Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

przychody w 2013 wynosiły ok 5mln złotych, srednio daje to ok 400tys zł przychodu na miesiąć, na 2014 prognozowali 10mln (chyba przeszacowali), planowali wejść na giełde ale główny udziałowiec spółki Marek Falenta został aresztowany w związku z aferą podsłuchową, a teraz dodatkowo prolink ukarany

gdyby spółka była wypłacalna to każdy miałby już pieniądze na koncie i na każdy email uzyskałby odpowiedz, a tak mają darmowy PR który "zachęca" wydawców i reklamodawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panie i Panowie - wyglądana na to, że to koniec Prolinka. U mnie 2 faktury nieopłacone, czekam do końca roku i usuwam wszystkie linki. Potwierdzeniem, że firma ma LeadBullet ma kłopoty jest dla mnie to, że oddzielili zarabiane kwoty z Prolinka z Nextcontent - teraz są jakby dwa oddzielne "portfele" dla tych dwóch usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu rozdania banów dla systemu Prolink i jego użytkowników firma nie opublikowała jednoznacznej odpowiedzi jak zamierza problem banów rozwiązać, mowa o analizie i cisza. Zaskakuje mnie, iż sporo ludzi na fanpage systemu Prolink (i tu, na forum) skarży się na bardzo mocno opóźnione przelewy ze strony Prolink /LeadBullet i kompletny brak reakcji ze strony firmy. Na fanpage Prolink pojawiło się wiele niekorzystnych dla firmy informacji - reakcji ze strony Prolink brak.

Ja również dzwoniłam do biura LeadBullet jak i Prolink, telefonu nikt nie odebrał. Wiele domen które zostało dołączonych do systemu straciło na PageRank, - w tym przypadku firma również nie podała żadnej informacji co zamierza z tym zrobić. Na komentarz, że są totalnymi bankrutami również nikt nie zareagował. Czy wypłacą to co zalegają, nie mam pojęcia, patrząc z mojej perspektywy i tego co wynika z ich fanpage można wyciągnąć jednoznaczne wnioski odnośnie tego systemu.

p.s.

Na początku tego topiku widziałam, iż pisał tu user Prolink, nie sprawdzałam 246 ston topiku, ale kiedy ostatnio był tu ten Prolink? - stawiam na to, że dawno :)

Mi również zalegają z kasą, tragedii nie ma, termin jeszcze nie jest aż taki długi, ale zdecydowanie przekracza granice przywoitości i rzetelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z dnia na dzień ubywa linków na stronie.

Wypłata podobno ma być w paczce przelewów w przyszłym tygodniu (nie wierze).

Na koncie niecałe 90 zł i jeden rachunek na 81 zł więc w razie czego straty symboliczne.

Dobrze, że wypłacałem na bieżąco. Szkoda, że to już koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do najbliższej środy , jeśli nic nie wpłynie w czwartek wysyłam wezwana przedsądowe , jeśli żadnej reakcji to 22 grudnia formalnie złożony wniosek do sadu. Zalecam takie działania wszystkim którym uzbierała się większa sumka.

Najlepsze garnitury na miarę ONLINE ! SUITSQUARE.PL  ,   MMSUITS.PL  , GARNITURYNAMIARE.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie otrzymałem wypłaty od początku października. Jeśli tak się faktycznie skończy i właściciele Prolink nie raczą dokonać wypłat należnych pieniędzy, to będą po prostu złodziejami. Przecież oni dostali tą kasę od zeceniodawców, ale jako pośrednik nie wypłacają jej dalej.

A może by tak zrobić fajne zakupy w sklepie Ordin.pl, gdzie znajdziesz m.in. czarne baterie prysznicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie cała spółka LeadBullet Spółka Akcyjna jest spalona, czyli wszystkie jej usługi - łącznie z nextcontent.pl Firma, która nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań to po prostu złodzieje. Jeśli coś się nie udaje - niech zamkną biznes, wypłącą należności i wszystko będzie ok, a nie chowają głowę w piach i wysyłają durne maile z zapewnieniami, że kasa w kolejnym tygodniu będzie wysłana. Wychodzi na to, że sprawę będzie trzeba zakończyć niestety w sądzie.

A może by tak zrobić fajne zakupy w sklepie Ordin.pl, gdzie znajdziesz m.in. czarne baterie prysznicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności