Jump to content

Daniel B.

Nowi Forumowicze
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

78 profile views

Daniel B.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Miałem na myśli pasek URL.
 2. Przecież napisałem: "moja odpowiedź to nie jest okorowanie starego tematu celem dodania bezużytecznej odpowiedzi, żeby tylko nałapać postów". Ale ok, nie odkopuję starych tematów i na tym zakończmy moje przywitanie na forum. Dziękuję.
 3. Nieuwaga. Po pierwsze, jak świeży musi być temat, żebym mógł na niego odpowiedzieć? Tydzień od ostatniej odpowiedzi? Dwa? Po drugie, moja odpowiedź to nie jest okorowanie starego tematu celem dodania bezużytecznej odpowiedzi, żeby tylko nałapać postów, tylko faktyczne pytanie, czy oferta jest aktualna. W regulaminie działu jest napisane: "Nie ma dyskusji w wątkach", a mimo to w innych wątkach jest dyskusja i to mnie zwiodło. Będę bardziej uważał na przyszłość. Zamiast po prostu napisać, że nie ma dyskusji w wątkach i żeby zapytania kierować na PW, napisałeś: "A wiadomości prywatne piać potrafisz?". Spodziewałbym się takiej odpowiedzi na elektrodzie, ale nie tu. I to jest agresja.
 4. Nie rozumiem, po co agresja i sarkazm.
 5. ... kiedy wpisujesz "anal" w wyszukiwarkę i pierwsze, co Ci wyskakuje w sugestiach, to Google Analytics.
 6. Czy potencjalny zysk z zamiany .jpg na .webp jest opłacalny w zestawieniu z czasem potrzebnym na zamianę .jpg na .webp? Co jeszcze - czy lepiej mieć .webp nawet o takim samym rozmiarze jak .jpg? Jakiś czas temu puściłem wtyczkę konwertującą .jpg na .webp i wiele grafik nawet nie ruszyła. Zastanawiam się, czy - i kiedy - to jest warte zachodu.
 7. W tych krajach jest pieniądz. Nic więc dziwnego. Ja zauważyłem bardzo duże różnice pomiędzy ahrefsem a np. keywordtool.io. Frazy, które w ahrefs pokazują się jako easy z wynikiem 0/100 w KT.io potrafią mieć konkurencyjność medium i wzwyż. Search volumy też bardzo rozbieżne. A to, co potem pokazuje mi się w GSC to jeszcze inna historia.
 8. Cześć wszystkim Mam na imię Daniel, w tym roku skończyłem 31 lat. Z zawodu jestem copywriterem. Mam bloga, a w związku z nim wiele pytań. Czego nie mam, to autorytet, do którego mogę się zwrócić. Mamy w pracy Szefa SEO, ale mam wrażenie, że patrzy na copywriterów z góry i chyba uważa się za lepszego, bo siedzi w branży trochę dłużej. Dlatego postanowiłem dołączyć do forum PiO. Mam nadzieję czegoś się od Was nauczyć PS. W regulaminie piszecie, że nie lubicie literówek i błędów, a regulamin jest usiany błędami. Trochę źle to wygląda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy