Jump to content

Nanaia

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Ciężko mi się zgodzić czy nie zgodzić z brakiem oceny. Na 35 zaakceptowanych tekstów mam 12 ocen. Kolejna 5 podwyższyła moją ocenę o... 0,03. Wątpię, żeby to była kwestia łaski. Po prostu starym zwyczajem, jak czegoś nie trzeba robić, to się tego nie robi, więc ocen jak nie było, tak nie ma.
  2. Dzięki za odpowiedzi! Na razie zero odzewu na moje prośby. Kolejne zlecenia są akceptowane i żadnej oceny, to frustrujące.
  3. Hej! Dopiero zaczynam przygodę z copy, ale już mam problem. Tak na dobry początek. Mam 30 zaakceptowanych tekstów i 1 odrzucony. Niestety, przez to, że mam zaledwie 11 wystawionych ocen, średnia spadła mi poniżej 4.75 i straciłam dostęp do lepszych tekstów. Moja wina, bo nie zrozumiałam, o co chodzi klientowi, ale motywacja taka, że odechciewa się pisać. Jest jakiś sposób na to, żeby klienci chętniej wystawiali oceny za tekst?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy