Jump to content

pio72

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, zlecę dodawanie ogłoszeń na portalu. Wszelkie oferty oraz zapytania proszę przesyłać pod adres: piotrk72(at)gmail.com Oczywiście za wynagrodzeniem,.
 2. Ok, zrobiłem nowy odnośnik, tylko co zrobić by on się wyświetlał w górnym menu. Nie widać go. Owszem jest w menu bocznym, ale chciałbym ustawić w menu górnym. Jak to zrobić? Dziękuję za pomoc.
 3. " Bo jeśli Cię dobrze zrozumiałem to wystarczy, że w menu dasz zewnętrzny odnośnik i podasz link do strony z forum. " -dokładnie o to i chodzi. W jaki sposób to wykonać w WP?
 4. Witam, szukam jakiejś wtyczki do WP która pozwoli mi na integrację WP z ipBoard. Chciałbym umieścić w górnym menu odnośnik forum i klikając w zakładkę forum przenosi nas bezpośrednio na forum.
 5. Witam, szukam wtyczki do WP która działa w ten sposób: aby przeczytać cały artykuł trzeba się zalogować. Wyświetla się jakiś kawałek treści, a pod spodem mamy tę notkę o zalogowaniu się lub rejestracji....Po zalogowaniu się mamy możliwość przeczytania całej zawartości artykułu. Dzięki za pomoc.
 6. Dlatego że wybrałeś opcję: dla wydawcy. A masz wybrać opcję: dla pozycjonera obok. I dodać swój serwis, jako testowy.
 7. Witam, zlecę dodawanie ogłoszeń do portalu ogłoszeniowego. Nie potrzebuje fv. Wszystkich zainteresowanych zapraszam: pitkn72[a]gmail.com
 8. Nie działa do końca zrozumiale dla ciebie. Dla nich, tak. Było o tym wiele razy, zacznij czytać temat albo przestań łkać w rękaw. Kolejny co to dał a nie wzięli.
 9. Dziękuję, zadzwoniłem, porozmawiałem, ale wiedziałem że nie ma szans na pomoc przez słuchawkę. No nic. Poddaje się i życzę powodzenia
 10. Wgrałem paczkę którą miałem w download oraz ustawiłem atrybuty na 666, tak było napisane w instrukcji. Podane przez Ciebie kombinacje nic nie zmieniają, dalej są takie same błędy. A jak sprawdzić cz y instalacja jest prawidłowo wykonana? Nie mam takiej opcji jak mówi instrukcja:
 11. Po wykonaniu tego: Mam tak: Tak mam dokładnie. Dalej instrukcji nie wykonywałem, bo myślę że błąd nie zniknie po tym.
 12. Witam, proszę o pomoc w instalacji prolink`a na IPB forum. To co jest w instrukcji nie działa poprawnie. Przy edycji pliku initdata.php, forum się wysypuje.
 13. Nie da rady pierwszego poziomu, zajęta jak to klasycznie domena 3-literowa. Bez sensu, przez kogoś nie wiadomo po co. Dziękuję wszystkim za sugestie, postanowiłem zagrać domeną : fhn.com.pl pozdrawiam, Piotr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy