Skocz do zawartości

FCK Editor konfiguracja file browsera


vel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do używających fck editora jako wysiwyg'a mam zapytanie jak to w tym cholerstwie skonfigurować file browser dla obrazków? Nie mogę nigdzie znaleźć gdzie/jak podać mu ścieżkę do katalogu, w którym mają być zapisywane :)

Ktoś pomoże ??

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

use google luke! :)

https://wiki.fckeditor.net/Developer%27s_Gu...Integration/PHP

To set the path for saving uploaded files uncomment the following line in /FCKeditor_2.0fc/editor/filemanager/browser/default/connectors/php/config.php.

// $Config['UserFilesPath'] = '/UserFiles/' ;

Note: Set the permission of the upload directory properly. You should also uncomment the settings of LinkBrowserURL and the ImageBrowserURL in the /FCKeditor_2.0fc/fckconfig.js file for the browsing and uploading function to work properly. See Built-in File Browser for more information.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh coś nie bangla :)

ścieżki ok, uruchomiłem link i file browsera (z connectorem php) i blada :)

zaraz rozgrzebię to na czynniki wstępne bo mnie zaczyna wqrzać :placze:

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności