dwadolary

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. dwadolary

  Blog zewnętrzny czy wewnętrzny

  Blog wewnętrzny ma na celu generowanie dodatkowego ruchu na stronie poprzez słowa kluczowe z długim ogonem. Sam ruch nie jest jednak istotny, tylko konwersja, dlatego blog powinien poprowadzić czytelnika do skorzystania z głównej oferty. Blog zewnętrzny to z jednej strony linki do strony ofertowej (mogą, ale nie muszą mieć większego wpływu na pozycje, w zależności od jakości bloga), z drugiej także ruch. Podobnie do bloga wewnętrznego, zewnętrzny też powinien generować ruch, który ostatecznie prowadzić będzie na stronę ofertową. Stawiając jednak blog zewnętrzny, trzeba mieć na uwadze, że minie trochę czasu zanim zacznie on przynosić jakiekolwiek korzyści.
 2. dwadolary

  Blog - zaplecze

  W wielu branżach taki blog na blogspocie robi robotę. Miałem kilka przypadków, gdy klienci pisali blogi ot tak, z pasji do tego co robią. Takie blogspoty zbierały publikę, a link sitewidowy generował ruch na stronie ich firmy.
 3. dwadolary

  efekt odkrywania/zakrywania diva divem

  Przykład bez js'a: https://codepen.io/tamedia/pen/ByPyBP Żeby z:index trybiło, musi być zadeklarowane position. Tutaj, jak widzisz, wystarczy, że kontener ma z-index:2 i position:relative, a footer fixed i bottom: 0; Żeby po scrollu pojawił się footer, kontener musi mieć odpowiednie margin-bottom.
 4. dwadolary

  efekt odkrywania/zakrywania diva divem

  Daj z-index dla footera mniejsze niż dla kontenera z treścią. https://codepen.io/pqt/pen/bNByOj
 5. dwadolary

  Sprawdzone linki do świeżej strony

  Sprawdzasz, gdzie linkuje konkurencja i po jakimś czasie masz fajną listę.
 6. dwadolary

  Google nie widzi niektórych treści

  Tekst ładowany przez skrypt js?
 7. Czy w przypadku świeżej domeny dorzucenie wielkiej ilości linków to dobra praktyka?
 8. Jeżeli to małe miasto i branża niezbyt konkurencyjna, to dobra optymalizacja najważniejszych elementów i content nasycony odpowiednimi frazami powinien załatwić sprawę. Pozycje podbić kilkoma linkami na URL na początek, ale nie przesadzić skoro domena jest świeżutka.