Jump to content
Prolink.pl

Prolink.pl - chyba już nie działa

Recommended Posts

Czy jeżeli obiecam, że nie będę pisał o merytorycznych uwagach jakie mam do działania tego systemu, to moje posty nie będą usuwane?

ps.

Przepraszam. Nie wiedziałem, że to temat adoracji. :)

Prolink.pl udało mi się to zrobić dzięki pomocy jednego z Waszych użytkowników. Teraz czekam na aktywację.

Edited by featmilka

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Dlaczego system pobiera podwójne prowizje za zakup linka za kwotę sprzedaży innego linka w panelu? Uważam, że kwota zakupu linka na stronie powinna zostać powiększona o prowizję z jego sprzedaży.

Druga sprawa to irracjonalny jest system wypłat, nie spotkałem się z czymś takim aby termin wypłat został wydłużony do 14 dni bez powodu konkretnych czynności procesowych.

trzecia sprawa to nie można zrobić skryptu, który wyłapywałby serwisy ze złośliwym kodem, które wykorzystują prolink do swojej reklamy?

Edited by makensis

Jak długo serwisy mają status: Oczekuje na akceptacje administratora i dlaczego trwa to dłużej niż dwa tygodnie?

Jak długo serwisy mają status: Oczekuje na akceptacje administratora i dlaczego trwa to dłużej niż dwa tygodnie?

To oznacza, że serwis nie spełnia wymagań.

Mam rozumieć, że Oczekuje na akceptacje administratora prócz błędu ortograficznego zawiera w sobie również ukryte znaczenie? Oczekuje, ale jednak nie oczekuje?

Po czym to wnosisz?

Jaryx,

Jeśli serwis czeka na akceptacje dłużej niż 48h - na chwilę obecną nie spełnia wymagań systemu.

Nie zostaje odrzucony ponieważ administrator uznał, że w przypadku poprawienia jakości / liczby BL - serwis może zostać

w przyszłości zaakceptowany. Nie jest to temat adoracji tylko konstruktywnych uwag i rozwoju systemu.

Makensis,

System nie pobiera podwójnych prowizji. Termin wypłaty jest związany m.in. z procesem weryfikacji poprawności emisji linków, zgodności z regulaminem i czasem na ew. poprawki.

Featmilka,

Świetnie. Cieszymy się, że udało się Tobie pomóc.

Uwaga!

W nocy przeprowadziliśmy ważne aktualizacje i prace techniczne związane z wydajnością. ProLink powinien znacząco przyśpieszyć i z tego co obserwujemy - faktycznie działa szybciej. Jak jest u Was?

Edited by Prolink.pl

W nocy przeprowadziliśmy ważne aktualizacje i prace techniczne związane z wydajnością. ProLink powinien znacząco przyśpieszyć i z tego co obserwujemy - faktycznie działa szybciej. Jak jest u Was?

Nie odczułem różnicy, ale źle nie było.

Jaryx,

Jeśli serwis czeka na akceptacje dłużej niż 48h - na chwilę obecną nie spełnia wymagań systemu.

Nie zostaje odrzucony ponieważ administrator uznał, że w przypadku poprawienia jakości / liczby BL - serwis może zostać

w przyszłości zaakceptowany. Nie jest to temat adoracji tylko konstruktywnych uwag i rozwoju systemu.

1. Przydałaby się informacja o tym. Parafrazując "Samych swoich": A co ja wróżka? Gdyby klient wiedział, że ma coś poprawić, to może by to uczynił i wszyscy byliby zadowoleni?

2. Zastanawiam się jakich to warunków nie spełnia i co można poprawić w pięcioletnim serwisie (nie jednym zresztą) z Page Rank 3. Support jakoś od 2 tygodni też nie umie udzielić mi tych informacji.

ps.

Konstruktywne uwagi o tym, że prolink zalatuje amatorszczyzną (jak choćby poruszone w tym poscie: błędy ortograficzne, brak informacji o odrzuceniu serwisu, wypłaty itd.) spowodowały usunięcie posta. Oczywiście - tak jak to ma miejsce w prolinku - bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Dlatego uważam, że trudno nie odnieść wrażenia, że część pochlebnych wypowiedzi jest "sponsorowana". Stąd też moje zdanie o "towarzystwie wzajemnej adoracji"

Edited by jaryx

Niestety, dzisiaj uzyskałem pewność, że ponowna indeksacja w przypadku mojego forum absolutnie nic nie dała.

Otrzymałem dziś rano informację o chęci zakupu linka w temacie, który już dawno został usunięty.

Chociaż ten temat nie figuruje w zakładce "Podstrony", to jednak nadal jest w wyszukiwarce.

A 700 innych podstron wciąż się w niej nie pojawiło.

Edited by ear

Nie chodzi tylko o to, żeby nieaktywne podstrony wyleciały z wyszukiwarki.

Chodzi mi przed wszystkim o to, aby pojawiły się tam nowe (!).

Sprawdzałem już kiedyś poprawność instalacji, nic to nie dało.

Ale sprawdziłem i dzisiaj; może pomoże :D

Powiadasz Prolink, że w okresie 14 dni sprawdzacie między innymi, czy inki były wyświetlane zgodnie z regulaminem, nic podobnego.

Jeden link testowy, przez 2 miesiące wyświetlał się w stopce, czyli niezgodnie z waszym regulaminem - proszę mi nie pisać, żebym to zgłosił na ebok.... a jeszcze lepsze, jeden z linków w ogóle się nie wyświetlał :D

Zastanawia mnie cały czas, dlaczego nie honorujecie faktur wysłanych e-mailem, po wydrukowaniu jest to taka sama faktura jak przesłana pocztą.

Witam,

proszę o pomoc w instalacji prolink`a na IPB forum. To co jest w instrukcji nie działa poprawnie.

Przy edycji pliku initdata.php, forum się wysypuje.

Edited by pio72