Jump to content

ciocia_hela

Forumowicze
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,390 profile views
 • Paq

 1. Kiedyś Google wyświetlało informację, gdy strona była supplemental index. Potem przestało ją wyświetlać, ale supplemental nadal istniał. I było z tego co pamiętam polecenie sie:domena.pl/* do sprawdzania, które wyniki nie są w supplemental index. Były też jakieś inne polecenia do sprawdzania tego. Jak jest teraz? Istnieje jeszcze supplemental index? Jeżeli tak, to jak sprawdzić, które strony/podstrony w nim są? Np. jak mam katalog stron i chciałbym sprawdzić jaki procent podstron jest w indeksie głównym, to co zrobić? Jak chcę sprawdzić, czy konkretna podstr
 2. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Zatem będę linkował do dobrych stron tematycznych.
 3. Piszę w dziale dla początkujących, bo to chyba tutaj pasuje. Czy jeżeli mam wartościową wypozycjonowaną stronę i zamieszczę na niej 2-3 wychodzące tematyczne wartościowe odnośniki bezpośrednie, to zmniejszę sumaryczną moc linkowania wewnętrznego? Mówiąc prościej, czy osłabi to moją stronę? Jak teraz jest z przepływem trust ranku?
 4. Chciałbym poradzić się Was w następującej sprawie. Czy zamieszczanie na większości stron zapleczowych jednego kodu AdKontekst albo OnetKontekst zwiększa Waszym zdaniem realnie szanse powiązania ze sobą stron zapleczowych przez Google? Warto to robić, czy lepiej nie? Z jednej strony dobrze byłoby, aby zaplecze na siebie zarabiało, z drugiej ważne jest bezpieczeństwo pozycjonowania. Dotychczas nie zamieszczałem reklam na zapleczówkach.
 5. Bardzo Ci dziękuję za profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź. Najbardziej przydatna jest dla mnie ta informacja o Twoich preclach stojących nisko w wynikach, które jednak mają moc pozycjonującą. Co do trzeciego punktu, to nie jestem pewien, czy sobie odpuszczać, bo tu chodzi o niektóre moje zapleczówki. Jest pytanie, czy wstawiać na takich wątpliwych linki czy nie. Potem będzie jeszcze drugi dylemat, czy przedłużyć domenę.
 6. W jednej książce o pozycjonowaniu czytałem, że wiele stron ma nałożone filtry na linki wychodzące. Czyli że linki na danej stronie nie mają żadnej mocy pozycjonującej, mimo że strona jest podlinkowana i nie ma bana. Potwierdzacie tą informację? Jeżeli tak, to jak sprawdzacie, czy dana strona ma taki filtr? Ja na razie ustawiłem na starych zapleczówkach linki z niewystępującymi w Google frazami do różnych stron w sieci. Może pojawią się w wynikach pod tymi frazami. Ale czy to jest miarodajny test?
 7. W związku z większą ilością klientów od mocy przerobowej, podzlecę pozycjonowanie. Poszukuję kogoś, kto potrafi porządnie pozycjonować, ma umiarkowane ceny, jest w stanie działać jako podwykonawca i jest zainteresowany stałą współpracą. Zainteresowanego proszę o: -Dokładną informację, jakich metod linkowania używa. Prawdziwą! Nie jestem pracownikiem Google ani kimś oderwanym od rzeczywistości. -Informację, czy pozycjonował już sklep internetowy. -Podanie adresów kilku pozycjonowanych przez siebie stron oraz głównych fraz. Proszę o kontakt mailowy: tenin1 [małpka] tlen.p
 8. Czy zna ktoś może metodę, aby sprawdzić liczbę backlinków do domeny za pomocą skryptu PHP? Chodzi mi o automatyczne sprawdzenie sporej liczby domen. Pytam o sam URL, nie wiem gdzie sprawdzać, kiedyś odpytywałem Yahoo z zapytaniem linkdomain, ale to już nieaktualne. [edycja] Chyba mogłem napisać w dziale pozycjonowanie, a nie Google, może jakiś życzliwy moderator by przeniósł?
 9. Wcześniej padło coś, że przekierowanie 301 przestaje działać po pewnym czasie. Z tego co widzę, u mnie dla jednej strony chyba działa po dużo większym czasie (choć nie mam pewności bo moc może być z innych źródeł). Potwierdzi ktoś albo zaprzeczy, że R301 przestaje działać po pewnym czasie?
 10. Kiedyś było kilka zapytań pozwalających sprawdzić, ile podstron znajduje / nie znajduje się w supplemental index; min. site:domena.pl/* pokazywało podstrony nie będące w supplementalu. Czy obecnie też są jakieś zapytania pozwalające uzyskać te informacje? Myślę m.in. o sprawdzaniu stosunku liczby podstron w supplementalu do liczby wszystkich podstron w katalogach, aby ocenić sens dodania wpisu.
 11. Witajcie ponownie! Kilka lat mnie nie było, udało mi się przypomnieć sobie hasło i jestem znowu. Ciekawe czy mnie ktoś tu pamięta?
 12. He he, dobry temat Dopalam ze stopki, niech się wznosi w googlowych wynikach i niech się nowi uczą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy