Skocz do zawartości

Xann

Forumowicze
  • Postów

    13441
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Treść opublikowana przez Xann

  1. Wujek a Ty nas zaszczycisz obecnością czy nie chcesz sie zniżać ?
  2. Xann

    STATLINK.pl

    Przyznam szczerze że będzie ciężko ale tez liczę ze się uda, brakuje dobrego stałego SWL'a na rynku.
  3. Konferencja nie będzie na łące pod gołym niebem , w Polsce za niektóre miejsca się płaci.
  4. no widac wakacje sie skonczyły no w wawie nie bede ale widzimy sie w łodzi
  5. O proszę ale niespodzanka to już nie top3 a top4 sie liczy
  6. Banan Ty uważaj co piszesz , gdzie piszesz , do kogo piszesz i z kim piszesz takie czasy teraz ze lepiej nie pytaj
  7. wszystkie są skuteczne jeżeli chodzi o frazę "producent mebli w koszalinie" a żadnym nie można zrobić frazy "pozycjonowanie" a dlaczego ? bo SWL'e są do dopalania a nie pozycjonowania.
  8. Niewątpliwie nastała nowa era budowy zapleczy, obecnie trwają testy nad zapleczem niebanowalnym i to z bardzo dobrym skutkiem (po mimo wysyłanych spam rapotów przez testerów ) zapecze stoi, po testach zostaną one udostępnione publicznie. Cierpliwości.
  9. No ja uważam ze pozycjonowanie nie jest dla każdego , ba uważam ze używanie SWL nie jest dla każdego , i właśnie taki efekt miał przynieść mój post i przyniósł Van Helsing gratulacje za spostrzegawczosc.
  10. ja tu sadze tutka jak można się zamemu pozcjonowaci i to bez zadnych opłat 9,99,- za sztukę a Ty sobie kawały robisz
  11. w pelni się z tym zgadzam , wystarczy dodać stronę do ewelbinka a za otrzymane punkty wstawić linki , ba nawet nie trzeba dodawać strony przecież pkt można zdobyć od innego użytkownika. a teraz przykład jak to zrobić np mamy stronę www.twoje_hoskopy.pl i chcemy ją wypozycjonowania pod horoskopy indywidualne, dodajemy stronę o systemu e-weblink za otrzymane punkty wystawiamy link "horoskopy indywidualne" i prawie zapominamy , pawie bo jeszcze potrzebujemy parę stałych linków a te najlepiej wziasc z najlepszych precli ot cała filozofia pozycjonowania
  12. No nie wirzerze torche wody upłyneło zanim zdecydowales sie zarejstować a co do dziewczyny to jest z klanu czerwonych koszulek czy niewiadomego pochodzienia ?
  13. Chciałem wszystkim podziękować za miłe towarzystwo i dobrą zabawe, soory ze dopiero teaz ale samo doszedłem do siebie Koniecznie musimy to powtórzyć tym razem proponuje bez cześci oficjalnej
  14. Xann

    [linki] schematy kolorów

    bardzo dobre extra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności