Skocz do zawartości

Pozycjonowanie w krajach UE


Amigo

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że samochód może kosztować 20k, jak i 100k. Chodzi o szacunkowe kwoty, jak sytuacja wygląda głównie w tych 4 krajach. Z tego by wychodziło, że przy średniej cenie samochodu 30k euro => 3k euro za pozycjonowanie...

Nie przegrałeś, dopóki walczysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj sobie ceny np. za linki pozycjonujące, ceny za linki w katalogach i zrób kalkulacje.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że samochód może kosztować 20k, jak i 100k. Chodzi o szacunkowe kwoty, jak sytuacja wygląda głównie w tych 4 krajach. Z tego by wychodziło, że przy średniej cenie samochodu 30k euro => 3k euro za pozycjonowanie...

103000[/snapback]

No wlasnie o to chodzi, ze samochod moze kosztowac 20k jaki 100k, tak samo pozycjonowanie moze kosztowac 1 funt(np. na ebayu) jak i 100k(moze przesadzilem). Wszystko zalezy jakie kyword, ktora pozycja.

Jak mi powiesz ile kosztuje pozycjonowanie w polsce to jestes dobry, bo tego nie da rady określić.

Mimo, ze nie jest to pytanie typu "jak wypozycjonowac strone" czy "gdzie znajde programy do wypozycjonowania..." to jest na tym samym poziomie :P

==EDIT==

Wilk mnie uprzedził.

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie:

samochody - 2,580,000 stron

cars - 262,000,0000 stron

samochody, ilość linków, wybrane wyniki z top 10: 500 - 2000

cars, ilość linków, wybrane wyniki z top 10: 20000 - 621000!

(dane za google.pl i msn.com)

Porównaj jak trudno i ile $ trzeba wydać, aby wypozycjonować frazę w języku polskim a ile w jezyku angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sprawdź sobie ceny linków tekstowych zachodnich i porównaj z polskimi

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności