Jump to content

Skalmar

Forumowicze
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. Wrócę do tematu, którym już pisałem w styczniu. To prośba/propozycja usprawnienia: Aby profil lików wyglądał lepiej, dobrze byłoby mieć możliwość dodawać poza ahorem w artykułach linki jako czysty aktywne adres url, czyli np.: http://domena.pl/podstrona3 Niestety w artykułach wpisanie do tekstu komendy: %link% - dodaje adres nieaktywny. Natomiast kiedy zastosujemy kod: <a href="%link%">%link%</a> to jako widoczny tekst pojawia się jeden link (z puli) ale linkuje zupełnie inny czyli w rzeczywistości po podstawieniu wygląda to mniej więcej tak: <a href="http://domena.pl/podstrona3"> http://domena.pl/podstrona14</a> Czy można by coś z tym zrobić, tak aby widoczny tekst i adres były te same?
 2. Porównałem statyki z dzisiaj i z przed dwóch dni. Det. dziś [?] - czyli "Przeniesione do bazy dziś (prawidłowo rozpoznane)". dla np. MediaWiki: dzisiaj 770, przed wczoraj było 758. Ale tak jak już pisałem we wcześniejszym poście mam ustawione: "MediaWiki przenoś do bazy : z Harwestera" czyli osobna baza, a tam wciąż "0". Coś tu chyba nie działa.
 3. Niby coś się tam pokazuje, ale zrobiłem osobne bazy "z Harwestera" dałem "przenieś do bazy" przy każdym skrypcie. Zrobiłem to jakieś dwa tygodnie temu i do dziś wszędzie jest "0"
 4. W temacie harvestera dorzucę od siebie, że: "Harwester adresów" nie dodał mi jeszcze żadnego adresu. Przyznam, że w temacie harvestwania nadal czuję się zielony - wszytko po omacku metodą prób i błędów. Kiedy w Poradniku dla DL zostanie uzupełniony rozdział: "Harvester adresów"?
 5. To też jest jakieś rozwiązanie. Ale chyba najlepiej i najprościej byłoby aby to jednym przyciskiem sprawdzić wszywko. Wtedy Donek nie będzie się zmulał przy wczytywaniu, a kiedy ktoś będzie potrzebował tych danych - to jednym kliknięciem je uzyska. Mogło by być np. tak, że klikając którekolwiek [Sprawdź] wczytywały by się dane wszystkich grup projektów.
 6. Data zamiast [Sprawdź] - na pierwszy rzut oka nie widać różnicy. Nie widzę tej przejrzystości. Ja niestety z tej usuniętej daty korzystałem i teraz mi jej brakuje Może byt tak dodać przycisk [Sprawdź] który odpalał by sprawdzanie dat we wszystkich grupach projektów jednocześnie - to byłoby jakieś kompromisowe rozwiązanie.
 7. Faktycznie szybciej Niestety to zmiana na gorsze. Wcześniej można było szybko przeskanować grupy wzrokiem, a teraz trzeba najpierw w każda kliknąć. A to zajmuje decydowanie więcej czasu niż nawet kilkanaście sekund.
 8. Chciałem podlinkować raport i bardzo dużo czasu straciłem w „Opcja podlinkowania” na odnalezienie właściwego projektu. Może dało by się to usprawnić np. dodając w projekcie w polu „Akcja” opcje: „Podlinkowane raportu”. Co tworzyło by np. nowy projekt w grupie – właśnie z podpiętym od razu podlinkowaniem raportu dla tego projektu.
 9. ale czy to będzie tak, że "Domyślne sukcesy" będą po prostu bazą Premium zweryfikowaną (dodanie z sukcesem)? Czy to może będą jednak zupełnie inne miejscówki?
 10. Czy do bazy "Domyślne sukcesy" będą się przenosić automatycznie (po pierwszym skutecznym dodaniu) miejscówki z np. "Domyślnej" lub "Domyślnej z premium"? Myślę, że to byłoby chyba przydatne rozwiązanie.
 11. Czy można prosić o dodanie w DL informacji "Ostatni sukces" również w poszczególnych projektach (tak jak jest teraz w "Grupie projektów"). To (przynajmniej dla mnie) informacja o wiele bardziej przydatna niż np. "Data ostatniej modyfikacji projektu". Chodzi mi tu nie tyle o zastąpienie "ostatniej modyfikacji" - "ostatnim sukcesem", zdaje się, że obie informacje się zmieszczą.
 12. Czy ma znaczenie, że domena (baza subdomeny) jest domeną np. przejęta z historią? Czy może przy subdomenie to bez znaczenia i domena może być zupełnie nowa? Czy linkując subdomenę można zaszkodzić domenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy