Jump to content

oryginalny nick

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral
 1. Zleceń o budżecie powyżej 9 zł jest sporo, szczególnie podczas ostatnich dni i to niezależenie, o której godzinie wchodzę na platformę. Natomiast czy warto spinać? Zdecydowanie nie! Po pierwsze, to wciąż nie są jakieś wygórowane stawki, chociaż zdarzają się lepsze, więc szkoda psuć sobie nerwy. Po drugie, warto już na tym etapie przestać się przejmować i wziąć na klatę to, że od czasu do czasu coś może się komuś nie spodobać. Klient z wygórowanymi oczekiwaniami zupełnie nieadekwatnymi do stawki zawsze może się zdarzyć, jednak z mojego doświadczenia wynika, że jest to na szczęście rzadkość.
 2. Szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej, bo kiedyś też miałam taką sytuację i po prostu porzuciłam zlecenie.
 3. To prawda, ale ten temat był tu ostatnio poruszany. Takie są zasady portalu i nic z tym niestety nie da się zrobić. Jeśli klient stwierdzi, że tekst nie jest mu potrzebny, to równie dobrze może go odrzucić po napisaniu, więc dla copy to w zasadzie bez różnicy, kiedy to zrobi. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby informowanie copy o tym, że klient właśnie anulował zamówienie, tak aby nie pisać dalej tekstu bezsensownie, tylko zająć się nowymi zleceniami.
 4. Hej, czy ktoś mógłby mi na chłopski rozum wytłumaczyć, jak wstawić anchor do tekstu na GC? Bo jak rozumiem tu nie chodzi tylko o wrzucenie zwykłego linku?
 5. Również mam jeszcze jedną propozycję. Czy dałoby się zrobić tak, aby pisany tekst automatycznie się zapisywał? Chodzi mi o takie rozwiązanie jak w Google Docs. Obecnie jest tylko możliwość samodzielnego zapisania szkicu, przez co już dwa razy, przyznaję, przez swoją nieuwagę, straciłam sporą część tekstu.
 6. Podbijam! Świetny pomysł! Jak dla mnie to najważniejsza zmiana, na którą z niecierpliwością czekam.
 7. Dobrze wiedzieć, dzięki za informację! Znacie może jeszcze jakiś wskazówki, które mogą przyśpieszyć lub uławić pracę na GC?
 8. Zgadzam się! Naprawdę nie rozumiem komu przeszkadza ocenianie tekstów. Żeby otrzymać ocenę niższą niż 5 naprawdę trzeba źle trafić, a utrzymanie średniej powyżej 4,75 nie jest jakimś szczególnym wyczynem.
 9. Zgadzam się! Wprowadzenie możliwości zarezerwowania kilku tekstów na raz tylko wydłuży ich realizację. Już teraz są osoby, które rezerwują teksty dla samego faktu zarezerwowania, jednocześnie nie zamierzając ich pisać. Wyobraźcie sobie, co się będzie dziać, jeśli będą mieć możliwość zarezerwowania 5 tekstów. Dla osób, które faktycznie chcą pisać, nie zostanie już nic. Zleceniodawcy prawdopodobnie też nie będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy