Jump to content

Lewkonia

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

141 profile views
 1. fajne motywy znajdziesz na https://www.elegantthemes.com jak kupisz sobie np. dożywotnia licencje (wiem trochę kosztuje) ale otrzymasz duży wybór ciekawych szablonów, które stale są aktualizowane i pojawi się coś nowego. Proponuję pochylić się nad czymś takim.
 2. Nie nie zbieram do linka, chciałam pomóc
 3. wystarczy w ustawieniach GA wyeliminowac FBCLID, tak jak podał kolega
 4. Moja reklama w GDB zoastała zatwierdzona ale jest ograniczona z powodu Wymagania prawne: Rosja. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć co mam poprawić? Spotkał się ktoś z was z podobnym ograniczeniem?
 5. a co w przypadku gdy jest blog i tworozne sa automatem kolene strony ze starczymi wpisami, co zrobic z nimi? czy na tych kolejnych stronach dodac rel canonical strony blog?
 6. U mnie do badania fraz, linków i konkurencji bardzo sprawdza się ahrefs. Zauważam jednak rozbiezżności między nim i Google Ads chociażby w ilościach wyszukiwań frazy w miesiącu. Nie wiem do końca z czego to wynika dlatego jako główny wyznacznik stosuje Google Ads.
 7. Trafiłam do Was szukając ciekawostek o pozycjonowaniu. Mam nadzieję że znajdę tutaj wiele przydatnych informacji i sama będę mogła podzielić się wiedzą. Fajnie że powstało takie forum
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy