-
Postów
13441 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6
Treść opublikowana przez Xann
-
a dlaczego sprawy nie zgłosisz na policje ?
- 1875 odpowiedzi
-
- wyłudzenie
- reklamowe oszustwo
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Perpetum mobile to WebMini 2.0 , stawiasz inni ci wypełniają i jeszcze podlinkują a tobie rośnie site i PR
-
to w ramach solidarności zawodowej a mówią ze jej nie ma
- 1875 odpowiedzi
-
- wyłudzenie
- reklamowe oszustwo
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
I kolejne 500 poszło od welbinka
-
najczęściej w 90% przypadków sami sobie jesteście winni bo interesują was "okazje", każdy towar ma swoją cenę poniżej której produkcja jest nie opłacalna , więc jak coś jest tańsze to albo jest z Tir'a , albo Chińska podróbka Życie uczy że łatwowiernie podchodzi się do każdej transakcji , współpracy w ogóle nie weryfikując kupującego , sprzedającego czy współpracownika , bo tanie , bo okazja , bo gratis Jest takie przysłowie : skąpy traci dwa razy Panowie niewstydzcię się weryfikować tych z którymi robicie interesy. Pamietajcie uczciwy partner nigdy nie ukrywa danych kontaktowych bo nie ma przed czym się wstydzić i przed czym uciekać
- 1875 odpowiedzi
-
- wyłudzenie
- reklamowe oszustwo
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
złej baletnicy to i rąbek spódnicy ........ mówią ze dobry pilot to i na miotle poleci, nie wiem czego oczekiwałeś wypozycjonowania "opony" w dwa tygodnie ? takie rzeczy to tylko w erze Statlink jest naprawdę dobrym systemem , wiadomo kto sie za nim kryje dobra i rzetelna firma, masz problem napisz , zadzwoń pomogą. Nie mniej SWL nie są dla każdego a różnica miedzy rotacyjnym a stałym jest duża bo do stałego trzeba mieć więcej cierpliwości i jego "moc" wolniej wychodzi, dla czego wolniej to nie będe Ci tłumaczył.
-
Adek dobry system nie musi mieć PP bo jest dobry od dawna wiadomo ze PP to wpompowywanie pustych pkt co obniża wartość systemu, a statlink stał sie liderem stałych SWL przez konsekwencje swojej pracy
-
na jednym koncie sprzedaje drożej na drugim taniej , taka konkurencja
- 1875 odpowiedzi
-
- wyłudzenie
- reklamowe oszustwo
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
o godzinie 15:00 odbyło się pożegnanie Pawła , było bardzo dużo ludzi. Wraz z żoną złożyliśmy wieniec z kondolencjami od forum PIO, kto się czuje na siłach dołożenia do wieńca może wpłacić symboliczną piątkę na Fundację Anny Dymnej - dziękuję
-
No Paweł byłeś za*******m przyjacielem
-
[Witryna mi spadła w wynikach] odwieczne pytanie
Xann odpowiedział(a) na Kil Bill temat w Pozycjonowanie i Optymalizacja
co rozumiesz przez linkowanie rozsądne ???? -
służą do wielu rzeczy głównie do promowania pozytywnego lub negatywnego innych stron , ludzi ,rzeczy - zamieszczasza sie tam teksty "coś" opisujące
-
TAK strony zapleczowe zawsze wspierają stronę promowaną nigdy odwrotnie Na subdomenach dajesz przeróżne strony , blogi tematyczne, forum , galeriie , katalog, czytnik rss , sklepy - nie jest powiedziane że nie możesz posiadać 500 serwisów powiedzmy jedna domena jeden hosting ale jak bedziesz miał 5 domen po 10 subdomen każda na jednym hostingu to też nic sie nie stanie - tragedi nie bedzie
-
https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=536930
-
'kodibpr' trzymaj skrót w pigułce https://www.seoparty.net/news/artykuly/natu...to_takie_proste to jest dla laików a potem to juz trzeba czytać czytać i czytać PIO
-
<a href="https:\\jakisadres">Anchor–tekst</a> może nie bierz dosłownie wszystkiego co tam pisze
-
Nie do końca nikt , ja zdradziłem jak zarabiam na zalepczu, https://www.seoparty.net/news/artykuly/zara...ycjonujac_stron
-
Proszę tu zaraz tanich sensacji nie szukać , poptostu uważamy ze STATLINK.pl ma szanse wypełnić dziurę na rynku jako system wymiany linków stałych wiec dobrze mieć takiego rzetelnego firmowego partnera .
-
nam Tą fundacje co nie znaczy że nie mogę jej zasilic jako PIO przelew wyszedł
-
romperstomper = pawloski
-
Nikt nie musi byc uzależniony od jednego pozycjonera, jeżeli czujesz ze nie jesteś zadowolony a współpraca to męczarnia, szukasz drugiego który przejmie proces pozycjonowania, jak jest dobry to bezstratnie.
-
Poprzyglądałem się , po klikałem no i nie powiem, muszę przyznać ze wyłania nam się mocny długo oczekiwany system wymiany linków stałych.
-
Oficjalne wyniki konkursu
Xann odpowiedział(a) na michal temat w Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008
Finałowa czwórka może posiadać swoje wpisy na stronie https://mistrz2k8.seopl.org/index.php?akcja...t&iKatId=15 coś na kszatałt tych co są zamieszczone w konkursie eweba , prosze o przesłanie danych na PW (jeśli ktoś chce) -
Dokładnie tak jak mówisz "chwaliłem" nadal uważam ze jest najlepszy z obecnych ale bądźmy szczerzy do ideału mu daleko i właśnie na taki ideał czekamy bo linkme raczej się nie przebuduje a szkoda bo potencjał mają wypaś ny a spoczeli na laurach. PS nie chce tworzyć dyskusji o link me w tym wątku
-
Wręczenie nagród
Xann odpowiedział(a) na jimmi temat w Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008
No szkoda , mówi się trudno , z bólem przeżyjemy ale następnym razem to nie będzie że boli, notka na otarcie łez myśle za wystarczy
