Jump to content

Skalmar

Forumowicze
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. Jak się przegląda katalogi stron to są tam same adresy stron głównych (ewentualnie może subdomeny). Zresztą sama nazwa "katalog stron" sugeruje chyba, że to zestawienie/prezentacja stron (w sensie serwisów, portali, blogów itp.) w całości.
 2. @toja Praktycznie wszystkim można likować podstrony (i oczywiście główną też). Do linkowania tylko strony głównej z założenia są katalogi. Nie próbowałem jednak w katalogach dodawać url podstrony, wiec akurat nie wiem czy przytnie do samej domeny.
 3. @Parsi jak bym był Google to bym z takiej wiedzy o powiązaniach korzystał. Dlatego sam nie ryzykuje takiej gry z wujkiem.
 4. Niestety nie wstawia losowo. Wstawiając przez "Wstaw odnośnik" Uzyskuje się: <a href="http://%link1%" target="">%link1%</a> Wstawiłem teraz bezpośredni w kodzie: <a href="%link1%">%link1%</a> Niestety efekt jest ten sam - czyli cały czas ta sama jedna strona - pierwsza z puli "Listy linków"
 5. Użyłem %link1% i podstawia cały czas ten sam aktywny url. Tylko, że to samo można osiągnąć o wiek prościej bez żadnych kombinacji wpisując po prostu url Chodzi o to żeby wstawiał losowo różne url-e (z puli %link% - Lista linków) które będą aktywnymi url-ami. No i (z czym jest problem) żeby url wyświetlany jako link zgadzał się z adresem na który faktycznie kieruje.
 6. Czy jest jakiś sposób na eksport przydzielonych linków? Ale tylko, czyste linki bo ta funkcja w Grupie linków: "Eksport przydzielonych linków" dodaje dodatkowe informacje, które trzeba by najpierw ręcznie (każdy z osobna) usunąć, żeby uzyskać czysty link nadający się do indeksera.
 7. Zacząłem testować tallink-a i mam pytanie. Linki już pojawiły się na stronach, ale czy trzeba je jeszcze jakoś dodatkowo indeksować? I drugie pytanie: Widzę, że są jakieś dwa rodzaje punktów: "Punkty #" i "Punkty na linki" jedne i drugie się zmieniają po przydziale linków, o co w tym chodzi, jak są liczone? 769
 8. @WebBox To już jest od bardzo dawna. Zamiast "Szukaj w Google" klikasz jeśli chcesz "Szczęśliwy traf" i to dział tak jak piszesz.
 9. Niestety wstawianie losowych aktywnych url przez %link% - nie działa prawidłowo, a dokładnie jest tak samo jak wcześniej. Czyli pokazywany jest inny adres url, a link kieruje na inny url. No chyba, że się akurat czasem trafią się te same Czasami też zamiast url jest puste miejsce.
 10. Tak się zastawiam nad tą nową funkcjonalnością i albo nie rozumie jej idei albo funkcjonalność jest zbędna, ponieważ jeżeli zależało by mi na tylko jednym konkretnym linku to przecież mogę go po prostu bezpośrednio wstawić. P.S. Ale za funkcjonalność podstawiania losowych linków z puli w postaci url - bardzo dziękuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy