renegat

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam zainteresowanych, Tekst na stronę kancelarii. Po uzgodnieniu szczegółów podam tematy. Całość zlecenia 18 tematów. Nie wykluczam współpracy w przyszłości. Oferta do osób, które dobrze się odnajdują w tematyce. Wymagana jakość merytoryczna tekstu i zręczność pisarska. Nie potrzebuję kopi aktów prawnych, etc. Teksty na moja pełną własność, bez żadnych roszczeń ze strony piszącego. Oczekiwałbym od osoby dobrego kontaktu, najlepiej telefoniczny. Osoby, które nie odpisują niezwłocznie na maile raczej mnie nie interesują. Chciałbym zobaczyć w jakim stylu będzie wykonane zlecenie - pierwszy tekst próbny. Moja stawka 40 zł brutto. Oczekuję osób z doświadczeniem. Nie interesuje mnie lanie wody, a merytoryczny tekst zręcznie napisany. Kontakt na maila wyzo333@wp.pl. Jestem zainteresowany niezwłocznym nawiązaniem współpracy.
 2. Witam, Szukam osoby do napisania tekstów na stronę 3000 znaków, ok. 400 słów. Strona dotyczy tematyki prawniczej. Teksty muszą uwzględniać słowa kluczowe dla danego tematu. Nagłówki h2, h3. Teksty oryginalne przede wszystkim. Kreatywne. Błyskotliwe. Osoby z doświadczeniem zapraszam do kontaktu wyzo333@wp.pl.
 3. Witam, Ok. 3000 znaków. Szczegóły na maila wyzo333@wp.pl. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
 4. renegat

  Dwa nagłówki h1

  Ok. Dzięki za uwagi. Chyba dam sobie z tym spokój, bo nie wiem jak to techniczne zrobić, aby było poprawnie. Szablon spacious ma w opcjach strony szablonu możliwość ustawienia jako głównej strony bizes - dodatkowe możliwości.
 5. renegat

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  co możesz zaproponować?
 6. Czy ma ktoś doświadczenie w tym zakresie? chodzi mi o kwestię witryny opartej na wordpressie i zastosowaniu wtyczki polylang. czy może mieć to wpływ na pozycjonowanie strony głównej?
 7. zauważyłem, że niski wynik nie ma przełożenia na pozycję strony. testowałem na jednej witrynie. Wyniki testu beznadziejne, a na kluczowe słowa jest pierwsza. branża bardzo konkurencyjna.
 8. renegat

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  wiem, ale nie mam kasy na duże wydatki. ewentualnie mogę zaproponować swoje usługi branżowe :), z pewnością mogą się przydać
 9. Czy możecie coś zasugerować jak zrobić prawidłowo linkowanie wewnętrzne na stronie i czy ma to jakikolwiek wpływ na wynik witryny w wynikach wyszukiwania. Z tego co obserwuje witryny w mojej branży w ogóle nie korzystają z linkowania wewnętrznego i są wysoko w wynikach wyszukiwania.
 10. renegat

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  czy możecie polecić kogoś, kto robi profesjonalnie linkowanie niedrogo?
 11. Mam witrynę zrobioną na wordpressie motyw spacious. Strona główna nie korzysta z szablonu biznesowego. Podczas testowania wynik pokazuje mi na dwa nagłówki h1. Jeden to tytuł strony drugi to logo. Jak mógłbym to zmienić? Czy może mieć to wpływ na wynik SEO? Czy zastosowanie szablonu biznes na stronie głównej może poprawić widoczność strony głównej? I czy takie zmiany będą miały wpływ na pozycję podstron? Strona jest dość dobrze pozycjonowana i nie chciałbym stracić dotychczasowego wyniku. Dzięki za każde uwagi.
 12. renegat

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  o cho cho nie chciałem, aby z prośby o pomoc zrobił się jakikolwiek ferment na forum. szukam pomocy. nie chciałbym wykorzystywać niczyjej wiedzy. raczej liczę na życzliwość ludzką i sugestie. co firma, to inny patent na pozycjonowanie i w tym jest klucz. w mojej branży jest duża konkurencja. mogę postawić strony na darmowych platformach? jak mógłbym przeprowadzić test?
 13. renegat

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  chciałbym, żeby rankowała. Nie wiem jednak, jak linkować. Kiedyś dodawałem witrynę do katalogów. Nie wiem czy teraz to ma jeszcze znaczenie. co mógłbyś doradzić? Jakimi linkami linkować? czy ma sens kupowanie linków na allegro? ewentualnie jak mógłbym się do tego zabrać, aby osiągnąć lepszy wynik strony? może na tut. forum możecie kogoś polecić, aby podlinkować stronę? w każdym razie bardzo dziękuję za cenne uwagi, moja wiedza o pozycjonowaniu jest niewielka, ale się rozwija
 14. renegat

  Trust Flow - jak zwiększyć?

  w sumie to chciałbym poprawić widoczność głównej strony w wynikach wyszukiwania. Podstrony są dobrze pozycjonowane. szukam kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc. nie wiem czy TR może coś zmienić. piszą różne rzeczy.
 15. Witam, Moja witryna ma wg wskaźnika 5 Trust Flow. Chciałbym zwiększyć wskaźnik. Czy możecie polecić jakie środki można podjąć samodzielnie? Ewentualnie komu zlecić zadanie w tym zakresie? Potrzebuję zaufanej osoby, która pomoże mi w pozycjonowaniu witryny.