Jump to content

Norbert Z.

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. SEO - ustawienia ogólne
 2. Możesz użyć np. All in One SEO Pack, edytujesz stronę i poniżej masz dostępne opcje wpisania tytułu i opisu oraz kilku innych przydatnych.
 3. Gastronomia odmrożona z tego co zauważyłem.
 4. Norbert Z.

  reCaptcha

  Dziękuję za podpowiedzi, recaptcha ma pozostać ponieważ bez niej zalewa mnie spam w formularzu, chodzi mi o ukrycie obrazka, pytanie w jakim pliku dopisać? (Wordpress, Iconic One)
 5. Podajesz nr. Karty i w trakcie trwania kampanii pobierane są środki, w przypadku wstrzymania/zawieszenia nie będzie pobierana opłata.
 6. Czy jest jakiś określony czas po którym linki nieaktywne wygasają? W moim przypadku stare usunięte wpisy wciąż widnieją w indeksie po kilku miesiącach.
 7. Norbert Z.

  reCaptcha

  Szukałem w CSS, padłem, raczej odpuszczam ale zastanawiam się czy obrazek filtrowania nie wpływa na szybkość witryny skoro ładuje się dodatkowo (ukryty zapewne też coś pobiera)...
 8. Posiadam konto sprzed kilku lat i nie zauważyłem wprowadzenia nowego regulaminu, wystarczy przelew i gotowe. Patrząc na nowe konta założone w ubiegłym roku z marca bodajże już trzeba było podawać wszystkie dane jak i kartę, z której była pobierana opłata za reklamę.
 9. Witam, zauważyłem w panelu GMF info o COVID19, czy u Was jest podobnie? Panel GMB PS. Nie wiem jak inaczej załączyć foto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy