Jump to content

dwadolary

Forumowicze
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://lubimyszachy.pl

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. Witam, czy podlinkowanie (np. blastem) profilów, które zawierają link nofollow ma sens? Profile utworzone są na portalach z wysokim DR. Czy dodatkowe linki wzmocnią je w jakiś sposób?
 2. Jeżeli zrobiłeś przekierowanie 301 (upewnij się, że takie), to Google będzie potrzebował czasu aby to wszystko przegryźć.
 3. Blog powinien koncentrować się na long tailach, nie 2 czy 3, bo z jednego wpisu możesz wyciągnąć więcej na różne kombinacje słów kluczowych z długim ogonem. Tematów możesz szukać w darmowych narzędziach, np. https://answerthepublic.com/
 4. Proszę: https://schema.org/QAPage https://pending.schema.org/FAQPage
 5. Google raczej nie nadaje większego znaczenia tagom blockqoute
 6. Teoretycznie, jeżeli w narzędziach Google wybierzesz czas na "Ostatnie 24h" lub "'Ostatni tydzień", dostaniesz ostatnio zaktualizowane fora.
 7. Dzięki za odpowiedzi. Miałbym jeszcze jedno, powiązane pytanko. Jak sprawa się ma z zapleczem postawionym na blogspot?
 8. SEOQuake - wygodna i przydatna wtyczka, podaje ciekawe info z poziomu wyników wyszukiwań.
 9. Witam, czy warto inwestować czas w pisanie komentarzy na blogach z blogspot.com? Warto budować profil linkowy w taki sposób?
 10. Zdarzyło mi się, że firma z oceną 2.2 pojawiła się w mapkach w wynikach wyszukiwania, choć miała mniej opinii niż inne. Ciężko więc określić tutaj czynniki, które brane są pod uwagę przez algorytm.
 11. Wyniki zawszę są oparte na lokalizacji. Jeżeli to typowa usługa, jak dla mnie uderzanie w ogólnopolskie wyniki nie ma sensu, także z marketingowego punktu widzenia (o którym prosiłeś nie wspominać, ale jestem uparty ). Oczywiście, ciężko to znowu określić bez znajomości domeny i branży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy