dwadolary

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://mlodyszachista.pl

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. dwadolary

  Mapa strony a frazy kluczowe

  A czy konkurencja rankinguje wysoko na jedną z tych fraz?
 2. dwadolary

  Przekierowanie domeny na kategorię

  Właśnie o takie konkrety mi chodziło. Dzięki, Panowie Chyba pomyślę o innym rozwiązaniu, utrata wypracowanych efektów nie bardzo mi leży
 3. Hej, mam domenę, która dosyć ogranicza mi tematykę oraz grupę odbiorców strony. Planuję ruszyć z serwisem o szerszej tematyce i chce, by tematyka poprzedniej strony była tutaj zawarta w pojedynczej kategorii. Podsumowując, chcę przekierować domena1.pl na domena2.pl/kategoria i adekwatnie do tego adresy artykułów na domena2.pl/kategoria/url-artykulu Domena1.pl ma stabilne pozycje w top3 na wiele fajnych fraz, które kierują na stronę główną i teraz moje pytanie - czy zachowam pozycje, gdy przekieruję domenę na kategorię?
 4. dwadolary

  Mapa strony?

  Takie linki generowane są automatycznie. Więcej info: https://support.google.com/webmasters/answer/47334?hl=pl
 5. dwadolary

  Hej :)

  Hej, hej
 6. dwadolary

  Blog zewnętrzny czy wewnętrzny

  Odnośnie subdomen - obserwując linki zewnętrzne w GSC widać, że w przypadku odnośnika z subdomeny, GSC wskazuje jako witrynę z linkami domenę główną, a dopiero w kolejnym widoku podaje konkretne subdomeny. Tak jest choćby w przypadku linków z blogspota.
 7. dwadolary

  Strona główna znika z indeksu

  Ach ci stażyści
 8. dwadolary

  Storna do oceny

  Strona nie działa ok, już działa. Mój błąd. Tak wyraźne cienie nie są zbyt estetyczne, nie ważne co tam trendy teraz piszczą. Moja propozycja rozwiązania jest taka, by te miniatury przesunąć niżej na białe tło, ewentualnie z delikatnym cieniem jeżeli się już tak przy nim upierasz. Na bannerze natomiast umieść duże, białe H1 z jakimś fajnym tekstem. Poza tym, przy przewijaniu submenu jest taki moment, że kategorie z poprzedniej zakładki kurczą się i pozostają widoczne przez jakiś czas. Pozbyłbym się tego efektu.
 9. dwadolary

  Strona główna znika z indeksu

  Moja strona główna dzisiaj już wróciła do indeksu i na dawne pozycje. Wyleciała dwa razy - po pierwszym zgłoszeniu w GSC wróciła na kilka godzin, ale kolejnego dnia sytuacja się powtórzyła...
 10. Tak, można nauczyć się pozycjonowania samemu. Jak w każdej innej dziedzinie, zajmie to po prostu o wiele więcej czasu niż w przypadku nauki od kogoś bardziej doświadczonego. Ale podstawy można ogarnąć samemu dosyć szybko, potem załatwić sobie jakiś staż, gdzie specjalista uporządkuje Twoją wiedzę i nakieruje na dalszy rozwój. Do pewnego stopnia nauka samemu będzie jednak uciążliwa, głównie z powodu narzędzi, które potrafią sporo kosztować, a w których zamyka się cała kwintesencja pozycjonowania. PHP przydatne. Dobrze umieć coś wypisać, coś przekierować, albo dopasować do adresu. CSS? Może w samym pozycjonowaniu nie ma znaczenia, ale w pracy z Klientami już tak.
 11. dwadolary

  profesjonalny landingpage

  Eh, kiedyś to było...
 12. dwadolary

  Witam

  Wiek domeny robi swoje Hej
 13. dwadolary

  Witajcie :)

  Cześć, cześć!
 14. dwadolary

  Blog zewnętrzny czy wewnętrzny

  Blog wewnętrzny ma na celu generowanie dodatkowego ruchu na stronie poprzez słowa kluczowe z długim ogonem. Sam ruch nie jest jednak istotny, tylko konwersja, dlatego blog powinien poprowadzić czytelnika do skorzystania z głównej oferty. Blog zewnętrzny to z jednej strony linki do strony ofertowej (mogą, ale nie muszą mieć większego wpływu na pozycje, w zależności od jakości bloga), z drugiej także ruch. Podobnie do bloga wewnętrznego, zewnętrzny też powinien generować ruch, który ostatecznie prowadzić będzie na stronę ofertową. Stawiając jednak blog zewnętrzny, trzeba mieć na uwadze, że minie trochę czasu zanim zacznie on przynosić jakiekolwiek korzyści.