Jump to content

bartekl23

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. po wpisaniu site nie została odnakeziona natomiast po prześwietlenie w GSC nie wyskakują żadne filtry czy błędy chuna że ja się nie znam...więc o co chodzi ?
 2. pozycje po frazach w miarę prostych były na poziomie 5-10 po 6 miesiącach współpracy gdzie beż jego działań wachaly się od 14 do 20 pozycji frazy trudniejsze to 80-90 te naktorych mu najbardziej zalezło było po za 100 , w tym momencie nie ma nic 0 😱 pozycje po frazach w miarę prostych były na poziomie 5-10 po 6 miesiącach współpracy gdzie beż jego działań wachaly się od 14 do 20 pozycji frazy trudniejsze to 80-90 te naktorych mu najbardziej zalezło było po za 100 , w tym momencie nie ma nic 0 😱 strona nie wyskakuje nawet po nazwie i adresie ...
 3. jak to zrobić? prześwietlić ją przez GSC ?
 4. poszło wielkie dzięki za zainteresowanie tematem
 5. miał dostepy do wszystkiego , były mu potrzebne rzekomo do pozycjonowania co teraz ? czy to jakieś celowe działanie? pozycje wrocą ?
 6. Witam serdecznie, może na początku przedstawię sprawę . Założyłem stronę internetową w lipcu ub. roku dość szybko załapała pozycje po frazach które mnie interesowały , branża mocno niszowa dużo tekstów na stronie pozycje w drugiej 10 googla po dwóch miesiącach zajął się tym fachowiec od pozycjonowania , pozycje strony zaczeły iść do góry po frazach które łapały drugą stronę przed jego działaniem zaczęły pojawiać się na 1 stronie . i tak to trwało do końca lutego z początkiem marca zerwałem umowę z Panem który się tym zajmował ponieważ "stało wszytsko w miejscu"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy