Jump to content

zebol

Forumowicze
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About zebol

 • Rank
  PIOUFOSEO

Contact Methods

 • AIM
  9086809
 • MSN
  997
 • ICQ
  0700
 • Yahoo
  998

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,223 profile views
 1. PP a canonical już był omawiany i z relacji po wynikach można wysunąć wnioski.
 2. Nawet wielkie G: z super AI, nadal do bani sobie radzi z tekstem losowym lub nie istotnym w temacie, co widać po grach online. To oczywiście wykorzystują spamerzy na przejętych domenach. Panowie z branży "kredytowej" szczególnie prowadzą w rankingach. Nadal prosto wygenerować 100K UV. Więc moc linku w tekście, jest tylko mocą linku domeny / URL, który nie koniecznie odzwierciedla wartość tematu.
 3. Pozycjonowanie firmy bez siedziby to najwyraźniej nowy trend nie lokalny a mieszkalny, ciekawe jak nie "lokalnie" rozpatruje zapytania G.
 4. Get.. WWW bo jesteśmy jak Wanga!
 5. Dlatego PIO od jakiegoś czasu jest TAK wiarygodne.
 6. Pojechali ... Na OVH zwykły "pierd" ..........................
 7. Mamy auto *** Jak widzisz nowe AI względem SEO, jakieś doświadczenia?
 8. Holera To dedyk pad i ładne słowo dywersyfikacja?
 9. Era Seo hostingów dobiega końca i w miarę rozwoju AI, wytyczne danego wątku, będą wskaźnikiem jakościowym linku. Odpowiednia manipulacja synonimami w danym temacie przyczyni się do zwiększenie wartości BL. Co w danym regionie zwiększy szanse na TOP.
 10. Dla Next Page: noindex, follow Nie musi być w indeksie aby przekazać wewnętrzną silę BL Jeśli masz opisowe kategorie,tagi [500+] - jak najbardziej dofollow Co do linków kanonicznych tematów było sporo. Nie musisz mieć "canonical" aby link był zaindeksowany, wystarczy, ze inny adres wskazuje na link, a to on będzie uwzględniany w indeksie - można zauważyć z w złym użyciu atrybutu "hreflang' Paginacja oraz podobne dyrektywy są dość często odfiltrowane w wynikach, chyba że wykorzystujemy linki opisowe. Co obecnie jest wskazane, czego dowodem są wysokie pozycje kolegów ze wschodniej granicy.
 11. Moje spostrzeżenia: - zbyt długa akceptacja nowych domen - zbyt długa akceptacja nowych stron w obrębie domeny Pierwsze testy systemu. 1) Punkty - Uważam tutaj mocną dyskryminację stron (strony uznane za bezwartościowe). Nie liczy się jakość danego artykułu ale tematyka danego artykułu, choć system przyjmuje strony wielotematyczne 2) Domena główna – nie ważne co na niej jest, ważne że główna. System miał dobre cele, ale jak widać wywiera nacisk tematyczny. Wystarczy spojrzeć na strony linkujące BL do nas czy rzeczywiście są nam „przyjazne”. Wyznacznik TF – kolejne obawy. Mogę zasypać system setką domen z wysokim stopniem TF, ale czy te rozwiązanie jest adekwatne do statusu domeny w rankingu G:? Zaletą jest weryfikacja danych zasobów, ale czy osoba przeprowadzająca audyt danej domeny / linków ma stosowne doświadczenie w ocenie / mocy danego linku? - Patrz pkt. 1 Do testów dodałem swoja hobbistyczną domeną, obecnie olabloga.eu Praktycznie brak ingerencji z mojej strony, sam natural – prawie. Domena nigdy nie podpięta pod żaden system i raczej nie będzie To zwykłe hobby! Albo i nie …. Obecnie brak weny twórczej, czasu i chęci. System ma przyszłość, po drobnych modyfikacjach i trwaniu w założeniach.
 12. "Nieunikalne lub byle jakie treści" - system to weryfikuje czy Human ? Z tego wynika, że macie system surowszy niż AI Googlarki. W zgłoszonej domenie większość tematów siedzi w top 10 a u was to nic nie warte. Widocznie należy dodawać wyłącznie strony zapleczowe nastawione na daną tematykę wg. zapotrzebowania na linki. Czyli w praktyce nie różni się od innych tego typu. Takie moje skromne spostrzeżenia po wstępnym teście systemu.
 13. Problem z walidacją cache: " Brak indeksu/Stary cache" ID domeny: 2826 Znaleziono po info: 01.01.1970 01:00 Brak cache I tak dla wszystkich podstron.
 14. zebol

  Cześć!

  Po twoich wypowiedziach widać, że jesteś związana z tematem a to przynosi korzyści, wykorzystaj swoją wiedzę reklamując swój profil biznesowy a efekty będą widoczne. Założeniem wielkiego G: własnie było naturalne linkowanie. Teraz wiemy i nadal odczuwamy ten wielki zamysł "ulepszenia" wyników wyszukiwania Witaj, zdobywaj wiedzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy