noemi

Forumowicze
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O noemi

Ostatnie wizyty

205 wyświetleń profilu
 1. W Search Console zniknęły mi informacje o linkach wewnętrznych i linkach zewnętrznych do domeny. Dlaczego mogło się tak stać?
 2. Jakkolwiek zatem to zabrzmi - na co patrzeć? Czy analiza Senuto jest miarodajna? Co jeszcze?
 3. Przyznam, że ta liczba to trochę strzał. Weryfikując linki patrzę na TF i to jak wychodzi w analizie np. Senuto. Jeśli powinnam sprawdzać coś jeszcze to tego nie wiem
 4. W sensie, że nie ma sensu zamawiać 100-200 linków do jednego serwisu? O to chodzi?
 5. Dziękuję za Wasze uwagi. Jeśli to możliwe poproszę Administratora o przeniesienie wątku, jeśli założyłam nie tam gdzie trzeba :). Proszę powiedzcie co powinnam podać w ramach wymagań, żeby było jasne? Zależy mi na linkowaniu artykułów z głównego serwisu (nie zaplecza). Jak to powinnam rozumieć? Poproszę jak dla blondynki
 6. Chciałabym nawiązać stałą współpracę w zakresie pozyskiwania linków do serwisów www. Mogłabym zlecać pozyskiwanie około 100-200 linków miesięcznie. Kogo możecie polecić? Kto zrobi to dobrze, bo ostatnio bardzo się sparzyłam.
 7. Jak sądzicie, czy mocno rozbudowane megamenu, które linkuje do kategorii i wybranych artykułów z tych kategorii może ogólnie szkodzić całej witrynie? Jeśli powiedzmy 150 artykułów dostaje dzięki temu bardzo dużą liczbę linków, to może to osłabiać pozostałe 500 artykułów z serwisu? Jakby nie patrzeć te 150 jest linkowane z każdej podstrony (zdjęcie i tytuł oddzielnie), więc z każdej podstrony wychodzi 300 linków. To szkodzi całości, czy nie ma żadnego znaczenia?
 8. Wielkie dzięki, zupełnie nie pomyślałam
 9. Też głosuję na Yoast SEO
 10. Sądzę, że już się przyjmuje. Działa w trybie rzeczywistym i wyskakuje na ekranie dokładnie wtedy, gdy ktoś pracuje przy komputerze. Z moich obserwacji wynika, że to skuteczne narzędzie.
 11. Cześć. W jaki sposób sprawdzić liczbę linków wewnętrznych prowadzących do danej podstrony, sprawdzić ich anchory i gdzie występują? Z góry dziękuję za podpowiedź.
 12. Osobiście na wyniki SimilarWeb biorę poprawkę rzędu co najmniej 30%. Takie rozjazdy widzę w porównaniu z GA. Jeśli chodzi o polskie serwisy to SemStorm bywa dokładniejszy. A wracając do ceny za abonament SimilarWeb to jakiś czas temu przechodziłam przez podobny problem. Uparcie dopytują o szczegółowe potrzeby, a wtedy przedstawią miesięczne koszty. Niestety, nie doczekałam się pomimo kilkukrotnych próśb.
 13. Czy to możliwe, że nikt nic nie podpowie?
 14. Dodaję na stronę nowy artykuł. Pojawia się on jako zapowiedź w megamenu, które wyświetlane jest na każdej podstronie. Po kilku dniach artykuł jest widoczny w Google i wskakuje w top20, czasem nawet w top10 (na frazy ze średnim potencjałem). Po kilku dniach wrzucam nowe materiały na stronę, więc chcąc nie chcąc ten pierwszy "wypada" z mega menu i tym samym spada w Google do top50 albo i niżej. Niby naturalne, ale jednak martwi Co radzicie? Na co zwrócić uwagę? Linkowanie wewnętrzne czy może linkowanie z zewnątrz? Lepiej do tych pojedynczych artykułów czy lepiej do całych kategorii?
 15. Dzięki! Zawsze jest jakiś trop, cokolwiek. Jeszcze raz dziękuję