy ktory takze mial z nimi "do czynienia" rowniez czeka i sie doczekac nie moze.

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zrobić "Czarną Listę" - a na przyszłość bierz część kasy z góry.

Rozumiem że zajmowałeś się zbieraniem linków czy za linki na swojej stronie?

TAK Czy TAK - powinni dostać Bana na SEO.

Sprawa do wyjaśnienia - czekać, może winowajca się wypowie.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki im wyswietlalem przez pare miesięcy, umowilismy sie ze zapłaca na koniec :D i to byl moj błąd

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie odpowiadają no to już jest b.niepoważne z ich strony, tym bardziej, że ogłaszają sie na forum.

Dziwie się takiemu postępowaniu, przecież prędzej czy później wszystko wyjdzie.

..................................................

Scorpi na przyszłość kasuj z góry i umowa na piśmie.

Kurcze musze sprawdzić kiedy minął termin utrzymania linków za które mi zapłacili, mam w nich taki bajzel , że niektóre lecą już chyba 2gi i 3ci miesiąc za darmo :rtfm:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności