Jump to content

ellses

Forumowicze
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About ellses

 • Birthday December 4

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  śląskie

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. 2tys znaków za piątkę napiszę, jeśli dobrze znam temat, a zleceniodawca nie ma ogromu wymagań typu nagłówki h1, h2, h3, do tego 15 fraz do użycia po dwa razy każda i jeszcze opisywanie co ma się znaleźć w leadzie i że w podsumowaniu koniecznie call to action. Jeśli mam swobodę i nie potrzebuję dogłębnego researchu - ok.
 2. Nigdy nie zdarzyło mi się, że mnie wylogowało z portalu. Jestem zalogowana już od wielu tygodni i nawet jak komputer wyłączam i włączam, otwieram stronę na nowo, od razu mam listę zamówień. Może jest przy logowaniu opcja zapamiętaj mnie, czy coś podobnego? Może ja mam to włączone a Ty nie? Dostałabym białej gorączki w takiej sytuacji.
 3. Coś po środku - najczęściej około 3000-5000 zzs. Kwotowo różnie, dobrze opłacony tekst napiszę o wszystkim, ale jednocześnie tańsze teksty, których temat nie wymaga ode mnie wnikliwego researchu też biorę.
 4. Oceny nie są dla zleceniodawców, tylko w sumie po to, żeby wyselekcjonować lepszych copy do pisania zleceń powyżej 9zł/1000zzs. To jest myślę główne założenie całego systemu oceniania. Zleceniodawcy widzą przy nazwisku ilość tekstów zaakceptowanych i odrzuconych, więc w sumie dla nich nie ma nawet informacji, czy ktoś miał jedną ocenę 3, czy może same trójki.
 5. Mam pytanie. Pisałam właśnie tekst i klient stwierdził, że jest bardzo zadowolony, ale chciałby coś dodać. Poprosiłam o odesłanie tekstu do poprawy, żebym mogła go edytować, a pan mi odpowiada, że to mi wpłynie źle na ocenę, a on jest bardzo zadowolony i żebym mu tylko odesłała ten kawałek do dodania w wiadomości. Czy to jest prawda? Poprawy jakoś nam wpływają na coś? Nigdy żadnej nie miałam.
 6. Ja mam właściwie jednego, który prowadzi swoją stronę internetową i co miesiąc daje mi ze 20 tekstów do napisania. Tematykę mam już tak opanowaną, że w tych jego zleceniach pozwalam sobie na prawdziwą inwencję twórczą i eksperymenty. Też nie płaci nie wiadomo ile, ale daje mi czas niemal nieograniczony, więc piszę sobie tak z jeden dziennie od niego, a jak coś fajniejszego wpadnie na listę to też napiszę
 7. A od takiego promowania to też jest jeden zleceniodawca specjalista Zaproszenia od niego dostają chyba wszyscy copywriterzy na platformie
 8. Tylko Ty widzisz te zlecenia. Ewentualnie ktoś, kto jeszcze dostał do nich zaproszenie.
 9. Tak, dokładnie! Szukając informacji często zaczynam myśleć, że chyba za bardzo się przejmuję.
 10. W treści tekstu nie ma żadnego linka. Klient jest właścicielem strony internetowej, wrzucił mój tekst i napisał mi, że ma z nim problem, a treść problemu tu przekopiowałam. Wszystko brzmi strasznie dziwnie, ale ostatecznie zdaje się, że to nijak się ma do mojego tekstu.
 11. Drodzy, mój stały klient ma problem z moim ostatnim tekstem, którego wspólnie nie potrafimy za bardzo zrozumieć: Adres URL znajduje się w GoogleNie będzie wyświetlał się w wyszukiwaniach Google jest przedmiotem ręcznych działań lub prośby o usunięcie. Czy ktoś wie o co chodzi?
 12. @Herkules Troszeczkę się kolego zagalopowałeś. Mam tytuł magistra sztuki po instrumentalistyce na Akademii Muzycznej oraz licencjat z filologii polskiej. Jestem przed studiami - tak, trzecimi w moim życiu, bo nie podoba mi się spoczywanie na laurach. Składek płacić nie muszę, bo wyobraź sobie mam wyższe wykształcenie, a nie mam 26 lat. Ostatecznie sądzę, że znajdą się spokojnie tematy, na które wiem znacznie więcej od Ciebie, podobnie jak reszta tu zebranych, których próbujesz sprowadzić do swojego poziomu. Weź się chłopie do roboty, a nie opowiadasz bzdury na temat ludzi, którzy chcą się powymieniać doświadczeniami.
 13. @Herkules Czy takie portale jak GC są Twoim zdaniem zatem zarezerwowane tylko dla tych, którzy znają je od podszewki? Na tym forum niejednokrotnie ktoś szukał wsparcia przy swoich pierwszych krokach i czy to źle? Zdaje mi się, że raczej w tym cel, żeby było nas jak najwięcej i żebyśmy się dzielili między sobą doświadczeniem. Twoje sprowadza się z tego co widzę do przeświadczenia, że Tyś jest pan i władca, a my to takie głupki, co to nic nie robią i jeszcze problemy sprawiają. Prywatny monologiem Ty to nazwałeś, bo reszta to tu zwyczajnie ze sobą rozmawia, a i o profesjonalizmie śmiesznie jest czytać od osoby, która słowa cenzuruje i idiotami ludzi nazywa na, jak sam zauważyłeś, ogólnodostępnym forum. Sprawdź też na przyszłość z kim rozmawiasz, bo ja dla przykładu żadnych danych osobowych nie podałam, a rzucasz się do mnie, jakbym się z Twojego nazwiska wyśmiewała.
 14. @Herkules Twoje chaotyczne wypowiedzi nie wnoszą nic. Jakieś wiersze piszesz, że tak wszystko rozdzielasz? Ktoś nam zabrania prowadzić prywatne monologi? Po co się w nie wtrącasz skoro ani Cię nasze rozmowy nie interesują, ani nie masz nic do powiedzenia? Nikt tu naprawdę jak widać nie czeka na takie rady. Zajmij się czymś pożyteczniejszym.
 15. Z jakiegoś powodu nie przyszło mi nawet do głowy, że to może się tyczyć również GC i umowy o dzieło. @GoodContent.pl Panie Bartłomieju, wie Pan, jak to z tym wygląda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy