Skocz do zawartości

kolejny artykuł


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

No to Lord i ja musze przyznac ;-) tabelka bardzo interesujaca.

Choć przecież wcale nie są to liczby nie do zdobycia szczegolnie przy usługach powiazanych jak własne sklepy, sprzedaz sklepow,pozycjonowanie.

Art. jednak bardziej podchodzi pod art. sponsorowany niż art o pozycjonowaniu.

Choćby z uwagi na zamieszczenie przykładowego cennika.

Ale niema to jak kawealek w PB o danej firmie, moze warto napisac cos o pozycjonowaniu.

Pozatym ja zadko widzialem dobry art. o pozycjonowaniu kto go nie napisze ten bedzie be i na zydelcu.

Ale warto pisac bo czemu nie wykorzystywac takiego zrodla reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma jedzie na designach z templatemonster B) a te cityinfo, wchodze na moje miasto, klikam jedną kategorie: pusto, drugą - pusto, trzecią, czwartą... pusto... no chwalić się można jak jest czym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku słoneczko drogie nie dawaj entrków co zdanie - piszesz z sensem ale takich miniakapitów nie da się czytać. Po to człowiek wymyslił akapiciki, żeby ich mądrze używać. (Tylko nie ropozcynaj nowej dyskusji na ten temat - takie pisanie jest niedobre tak jak pisanie samymi wielkimi litrami).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO,spoko :-) nie bede dyskutowal.

Powiem ze taki art. moze byc naprawde bardzo skuteczny. Kilka razy mialem okazje wkleic kilka slow do PB co skutkowalo naprawde ciekawymi zleceniami nie tyle co wielkimi lecz prestizowymi jak klejenie aut dla Plusa czy oznakowanie imprez ING banku i ich Nationalow. A to za sprawa tylko kilku slow:

https://www.pb.pl/content.aspx?sid=1&guid=d...c8-340c15d9ba8f

Tak wiec zapewne farto pisac, zreszta czytalem mnogo artykulow i zaden nie byl lepszy od 2. Tak wiec czy lepiej nasmiewac sie z czyjegos art. czy moze napisac wlasny skoro uwaza sie ze lepszy. Kazdy z nas ma zapewne inne podejscie do tematu, inne myslenie, inaczej dobiera słowa. Z tym Cityinfo to raczej rewelki nie zrobią, ale dobrze ze im sie tak wydaje. Choc nie przecze ze ich szanse sa male, w zyciu nalezy chciec a osiagnac juz wcale nie jest trudno. Wiec widac chlopaki chca a to juz duzo by osiagnac cel. Znam wielu co maja mozliwosc a checi lub zaangazowania malo i napewno tego nie osiagna.

Tak czy tak, napisze sobie do PB jakis art. a moze namowic by ich na jakis felieton,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos nie urodzil sie jeszcze taki co wszystkim dogodzil.

I nawet nie chcialbym nalezec do ludzi tego pokroju.

Jedynie wyrazam zdanie swoje w ktorym moge chwalic kazdego autora art za jego mobilizacje i przyszlosciowe myslenie, w przeciwienstwie do chwalenia komentarzy negatywnych na temat kazdego nowo znalezionego art.

Mogłbym wkleić tutaj art innych osob i także moglyby okazac sie posmiewiskiem.

Ci panowie podali cene od 300 do 1000 i to uczciwa cena - nie mowie o jakis gwarancjach. Ale widziałem art. osób z forum gdzie podawały ceny 300 zł i nie było tam mowy o górnym 1000 zł.

Więc czy coś złego napisali, popelnili jakis bład, nie. Ja wrecz uwazam ze zachowali sie bardzo rozsadnie i dbaja o rozwoj swojej marki.

Pozdrawiam i zmykam dalej by ktos nie mial powodu znowu sie czepic jak pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te cityinfo, wchodz ena moje miasto, klika jedna kategorie: pusto, druga pusto, trzecza czwarta... pusto... no chwalic sie mozna jak jest czym :)

104393[/snapback]

W Gorzowie też pusto, ale tak jest chyba dlatego, że roczny wpis firmy kosztuje 400 zł. Poza tym, co to za obrót: 10 sklepów internetowych, 84 umowy o pozycjonowanie i takie gówniane przychody.

A poza tym Puls biznesu nie wie czym różni się obrót od przychodu?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos też nie mogłem znaleźć kategorii z wpisami ale wreszcie znalazłem looknij na kraków https://www. krakinfo.pl/firma.php?id=16467

ale zobacz ile szczegółów o firmie! takie same dane o firmie można umieścić w https://www.webwweb.pl i to zupełnie za darmo

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook przechodzi metamorfozę - ładne akpaity i muszę sie zgodzić z jego ostatnim zdniem - bardzo ładny kawałek marketingu - coś zrobili i jescze potrafią to rogłośnić. A i ceny wreszczie relane bo widzieliśmy artykuły gdzie było 90 zł za frazę.

Za 1000 zł też mogę dać gwarancję bo to QIT MATERKINGOWY - najwyżej odmówią frazy mówiąć - już ją pozycjonujemy nie bedziemy robili 2x tego samego, po za tym jak nie dotrzymają gwarancji to co jest kara ? czy brak zapłaty :-)

frazy z artykułów też są dobrane fachowo restauracje Kraków to 4 pozycja, ale już restauracje Wrocław 16-sta a Warszawa 13-sta - ale to cóż tylko marketing.

Generalnie jednak się postarali o ładny artykuł i na 100% czytają nasze forum. Najwazniejsze, że w artykule nie ma jakiś bezczelnych kłamstwo o pozycjnowaniu. Fajnie piszą o ekspansji ale jak sprawdzałem cityinfo to widziałem co najmniej trzy portale które zazwyczaj były w wynikach wyżej :).

P.S. A propo kłamstewek o pozycjonowaniu .. to cały czas jedno trzyma się rónież wieszosći z was czyli "pyzycjonowanie na frazy" ale to temat na oddzielny artykuł ;). Po za tym z czegoś trzeba żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności