bananasltd

Forumowicze
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  abc

Recent Profile Visitors

3,433 profile views
 1. Sceptyczni-jakość i spora część... Ale to nie ma znaczenia -jesli ma linka z takiej domeny to wtedy sprawdzi parametry domeny, a jesli nie to dane nie bedą dostepne ... Czyli jeśli hasz urla z bazy zgadza sie z haszem urla poszukującego informacji to wtedy info pokazać się może, nie inaczej...
 2. A propos badania linków kedys rozmawiałem na chacie z Kimś od was o badaniu linków można by rzec cloudowo, czyli jeśli user zbadal linki wczesniej i wyrazil zgode na ich współdzielenie (...) mozna poslużyć sie jego wynikami lub aktualizować dane - jesli masz linka z badanej domeny ofcz Czyli szybkość moglaby wzrosnąć... usługa zyskać jak to mówią win win :p wprowadzicie?
 3. bananasltd

  Problem z przekierowaniem z https na http w htaccess

  Dodaj do functions.php regułe, też miałem taki problem na hednym serwerze...
 4. bananasltd

  Callpage a crawlowanie

  Piaf: ups suchar
 5. bananasltd

  Problem z SSL - zamiast kłódki ostrzeżenie

  Ale po co? W consoli chroma masz pokazane źródła wystarczy popatrzeć lub wpisać http:/ w wyszukiwarke
 6. bananasltd

  Mailing (kontakt z trenerami)

  Podepnę się pod temat, pytanie: Czy wysýłka maili na adres podany na stronie kontaktowej FIRMY może być przyczyną problemów z RODO? Ps. Treść wiadomości jest zgodna z prowadzonym przez firmy biznesem.
 7. bananasltd

  Reklamy konkurencji na nazwa_domeny.pl

  I skąd sie wzięło wyklikiwanie?! :/
 8. Hej, a jak ma się mail wizz do np. Limitów serwerowych- np. Linuxpl ma 4000 maili na obe w paczkach po 300 na 15 minut -korzysta z api amzn, mailgun? Jak jest z dostarczalnością, czy np. Nie lepiej jest kupić freshmaila, który chwali sie właśnie wysoką sprawnością?
 9. bananasltd

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  u moi też 1
 10. Mam z app wiele softów jedynie customfields - za******e arkusze calc z api i z formami przestały istnieć. Zawsze jest ryzyko - bez ryzyka... . Zawsze masz tam 2 miechy gwarantowanego zwrotu kaski, dodatkowo choć tam mi się nigdy nie zdarzyło z tej funkcji skorzystac możesz otworzyć spór w paypalu - do 6 miesięcy masz gwarancję zwrotu kaski. Kto da więcej?
 11. bananasltd

  Ustawa o opakowaniach .de

  Też to czytałem. Zasatanawiam się czy można w regulaminie zawrzeć informację, że Klient ma z powrotem odesłać opakowanie... a czy odeśle to już inna historia
 12. bananasltd

  Narzędzie do analizy Keyword Density

  Własny skrypt, w sieci też coś można znaleźć online, web site auditor free trial - można przetestować czy pasuje + zobaczysz co tam konkurencja za kwiatki umieszcza, pluginy smartseo - płatny. Ale kak to co wpisałeś/aś tu wpiszesz w G... też znajdziesz.
 13. A propos pytań masz Appsumo.com strona ogólnodostępna, można zadawać pytania. Jest novocal, był callpage i inne oferty...