Jump to content

stats1

Forumowicze
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.psyyorki.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,083 profile views
 1. Udacity.com Miesiąc za darmo; normalnie ceny są wysokie. Jest fajny kurs poniekąd w naszej branży: Marketing Analytics
 2. Mangools - zestaw kilku ciekawych narzędzi SEO: - KWFinder - SERPChecker - SERPWatcher - LinkMiner - SiteProfiler Z okacji Black Friday 25% LIFETIME discount! Nie potrzeba żadnego kodu, ceny są już obniżone. Można też skorzystać z opcji darmowego 10-dniowego testu. Szczegóły co do konkretnych pakietów na stronie mangools.com (ref), mangools.com (czysty link) Moim zdaniem warto się zarejestrować i chociaż potestować, to całkiem niezłe i szybkie narzędzia.
 3. Dla osób zainteresowanych tańszym hostingiem: - sohost - BLACKDAYS -50% na hosting - seohost (ref) - BF2019 -50% na hosting lub VPS; czysty link: https://seohost.pl/ - LH (ref) - BLACK19 -50% na hosting (pakiety Kiwi, Mango, Apple); czysty link: https://www.lh.pl/
 4. Jak rozumiem kod na 30 zł nie łączy się z -30% na 3. pozycję. Tzn. ten kod jeszcze coś obniży, ale podejrzewam, że tylko do 30 zł (w sumie wliczając w to też ten rabat -30%). Dla przykładu widzę, że ścieżka Python kosztuje obecnie drożej niż 2 tygodnie temu - no chyba, że coś źle rozumiem.
 5. Nie wiem jak to ma działać, ale u mnie przy zamówieniu 179,3 ten kod obniża cenę na 167 zł i nie dodaje żadnych dodatkowych punktów. Nie pojawia się również dodatkowy rabat na 3. kurs. Napisałem do nich, zobaczymy czy odpiszą.
 6. Jak działają strony tego typu: dodatkiwordpressa.pl plugintheme.net Przykładowo szablon dostępny na themeforest za 69$ mogę tam kupić za kilka dolców czy 20 zł, a przy zakupie miesięcznego abonamentu jeszcze taniej wychodzi. W jaki sposób taki szablon jest na licencji GPL i można go tak sobie sprzedawać? Info z FAQ: Jakoś mam wątpliwości, co do legalności tego procederu, no ale może ktoś się wypowie, czy można z tego korzystać bez obaw.
 7. Do sprzedania domena erx.pl. Zapraszam do licytacji: https://allegro.pl/oferta/erx-pl-domena-3-literowa-oplacona-na-rok-bcm-8561779267 Możliwy także kontakt tutaj na priv lub mail:
 8. tylko jak się ustawi co 3 dni Ogólnie te limity trochę za małe, na początku kupiłem, ale teraz zwróciłem. Kto się zastanawia tak może zrobić, zawsze można potestować.
 9. LINKCheetah - wydaje mi się wstępnie ciekawe narzędzie do analizy linków REF: https://appsumo.com/r/ao6lvm7/ bez refa: https://appsumo.com/linkcheetah/ - Monitor all of your links from one dashboard - Receive daily notifications on validity and index status - Auto-import all new links from Google Analytics Warto przeczytać pełny opis i komentarze. 49 zamiast 588 USD. Lifetime access.
 10. Rankwatch z góry dzięki za wejście przez refa: https://appsumo.com/r/ao6lvm7/ link bez refa: https://appsumo.com/rankwatch/ Zawsze polecam na Appsumo dokładnie czytać warunki i komentarze/pytania pod ofertą. Cena dość dobra, choć softu jeszcze nie testowałem. Jak coś to piszcie swoje opinie, ja wkrótce też postaram się coś od siebie dodać. Ewentualnie testować można tu na 14 dni za free: https://www.rankwatch.com/
 11. REF: https://appsumo.com/keyword-hero/?r=o35k bez REF: https://appsumo.com/keyword-hero/ W skrócie: Keyword Hero pokazuje w Google Analytics na jakie słowa kluczowe były odwiedziny. Czyli funkcjonalność, jaka była kiedyś w GA. Dla tych, dla których Search Console jest niewystarczające. lifetime access za 49$ Jest to narzędzie dość drogie, bo w tej wersji za miesiąc kosztuje normalnie 29$. Jak dobrze rozumiem, jest to wersja Gigant, czyli: No i w komentarzach pojawia się pytanie o ilość witryn. ODP: To chyba normalne w każdej wersji tego softu, ale nie wiem jak to dokładnie rozumieć. Niedługo triala będę instalował, zobaczę jak to działa.
 12. @jimmi kilka rozdziałów, ale też widzę, że same podstawy. W sumie trochę się zawiodłem, po tytule można by spodziewać się więcej.
 13. Za darmo na udemy "The Complete SEO Bootcamp 2018" https://www.udemy.com/the-complete-seo-bootcamp/?couponCode=RSEOFREE&siteID=gSlzHdU7N4c-ttUowx56LR8bhooUDyyaNw&LSNPUBID=gSlzHdU7N4c W linku jest kod promocyjny, nie jest to żaden ref
 14. Najgorzej chyba nie jest, zwłaszcza, że mam możliwość trochę odejść od ulicy
 15. @Nikonem Z fotografią właśnie próbuję trochę w rodzinnym gronie, robię zdjęcia dzieciakowi, potem ewentualnie obróbka raw. Przynajmniej jakieś pamiątki będą. W analogową nie chce mi się bawić, ale doceniam ludzi, którzy to robią. @lukaszbyraZ muzyki myślałem kiedyś o kupnie harmonijki Muszę jeszcze doczytać o tym co warto kupić. Droga nie jest, dużo miejsca nie zajmuje, tak więc chyba warto. @okazwłokaRower z przyczepką to na wiosnę chcę, córka już trochę podrośnie. Na razie spacerujemy tylko w wózku, czasem 10 km dziennie, ale trochę sie to nudzi, w kółko te same ulice.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy