Jump to content

Skalmar

Forumowicze
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. Miałem coś podobnego ostatnio. Na stronie poznikały grafiki. W bibliotece puste pola zamiast grafik. Pomogło usunięcie z nazw plików polskich znaków. Wstawiłem też "_" w odstępy. Na razie wygląda, że to pomogło.
 2. odp.1 Jeżeli chodzi aspekt prawny - to osoba prywatna może mieć swoje logo. (personal branding) odp.2. Motywy zwłaszcza w wersji darmowej mają ograniczone rożne funkcjonalności. Być może w wersji płatnej będzie można zmienić krój czcionki.
 3. Zwykle link wygląda tak, że jest strona np. www.strona.pl/artykuł a tam link np.: www.traftu.pl/tutaj Ale zauważyłam że niektórzy robią link pośledni i wygląda to tak: na stronie: www.strona.pl/artykuł jest link: www.strona.pl/n/traf który po kliknięciu przekierowuje na docelowy adres czyli: www.traftu.pl/tutaj Nurtuje mnie co daje taki pośredni adres?
 4. Jestem vatowcem więc jedyne co mogę poradzić to: Pytaj księgowych jak rozliczać import usług nie będąc vatowcem.
 5. Jak planujesz mieć domenę tylko przez rok to korzystanie z promocji może mieć sens (o ile w regulaminie nie ma zapisu, o np. obrazkowym przedłużeniu). Ale w przy dłuższy czasie to już wygląda zupełnie inaczej. Ja patrze przede wszystkim na koszt przedłużania w kolejnym roku (które są zwykle w czasie jednak stabilne) i nie bawię się w przenoszenie domen. Domeny w pieszym roku wszędzie się naprawdę tanie - różnica kilka złotych. Sensowne oszczędności są dopiero w kolejnych latach. Według mnie promocję domena za 0 zł w pierwszym roku to polowanie na jeleni.
 6. Planer słów kluczowych - możesz korzystać baz opłat
 7. Robiłem kilka miesięcy temu kampanie w Google Ads dla organizacji non profit. Żeby dostać bonus od Google zakładałem nowe konto. Przy zakładaniu okazało się - co może być dla @ewa_rusek@onet.eu szansą - że nie trzeba podawać NIP.
 8. Matomo (piwik) kiedyś próbowałem ale hosting mnie alarmował o niebezpiecznym oprogramowaniu więc testy się skończyły zanim się zaczęły Własny skrypt - to ciekawa opcja, ale przy tej stronce nie opłaca mi się zlecać napisania, a sam nie dam rady. yandex metrika - tego nie znałem - może być ciekawe rozwiązanie. Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
 9. Rozwinęła mi się niespodziewania strona zaplecza. Dodałem do niej linki afiliacyjne. Ale niestety nie widzę ile jest kliknięć. Z wiadomych powodów nie chcę jej podpinać do Google Analytics Czy znacie jakiś inny sposób mierzenia kliknięć w linki?
 10. W samo "Peru" celował bym niejako przy okazji, ale bym nie odpuszczał tej frazy. Jeżeli z czasem udało by się wejść na tą frazę, to liczba potencjalnych klientów radykalnie by wzrosła.
 11. wycieczki do peru peru wycieczki wycieczka peru peru wakacje wakacje peru peru wycieczki objazdowe wakacje w peru peru wycieczka objazdowa peru wczasy peru atrakcje turystyczne atrakcje turystyczne peru no i też samo: Peru
 12. Co to znaczy dla Ciebie "dobre frazy"? Jaki jest twój cel? Jaki efekt chcesz uzyskać?
 13. Tak, to było coś z cronami. Zatrzymałem na serwerze na noc, włączyłem i działa normalnie.
 14. Czy ktoś korzysta ze sprawdzania pozycji z użyciem 2captcha.com? Czy u was działa? U mnie od kilku dni nic. Mam komunikat: ODBLOKOWANIE IP W GOOGLE: błędnie odczytana captcha (błąd odblokowania)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy