Jump to content

Skalmar

Forumowicze
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Zobacz https://neilpatel.com/ to darmowe narzędzie do analizy słów kluczowych. Jak sprawdzałem to wyniki pokrywają się z wynikami Keyword Plannera Google
 2. Został ostania dzień aby oddać głos w ankiecie.
 3. Po aktualizacji do 6.9.7 nadal nie działa: "Ostatni sukces: [wszystkie]" A czy likowanie %link1% zostało prawione?
 4. @zgred No zdarza się Ale pytanie dotyczy tylko tych lików, które "spodobały" sie Googlowi
 5. Chodzi przede wszystkim o to, że opóźnienie występuje i dobrze byłoby wiedzieć jaki jest jego przedział czasowy, bo wówczas wiadomo kiedy oceniać czy konkretne linkowanie zadziałało czy nie. Jaki jest powód tego opóźnienia to tak naprawdę sprawa drugorzędna. Chociaż @Pysio zwróciłeś uwagę na istotną kwestię. Najlepiej było mierzyć zmianę od momentu indeksacji strony z linkiem. P.S. W ankiecie można zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 6. Zauważyłem, że po optymalizacja strony i jej ponownym zindeksowaniu efekty (wzrost pozycji) widać niemal z dnia na dzień. Niestety w przypadku linkowania jak wiadomo Google opóźniania reakcję (pewnie, żeby utrudnić pozycjonowanie). Dlatego ośmielam się zaproponować, abyśmy w tym wątku umieszczali ramy czasowe reakcji G. Czyli po jakim czasie: najwcześniej zauważył ktoś z nas wzrost pozycji oraz maksymalny czas po którym widać zmianę. Zrobiłem w tym celu ankietę, żeby łatwiej było zebrać wyniki. Czy możecie podzielić się swoim doświadczeniami (z ostatnich miesięcy) po jakim czasie od podlinkowania widzicie efekty w google?
 7. Niech znajomy się nie zastanawia, tylko ucieka od niego.
 8. Nie można mieć wszystkiego Coś trzeba czasem poświęcić, żeby coś innego zakasać. Ja zawsze daje jakiś link do innej (nie mojej) strony.
 9. Nie musisz linkować od razu do konkurencji Link może być do strony luźno związanej z "tematem" który pozycjonujesz. Jeżeli pozycjonujesz np. "krzesła biurowe" możesz dać jeden link do jakichś poważnych badań naukowych nad ergonomia.
 10. Dobre, istniejące strony DL pokazał jako błędne i usunął. A te co zostały to niby są, się akurat nie wyświetlają się prawidłowo - więc raczej już te powinny wylecieć.
 11. Po aktualizacji do 6.9.6 - przestało działać: "Ostatni sukces: [wszystkie]" - likowanie %link1% - nadal działa nieprawidłowo (jak dotychczas) - "Sprawdzanie i usuwanie nieistniejących stron [wersja TESTOWA]" - pomysł dobry. Ale do poprawki - pierwszy test to porażka.
 12. Jak się przegląda katalogi stron to są tam same adresy stron głównych (ewentualnie może subdomeny). Zresztą sama nazwa "katalog stron" sugeruje chyba, że to zestawienie/prezentacja stron (w sensie serwisów, portali, blogów itp.) w całości.
 13. @toja Praktycznie wszystkim można likować podstrony (i oczywiście główną też). Do linkowania tylko strony głównej z założenia są katalogi. Nie próbowałem jednak w katalogach dodawać url podstrony, wiec akurat nie wiem czy przytnie do samej domeny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy