milkus

Forumowicze
 • Content Count

  869
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

milkus last won the day on July 30 2014

milkus had the most liked content!

Community Reputation

37 Excellent

About milkus

 • Birthday 11/30/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. O właśnie o to chodziło. Nie doczytałem dokładnie. Dzięki wielkie.
 2. Witam Nie mogę rozgryźć dlaczego linktak nie przyjmuje mi podstron. Sama strona przeszła moderację, ale gdy chcę dodać podstronę, to otrzymuję komunikat: "Niestety wszystkie zgłaszane podstrony zostały automatycznie odrzucone przez nasz system, ilość odrzuconych: 1. Poniżej szczegóły: " A w szczegółach: Wcześniej musiałem jeszcze nanieść poprawki i ponownie wysłać do moderacji. Po poprawkach nie było problemu z przyjęciem strony. Bardzo proszę o wyjaśnienie.
 3. milkus

  To nie strona

  @skynetic cieszy mnie to, że Tobie się podoba. Będzie tego więcej, specjalnie dla Ciebie.
 4. milkus

  To nie strona

  @kayman w target trafiłeś, bo to najliczniejsza grupa (gimbaza + liceum). Miało być dla nieco starszych, ale okazało się że na FB miałoby to niewielkie powodzenie. Początkowo stawiałem na inteligentny humor, ale to nie cieszyło się dużym zainteresowaniem (oprócz grup 30+) i teraz wiem, że targety by trzeba było rozdzielić na poszczególne grupy wiekowe (różne fanpejcze). Więc zostanę przy tym co jest.
 5. milkus

  To nie strona

  Kojarzy mi się z kaktusem w tyłku Dominika Pamiętam A kolega ze zdjęcia dalej się nie wytłumaczył. Niby ściemniał, że on tylko kulinaria aparatem cyka.
 6. milkus

  To nie strona

  Chciałem to wrzucić w dowcipy, ale mi tu mod jeden do kosza wywalił (nawet się nie podpisał łobuz jeden) W sumie to nawet nie bardzo wiem, gdzie podać tu na forum coś takiego jak fanpage. Więc walę tutaj, najwyżej moderator będzie miał dodatkową robotę. Pytanie jest następujące - czy moje żarty Was śmieszą, czy to ja po prostu jestem nienormalny? A tu link do skopiowania: https://www.facebook.com/MemySobcziego/ Walcie śmiało, wszystko przyjmę na klatę.
 7. Możesz spróbować z http://www.duckdns.org/ , na komputerze uruchamiasz aplikację, która automatycznie będzie sobie aktualizować adres IP. Tylko że wtedy nie masz adresu IP, a sudomenę typu costam.duckdns.org. Możesz też pobawić się opcją Połączenie pulpitu zdalnego, który masz w Windowsie zamiast TeamViewer (według mnie to wygodniejsze) Nie bawiłem się tym w przypadku domowego kompa, więc gwarancji dać nie mogę że zadziała. Ale spróbować możesz.
 8. milkus

  Szkoły w Polsce będą uczyć cyfr arabskich!

  Jeśli się nie mylę to mamy zapis arabsko-indyjski, który rozprzestrzenił się po całym świecie. Chociaż ogólnie nazwane zostały one cyframi arabskimi. Widać wielu z nas nie wie, jakiego zapisu używamy.
 9. Witam Niestety nie ma na PiO odpowiedniego działu, więc zamieszczam tutaj (a co tam, najwyżej MaxPan wypierdzieli do kosza) Proszę o ocenę filmu i grafiki zarazem, najlepiej konstruktywną: Za każdą opinię dziękuję.
 10. milkus

  pomoc w wyborze

  A po co w szamba się bawić? Pamiętacie jeszcze to: I co dało się żyć bez szamba? Dało. A kto nie pamięta to na sznurku w środku wisiało wiaderko, z całą zawartością. Jak się zapełniło to zasypywało się wapnem i sruu na obornik.
 11. milkus

  Jakie piwo polecacie ?

  Panowie jak ktoś chce się nawalić albo ugasić pragnienie, to Żubra kupujcie. Ale tylko w butelce, bo piwa w puszkach smakują gorzej. A dlaczego Żubra? Bo teraz można wygrać dwa kolejne. Ja już w sumie 6 wygrałem. Niestety wygraną tylko w puszkach można odebrać. Ja nie kupię piwa za 6 PLN, bo co to dla mnie jedno piwo. A jak kupię za dobre, to mi prędzej je żona wypije i tylko pocieszę się etykietą. A 6 PLN mamy 3 żubry.
 12. Niby proste Xann, ale z błędem - powtórzyłeś H1 i Title (100%). Co jak co, ale już na dzień dobry strona rzuca się jako przeoptymalizowana. Kiedyś owszem - to działało. Teraz jeden zwierzaczek i może już nie być tak miło.
 13. milkus

  WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem

  Wchodzi matka do pokoju syna, który właśnie się masturbuje Syn - może nauczyłabyś się wreszcie pukać Matka - Ty w końcu też
 14. milkus

  [filmik] Pan Tscun

  To się nazywa windykacja. Pana Tscuni trzeba zatrudnić w naszym kraju, aby odzyskiwał długi. Może na Nasz (tzn. rządowy, bo ja żadnego długu nie robiłem) dług publiczny coś poradzi.
 15. A ja tylko czekałem aż Xann się odezwie Szkoda tylko, że już mi się chrupki skończyły (piwa nie mogę bo leki biorę). Temat już dawno zszedł na dowcipy, ale Xann brnie dalej.