; Jump to content

mcgregor333

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral
 1. Ja jestem stale online, bo pracuję zawodowo jako copy. Zleceń jest zdecydowanie mniej niż jeszcze miesiąc temu, a co najgorsze - wielu najlepszych zleceniodawców przestało je w ogóle wystawiać. Stawki też znacznie się zmniejszyły. To oczywiście nie jest wina właścicieli portalu, ale sytuacji wymaga drastycznych rozwiązań.
 2. Naprawdę liczba zleceń nie zmniejszyła się? W tej chwili na stronie jest kilkanaście zleceń od czterech autorów. Jako osoba pisząca na tym portalu regularnie od dwóch lat stwierdzam, że sytuacja jest tragiczna. Do tej pory zarabiałem średnio około 2500 zł, a w mijającym miesiącu udało mi się zarobić zaledwie 1200 zł - mimo że nieustannie odświeżam listę, aby wyłapać co lepsze oferty. Przewiduję, że jak tak dalej pójdzie, to nie będę miał wyjścia i ostatecznie zrezygnuję.
 3. Do mnie też nie doszedł PIT. Daliby sobie spokój z tym wysyłaniem pocztą, w zupełności wystarczy plik.
 4. Problem polega na tym, że obniżki cen nastąpiły przez pojawieniem się wirusa w Europie. To jest modelowe wciskanie kitu.
 5. Ja również kilkakrotnie miałem ten sam problem. Zleceniodawcy zazwyczaj tłumaczyli się tym, że na swoim panelu nie widział, iż ktoś aktualnie realizuje tekst.
 6. Ten przepis o podziale tekstów na kategorie jest beznadziejny z co najmniej jednego. Już w piątek zauważyłem, że dwóch moich stałych zleceniodawców znacznie obniżyło stawkę za teksty (o około 25 %), kwalifikując je jako "preclowe", przy czym wymagania pozostały te same co wcześniej (czyli jak dla tekstu o średniej jakości). Dzisiaj kolejny zlecający zrobił to samo. W ten sposób tracę co najmniej kilkanaście złotych dziennie. Jeśli to ma być dobra zmiana, to gratuluję pomysłu.
 7. Niestety zaproponowane zmiany nie są zbyt dobre, bo dwóch z moich dotychczasowych zleceniodawców znacznie obniżyło stawki, usprawiedliwiając to zmianą kategorii z tekstów średniej jakości na teksty preclowe. A żeby było ciekawie, wymagania pozostały te same. Tragedia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy