Skocz do zawartości

Xann

Forumowicze
  • Postów

    13441
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Treść opublikowana przez Xann

  1. Perpetum mobile to WebMini 2.0 , stawiasz inni ci wypełniają i jeszcze podlinkują a tobie rośnie site i PR
  2. I kolejne 500 poszło od welbinka
  3. najczęściej w 90% przypadków sami sobie jesteście winni bo interesują was "okazje", każdy towar ma swoją cenę poniżej której produkcja jest nie opłacalna , więc jak coś jest tańsze to albo jest z Tir'a , albo Chińska podróbka Życie uczy że łatwowiernie podchodzi się do każdej transakcji , współpracy w ogóle nie weryfikując kupującego , sprzedającego czy współpracownika , bo tanie , bo okazja , bo gratis Jest takie przysłowie : skąpy traci dwa razy Panowie niewstydzcię się weryfikować tych z którymi robicie interesy. Pamietajcie uczciwy partner nigdy nie ukrywa danych kontaktowych bo nie ma przed czym się wstydzić i przed czym uciekać
  4. Xann

    STATLINK.pl

    złej baletnicy to i rąbek spódnicy ........ mówią ze dobry pilot to i na miotle poleci, nie wiem czego oczekiwałeś wypozycjonowania "opony" w dwa tygodnie ? takie rzeczy to tylko w erze Statlink jest naprawdę dobrym systemem , wiadomo kto sie za nim kryje dobra i rzetelna firma, masz problem napisz , zadzwoń pomogą. Nie mniej SWL nie są dla każdego a różnica miedzy rotacyjnym a stałym jest duża bo do stałego trzeba mieć więcej cierpliwości i jego "moc" wolniej wychodzi, dla czego wolniej to nie będe Ci tłumaczył.
  5. Xann

    STATLINK.pl

    Adek dobry system nie musi mieć PP bo jest dobry od dawna wiadomo ze PP to wpompowywanie pustych pkt co obniża wartość systemu, a statlink stał sie liderem stałych SWL przez konsekwencje swojej pracy
  6. o godzinie 15:00 odbyło się pożegnanie Pawła , było bardzo dużo ludzi. Wraz z żoną złożyliśmy wieniec z kondolencjami od forum PIO, kto się czuje na siłach dołożenia do wieńca może wpłacić symboliczną piątkę na Fundację Anny Dymnej - dziękuję
  7. No Paweł byłeś za*******m przyjacielem
  8. służą do wielu rzeczy głównie do promowania pozytywnego lub negatywnego innych stron , ludzi ,rzeczy - zamieszczasza sie tam teksty "coś" opisujące
  9. TAK strony zapleczowe zawsze wspierają stronę promowaną nigdy odwrotnie Na subdomenach dajesz przeróżne strony , blogi tematyczne, forum , galeriie , katalog, czytnik rss , sklepy - nie jest powiedziane że nie możesz posiadać 500 serwisów powiedzmy jedna domena jeden hosting ale jak bedziesz miał 5 domen po 10 subdomen każda na jednym hostingu to też nic sie nie stanie - tragedi nie bedzie
  10. https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=536930
  11. 'kodibpr' trzymaj skrót w pigułce https://www.seoparty.net/news/artykuly/natu...to_takie_proste to jest dla laików a potem to juz trzeba czytać czytać i czytać PIO
  12. <a href="https:\\jakisadres">Anchor–tekst</a> może nie bierz dosłownie wszystkiego co tam pisze
  13. Nie do końca nikt , ja zdradziłem jak zarabiam na zalepczu, https://www.seoparty.net/news/artykuly/zara...ycjonujac_stron
  14. Xann

    STATLINK.pl

    Proszę tu zaraz tanich sensacji nie szukać , poptostu uważamy ze STATLINK.pl ma szanse wypełnić dziurę na rynku jako system wymiany linków stałych wiec dobrze mieć takiego rzetelnego firmowego partnera .
  15. nam Tą fundacje co nie znaczy że nie mogę jej zasilic jako PIO przelew wyszedł
  16. romperstomper = pawloski
  17. Nikt nie musi byc uzależniony od jednego pozycjonera, jeżeli czujesz ze nie jesteś zadowolony a współpraca to męczarnia, szukasz drugiego który przejmie proces pozycjonowania, jak jest dobry to bezstratnie.
  18. Xann

    STATLINK.pl

    Poprzyglądałem się , po klikałem no i nie powiem, muszę przyznać ze wyłania nam się mocny długo oczekiwany system wymiany linków stałych.
  19. Finałowa czwórka może posiadać swoje wpisy na stronie https://mistrz2k8.seopl.org/index.php?akcja...t&iKatId=15 coś na kszatałt tych co są zamieszczone w konkursie eweba , prosze o przesłanie danych na PW (jeśli ktoś chce)
  20. Xann

    STATLINK.pl

    Dokładnie tak jak mówisz "chwaliłem" nadal uważam ze jest najlepszy z obecnych ale bądźmy szczerzy do ideału mu daleko i właśnie na taki ideał czekamy bo linkme raczej się nie przebuduje a szkoda bo potencjał mają wypaś ny a spoczeli na laurach. PS nie chce tworzyć dyskusji o link me w tym wątku
  21. No szkoda , mówi się trudno , z bólem przeżyjemy ale następnym razem to nie będzie że boli, notka na otarcie łez myśle za wystarczy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności