Jump to content

ciocia_hela

Forumowicze
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ciocia_hela

 1. Kiedyś Google wyświetlało informację, gdy strona była supplemental index. Potem przestało ją wyświetlać, ale supplemental nadal istniał. I było z tego co pamiętam polecenie sie:domena.pl/* do sprawdzania, które wyniki nie są w supplemental index. Były też jakieś inne polecenia do sprawdzania tego. Jak jest teraz? Istnieje jeszcze supplemental index? Jeżeli tak, to jak sprawdzić, które strony/podstrony w nim są? Np. jak mam katalog stron i chciałbym sprawdzić jaki procent podstron jest w indeksie głównym, to co zrobić? Jak chcę sprawdzić, czy konkretna podstr
 2. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Zatem będę linkował do dobrych stron tematycznych.
 3. Piszę w dziale dla początkujących, bo to chyba tutaj pasuje. Czy jeżeli mam wartościową wypozycjonowaną stronę i zamieszczę na niej 2-3 wychodzące tematyczne wartościowe odnośniki bezpośrednie, to zmniejszę sumaryczną moc linkowania wewnętrznego? Mówiąc prościej, czy osłabi to moją stronę? Jak teraz jest z przepływem trust ranku?
 4. Chciałbym poradzić się Was w następującej sprawie. Czy zamieszczanie na większości stron zapleczowych jednego kodu AdKontekst albo OnetKontekst zwiększa Waszym zdaniem realnie szanse powiązania ze sobą stron zapleczowych przez Google? Warto to robić, czy lepiej nie? Z jednej strony dobrze byłoby, aby zaplecze na siebie zarabiało, z drugiej ważne jest bezpieczeństwo pozycjonowania. Dotychczas nie zamieszczałem reklam na zapleczówkach.
 5. Bardzo Ci dziękuję za profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź. Najbardziej przydatna jest dla mnie ta informacja o Twoich preclach stojących nisko w wynikach, które jednak mają moc pozycjonującą. Co do trzeciego punktu, to nie jestem pewien, czy sobie odpuszczać, bo tu chodzi o niektóre moje zapleczówki. Jest pytanie, czy wstawiać na takich wątpliwych linki czy nie. Potem będzie jeszcze drugi dylemat, czy przedłużyć domenę.
 6. W jednej książce o pozycjonowaniu czytałem, że wiele stron ma nałożone filtry na linki wychodzące. Czyli że linki na danej stronie nie mają żadnej mocy pozycjonującej, mimo że strona jest podlinkowana i nie ma bana. Potwierdzacie tą informację? Jeżeli tak, to jak sprawdzacie, czy dana strona ma taki filtr? Ja na razie ustawiłem na starych zapleczówkach linki z niewystępującymi w Google frazami do różnych stron w sieci. Może pojawią się w wynikach pod tymi frazami. Ale czy to jest miarodajny test?
 7. W związku z większą ilością klientów od mocy przerobowej, podzlecę pozycjonowanie. Poszukuję kogoś, kto potrafi porządnie pozycjonować, ma umiarkowane ceny, jest w stanie działać jako podwykonawca i jest zainteresowany stałą współpracą. Zainteresowanego proszę o: -Dokładną informację, jakich metod linkowania używa. Prawdziwą! Nie jestem pracownikiem Google ani kimś oderwanym od rzeczywistości. -Informację, czy pozycjonował już sklep internetowy. -Podanie adresów kilku pozycjonowanych przez siebie stron oraz głównych fraz. Proszę o kontakt mailowy: tenin1 [małpka] tlen.p
 8. Czy zna ktoś może metodę, aby sprawdzić liczbę backlinków do domeny za pomocą skryptu PHP? Chodzi mi o automatyczne sprawdzenie sporej liczby domen. Pytam o sam URL, nie wiem gdzie sprawdzać, kiedyś odpytywałem Yahoo z zapytaniem linkdomain, ale to już nieaktualne. [edycja] Chyba mogłem napisać w dziale pozycjonowanie, a nie Google, może jakiś życzliwy moderator by przeniósł?
 9. Wcześniej padło coś, że przekierowanie 301 przestaje działać po pewnym czasie. Z tego co widzę, u mnie dla jednej strony chyba działa po dużo większym czasie (choć nie mam pewności bo moc może być z innych źródeł). Potwierdzi ktoś albo zaprzeczy, że R301 przestaje działać po pewnym czasie?
 10. Kiedyś było kilka zapytań pozwalających sprawdzić, ile podstron znajduje / nie znajduje się w supplemental index; min. site:domena.pl/* pokazywało podstrony nie będące w supplementalu. Czy obecnie też są jakieś zapytania pozwalające uzyskać te informacje? Myślę m.in. o sprawdzaniu stosunku liczby podstron w supplementalu do liczby wszystkich podstron w katalogach, aby ocenić sens dodania wpisu.
 11. Witajcie ponownie! Kilka lat mnie nie było, udało mi się przypomnieć sobie hasło i jestem znowu. Ciekawe czy mnie ktoś tu pamięta?
 12. He he, dobry temat Dopalam ze stopki, niech się wznosi w googlowych wynikach i niech się nowi uczą.
 13. Da się jeszcze wymusić stary interfejs? Byłbym niezwykle wdzięczny za info jak tego dokonać.
 14. ciocia_hela

  White SEO

  Nie wiem czy wiecie, ale Googlowcy już to linkują przez R 301.
 15. Też mi wróciły należne pozycje, ale chyba lepiej poczekać jeszcze kilka dni z tą radością - zobaczymy co będzie dalej...
 16. Kiedyś chyba było o tym, że zwykły użytkownik nie ma jak wykryć stron, które przekierowują (301) na daną domenę, ale wszystko się zmienia - może już ktoś wie jak można to zrobić? Sam nie planuję nikogo wykrywać, chcę pomóc jednej stronie, ale koniecznie ukryć jej "żródło dobrych pozycji".
 17. Łysy, dobry wątek, czas zająć się sprawami ducha
 18. Adek, tym zbanowanym już chyba nic nie zaszkodzi, mogłbyś dać link do którejś z nich? Tak żeby zobaczyć stopień wrażliwości Google. [edit] A, sorry, nie doczytałem, mógłbyś mi też na pw podać?
 19. U mnie też wracają info, domeno moja Ty jesteś jak zdrowie!
 20. Ja to myślę, że Googlowcy znowu działają głównie psychologicznie. Zamiast banować w równym tempie jak zawsze, wstrzymali się trochę z usuwaniem "znalezisk", żeby zbanować więcej za jednym zamachem. Głównie po to, żeby sami pozycjonerzy, chcąc nie chcąc, zaczęli podsycać atmosferę niepewności. I znowu nieźle to Googlowcom wychodzi.
 21. AllCreative, jeżeli dobrze rozumiem, że "Przyrost: +... dziennie dla wszystkich linków" oznacza zwiększenie każdego przyrostu o n, to proponuję zrobić oprócz tego zwiększanie n-krotne. Proporcjonalnie zwiększać byłoby lepiej, n nie musi być całkowite, a wyniki można by zaokrąglać. Fajnie, że są nowe funkcje, ale też jestem za tym, żeby system przede wszystkim szybciej lokalizował podstrony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy