Skocz do zawartości

Jakie filmy warto obejrzeć ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Jestem Bogiem naprawdę fajny film i człowiek wychodzi z myślą, a gdybym ja miał taką tabletkę. Ostatnio byłem na Kac Vegas w Bangkoku można iść i się nieźle uśmiać. Pan życia i śmierci uwielbiam ten film. The Socialnetwork ponieważ trochę zahaczono o temat informatyki, aapropos chciałbym obejrzeć jakiś film o hakerach, ale nie taki dla mas, gdzie "wirus" mówi, zaczyna myśleć itd., a np. jakąś fajną biografię.

Priest obejrzałem, bo ten film wzbudził oburzenie w kręgach kościelnych, a jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej. Film o księdzu geju i proboszczu jego parafii, który śpi z gosposią.

Z polskiego kina Odwróceni obejrzałem kilka razy i następnie ściągnąłem Alfabet mafii. Serial naprawdę dobrze zrobiony i oparty na faktach, ale jest kilka wpadek(na pewno jedna) w rzeczywistości to Wołomin sprowadził papier do produkcji chyba rubli, było to kilka ton, a w Odwróconych robi to Pruszków.

Generation kill z zastrzeżeniem, że nie jest to serial wojenny, w którym codziennie jeden żołnierz zabija tysiące osób jednym magazynkiem, trzeba się trochę interesować militariami.

Myślę, że tyle wyjaśnień wystarczy !!!

Edytowane przez Osiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem serial ''GRA O TRON''---Siedem rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. Pierwszorzędne role wiodą rodziny: Stark, Lannister i Baratheon. Robert Baratheon, król Westeros, prosi swojego starego przyjaciela, Eddarda Starka, aby służył jako jego główny doradca. Eddard, podejrzewając, że jego poprzednik na tym stanowisku został zamordowany, przyjmuje propozycję, aby dogłębnie zbadać sprawę. Polecam 10/10 bardzo ciekawy :)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej i córki strony polecamy filmy z serii Harry Potter... Myślę, że powinien je zobaczyć każdy. Nie ze względu na jakiś tam przekaz, czy rozwiązywanie bardzo górnolotnych problemów filozoficznych ale ze względu na sposób nakręcenia filmu. Chodzi głównie o genialne powiązania między nawet najmniej ważnymi zdarzeniami, które odcinek, dwa, trzy czy kilkadziesiąt minut później mają jakieś znaczenie.

Filmy zrobiły na mnie duuże wrażenie.

Jako tatuś polecam.

Niebawem wyjdzie druga część siódmego filmu z serii. Polecam od razu zakup wszystkich w pakiecie zamiast kina. Wyjdzie taniej a oglądać można wiele razy.

Edytowane przez Leszczu

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moja Pani zrobiła mi dziś niespodziankę i zaprosiła na domową prezentację "Czarnego Łabędzia" z Natalii Portman. Gdy oglądałem film niepotrzebnie starałem się przewidzieć kolejne sceny. Film w kilku miejscach i tak mocno mnie zaskoczył (na przykład świetną sceną seksu kobiet) a przyjemność z oglądania miałem dopiero gdy się wyłączyłem ;) Przypomniałem sobie też stare, sprzed 20 lat czasy gdy słuchałem więcej muzyki poważnej, opery...

Podsumowując: wielki plus dla Potrman która tak dobrze grała białego ale też potrafiła być przekonującym czarnym łabędziem. Obejrzyjcie koniecznie ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności