Skocz do zawartości

Google nie zaindeksował mi podstron


fuzzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 2 tygodni usiluje zmusic googla do zaindeksowania contantu mojej strony. Zrobilem kilka dni temu teksowe linki do podstron na stronie glownej, googlebot odwiedizl mnie od tego czasu jakies 4 razy i nadal nie mam zaindeksowanej zadnej podstrony.

Ma ktos jakis pomysl?

adres: https://neoteric.pl

NEOTERIC Mateusz Kurleto

strony www sklepy internetowe webdesign

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam w FAQ było o tym

Google zaindeksował tylko główną stronę mojego serwisu. Czy Google mnie nie lubi?

To nie ma nic wspólnego z emocjami. Dogłebne zaindeksowanie serwisu trwa do 3 miesięcy. W tym czasie należy się starać o jak największą ilość linków, gdyż to przyspiesza czas indeksacji.

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 razy bylo ? wow! tu chyba nie bezdie to az 3 miesiace... pozatym te 3 miesiace to pojecei wzgledne... wg mnie, u mine "taka" stronke wzielo gdzies po tygodniu ... tj wszystkie 6 jej podstrony :-)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam podobny problem nie wiem co ma nato wplyw :P ale wyczytalem gdzies ze ma na to wplyw !DOCTYPE !

Moje fora indeksuje w zawrotnym tepie podstrony i tak dalej a tu nagle zrobilem stronke mam 24 linki prowadzone do niej a zaindeksowal mi tylko home page !

Zastanawia mnie czy budowa strony oparta na technologii smarty ma wpyw na to moze ?

pozdrawiam

munky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam podobny problem, tylko że GOOGLE indeksuje mi część stron.

Chodzi o serwis: https://mefi.vipserv.org ( https://source.mapping.pl )

Jak widać tutaj: https://www.google.pl/search?q=site:mefi.vi...=&start=10&sa=N tylko część stron jest zindeksowana, a nie ma tam zadnego np. tutoriala.

Wie ktoś może dlaczego?

BTW. Jestem zielony w pozycjonowaniu wiec plz nie jedźcie po mnie :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys umiejętnie linkował to i robot dotarłby do tych tutoriali, czy Tobie by chciało sie wywalać po kolei 3je drzwi aby coś zobaczyc ?? nie wygodniej jest wejść otwierając tylko 1 drzwi ? albo góra dwoje ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich zielonych: spokojnie i równomiernie dodawajcie linki do strony w katalogach i na innych stronach,

jak google zechce to zindeksuje :crazy:,

a tak na serio to na pełną indeksację strony trzeba czasem naprawde długo poczekać

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona istnieje już 6 miesięcy, więc z tego co wyczytałem to jest to wystarczająco dużo czasu.

" wywalać po kolei 3je drzwi aby coś zobaczyc" => Co do tego to tak się składa że po prawej jest okienko "NOWE" z linkami do nowych tutoriali, a google nie zindeksował ani jednego tutoriala.......

I to mnie wlasnie dziwi.. Zindeksuje newsy, zindeksuje niektóre podstrony a niektórych mu się nie chce :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raven22

jeśli już mowa o drzwiach, warto 'otwierać wiele drzwi' dla robota:

jest: strona główna - tutoriale [1] > CODING, MAPPING, MODELLING, INNE [2] > i dopiero teraz właściwqe linki [3]

możesz na głównej dodać np moduł z losowo dobieranymi elementami branymi z [3]

//edit właśnie widzę okienko 'nowe' :D

możesz linkować do wnętrza serwisu z innych stron

możesz zrobić sitemapę i podpiąć ją pod np linkora

dodatkowo: możesz dodać przyjazne urle oraz zróżnicować title każdej strony

i więcej linków :crazy: w webwweb jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności