Jump to content

renegat

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @s_matysik Dzięki:). W sumie to nie wiem jak to zrobić skutecznie. Podstrony na kluczowe zapytania pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania. Mam jeszcze zrobione stałe przekierowanie ze starego adresu. Czy to może mieć wpływ na pozycję strony głównej? mam jeszcze jedno pytanie. mam dwa posty na blogu. blog nie jest ujęty w menu. nie rozwijam go. czy może to rzutować na pozycję strony głównej w wynikach wyszukiwania.
 2. Posiadam witrynę, która ma kilka podstron. Są one wysoko pozycjonowane na kluczowe zapytania. Głowna strona jednak pojawia się na kluczowe zapytania na 2 i 3 stronie wyników wyszukiwania. Chciałbym zapytać, co można zrobić, jak przebudować strukturę strony, aby siła z podstron została przekazana na stronę główną, no i żeby podstrony nie straciły swoich pozycji. Dziękuję za wszystkie uwagi. :)
 3. Szukam osoby, która posiada doświadczenie w zakresie optymalizacji stron internetowych w celu poprawy pozycji indeksu. Strona jest zbudowana na wordpress przy użyciu plugin siteorigin builder. Proszę o kontakt na maila wyzo333@wp.pl
 4. Cześć, W czym może być przyczyna, że google w wynikach wyszukiwania wyświetla stronę główną, a nie podstrony, które zawierają informacje na zadane zapytanie?
 5. Cześć, Czy waszym zadaniem GTM ma wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania? Macie jakieś w tym zakresie doświadczenia?
 6. W którym miejscu w kodzie szablonu wrzucić pierwszy kod?
 7. Dzięki za odpowiedź. Wiesz może jak skonfigurować wtyczkę wp-page-navi w motywie Sydney?
 8. Macie może jakieś doświadczenia związane z zastosowaniem pagninacji na blogu i stronie na wordpressie. Czy ma to wymierny wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania?
 9. ? Aleksiejs dzięki za wkład w dyskusję. Gdybyś potrzebował pełnomocnika w sprawie o odszkodowanie, to służę pomocą!
 10. Cześć, Czy paginacja wordpress ma wpływ na pozycjonowanie strony? Macie w tym jakieś doświadczenia, obserwacje? Bardzo interesują mnie wasze doświadczenia. Ewentualnie czy ktoś wie jak poprawnie zrobić stronicowanie w motywie Sydney. No jak by ktoś chciał się podzielić wiedzą w tym zakresie to zapraszam.
 11. Witam zainteresowanych, Tekst na stronę kancelarii. Po uzgodnieniu szczegółów podam tematy. Całość zlecenia 18 tematów. Nie wykluczam współpracy w przyszłości. Oferta do osób, które dobrze się odnajdują w tematyce. Wymagana jakość merytoryczna tekstu i zręczność pisarska. Nie potrzebuję kopi aktów prawnych, etc. Teksty na moja pełną własność, bez żadnych roszczeń ze strony piszącego. Oczekiwałbym od osoby dobrego kontaktu, najlepiej telefoniczny. Osoby, które nie odpisują niezwłocznie na maile raczej mnie nie interesują. Chciałbym zobaczyć w jakim stylu będzie wykonane zlecenie - pierwszy tekst próbny. Moja stawka 40 zł brutto. Oczekuję osób z doświadczeniem. Nie interesuje mnie lanie wody, a merytoryczny tekst zręcznie napisany. Kontakt na maila wyzo333@wp.pl. Jestem zainteresowany niezwłocznym nawiązaniem współpracy.
 12. Witam, Szukam osoby do napisania tekstów na stronę 3000 znaków, ok. 400 słów. Strona dotyczy tematyki prawniczej. Teksty muszą uwzględniać słowa kluczowe dla danego tematu. Nagłówki h2, h3. Teksty oryginalne przede wszystkim. Kreatywne. Błyskotliwe. Osoby z doświadczeniem zapraszam do kontaktu wyzo333@wp.pl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy