Jump to content

phillix

Forumowicze
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://wuko.com.pl/

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. @blazejs Ja tez nie jestem za gotowymi szablonami, bo i tak sie usuwa większość na starcie. Tylko jakiś prosty motyw + elementor.
 2. @blazejs doceniam Twój komentarz. Oczywiście stronę robiłem nie ja, a to moja pierwsza stycznośc z WP. Na innej mojej domenie testowej postawiłem testową stronkę bez treści na samym elementorze i dedykowanym motywie Hello elementor. Również działa wolno. Jak nie elementor to co byś od siebie polecił? W czystym html/css mam za małego skilla.
 3. A jest jeszcze jedna kwestia, o której się słyszy, a nie mówi. Mianowicie linkowanie z użyciem VPN. Czy jest wymagany w przypadku gdy linkujemy siebie albo klientów? Czy Google sprawdza ile linków wpada do jednej domeny z jednego IP?
 4. @okazwłoka Aktualnie były wyłączone LiteSpeed ( który nie daje odczuć w rzeczywistości i wyniku PageSpeed Insights ). Najwięcej według mnie pomaga WP Fastest Cache, który mam skonfigurowany według różnich poradników. Jak przeglądam strony należące do pozycjonerów, które w większości są stworzone na WP, to mam lekkie WOW 😂
 5. @Seowca nie korzystam z żadnych formularzy. Strona którą chcę przyspieszyć jest w mojej sygnaturce. Według mojej opinii działa jak kupa. Różne strony pokazują, że mam nieużwany CSS.
 6. @Seowca a można jakąś podpowiedź? Po samej frazie 'elementor wyłączanie pakietów' jest niewiele informacji
 7. Mam pytanie odnośnie linków. Czy jest jakiś limit? Rozumiem, że nowej domeny nie bardzo, ale rocznej? Czy roczna dalej jest 'nowa'? Limit, mam na mysli ok 100 linków dziennie przez miesiąc. Nie chodzi mi o to ile z nich wpadnie po jakim czasie tylko ogólnie. To, że regularnie linkować to też wiem. Jeden gość od SEO mi powiedział, że jak dostane bana od google ze względu na dużą ilość linków to znaczy, że jestem kozak. Proszę o wyrozumiałość.
 8. @krzysiuus tylko LiteSpeed i WP Fastest Cache.
 9. Cześć, walczę od jakiegoś czasu z optymalizacją pod względem szybkości strony. Mój serwer akceptuje LiteSpeed - włączyłem we wtyczce. Aktualnie PageSpeed Insights ocenia szybkość strony desktopowej na 53, a mobilnej na 27 I ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości - strona działa ociężale. Poskanowałem w DevTools / Coverage i widzę kilka CSS ma 100% Unused Bytes. Mogę je bezpiecznie usunąć w WordPressie? Motyw z którego korzystam to Press Customizr + oczywiście Elementor.
 10. Poradziłem sobie za pomocą wtyczki Insert Headers and Footers.
 11. @MaxPan Owszem. Miejscówka gdzie znalazłem link jest na wikipedii. Jest nawet ten sam DR, wspólna domena. strona.wafel.pl linkowana jest na wafel.pl.
 12. @MaxPan Już ogarnięte, rozgryzłem konkurencję, link znaleziony Można zamykać temat.
 13. Rozumiem, że blokuje się domeny na których się linkuje, a nie domene, KTÓRĄ linkujemy? Czyli jak podlinkuję sie na czyimś blogu, a ktoś nie blokuje botów ahrefs i mj12 to backlink i tak będzie widoczny?
 14. @MaxPan super, w takim razie czekam na pomoc życzliwego forumowicza i biorę się do nauki
 15. @MaxPan a jest sposób żeby to jakoś podglądnąć? Strona wydaje sie być bardzo mocną, a nie wygląda na taką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy