noemi

Forumowicze
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

425 wyświetleń profilu
 1. dziękuję za podpowiedź, ponieważ do tej pory nie miałam doczynienia z pingowaniem próbowałam pingować pojedynczy strony, ale to nie przyniosło efektu w postaci usunięcia ich z Google, czy mógłbyś polecić z czego najlepiej korzystać do przepingowania całości od razu?
 2. Jakiś czas temu na poddomenie postawiliśmy wersję testową naszego serwisu. Niestety nie został zabezpieczony hasłem i Google chwycił część z jego podstron. Ustawliśmy 301 na wszystkich podstronach kierując roboty z powrotem na główny serwis. Minął tydzień i liczba zaindeksowanych "testowych" podstron się nie zmienia, a w wynikach organicznych serwis spada na łeb na szyję. Co zrobić, żeby Google jak najszybciej "cofnął" się z wersji testowej, a przywrócił w jej miejsce podstrony z głównego serwisu?
 3. Jak podbić wartość linków? Zdobyłam kilka linków z serwisów o mocnych domenach, ale jak się zaindeksowały w Majestic, to widzę, że Flow Metric adresu URL jest równe 0. Jakie to ma znaczenie? Co zrobić, żeby te wartości znacząco podbić?
 4. Mapa strony - Ułatwienie nawigacji

  Do map w XML proponuję wtyczkę Yoast SEO, natomiast złe doświadczenia mam z wtyczką Google XML Sitemap Generator. Dzieli serwis na niezliczoną liczbę map, a dodatkowo dokleja do nich linki, które sa nie do wyklikania z www.
 5. Witajcie. Mam rozbudowaną stronę na Wordpressie z dedykowanym szablonem. Zastanawiam się nad postawieniem klona serwisu dla "firmy siostry". Czy jeśli wymienię tylko treść w serwisie to będzie ok czy przez powtórzenie kodu całych szablonów (z ewentualną zmianą zdjęć) będzie przez Google potraktowane jako "duplicate content"?
 6. W Search Console zniknęły mi informacje o linkach wewnętrznych i linkach zewnętrznych do domeny. Dlaczego mogło się tak stać?
 7. Linkowanie - prośba o polecenie

  Jakkolwiek zatem to zabrzmi - na co patrzeć? Czy analiza Senuto jest miarodajna? Co jeszcze?
 8. Linkowanie - prośba o polecenie

  Przyznam, że ta liczba to trochę strzał. Weryfikując linki patrzę na TF i to jak wychodzi w analizie np. Senuto. Jeśli powinnam sprawdzać coś jeszcze to tego nie wiem
 9. Linkowanie - prośba o polecenie

  W sensie, że nie ma sensu zamawiać 100-200 linków do jednego serwisu? O to chodzi?
 10. Linkowanie - prośba o polecenie

  Dziękuję za Wasze uwagi. Jeśli to możliwe poproszę Administratora o przeniesienie wątku, jeśli założyłam nie tam gdzie trzeba :). Proszę powiedzcie co powinnam podać w ramach wymagań, żeby było jasne? Zależy mi na linkowaniu artykułów z głównego serwisu (nie zaplecza). Jak to powinnam rozumieć? Poproszę jak dla blondynki
 11. Chciałabym nawiązać stałą współpracę w zakresie pozyskiwania linków do serwisów www. Mogłabym zlecać pozyskiwanie około 100-200 linków miesięcznie. Kogo możecie polecić? Kto zrobi to dobrze, bo ostatnio bardzo się sparzyłam.
 12. Artykuł z megamenu

  Jak sądzicie, czy mocno rozbudowane megamenu, które linkuje do kategorii i wybranych artykułów z tych kategorii może ogólnie szkodzić całej witrynie? Jeśli powiedzmy 150 artykułów dostaje dzięki temu bardzo dużą liczbę linków, to może to osłabiać pozostałe 500 artykułów z serwisu? Jakby nie patrzeć te 150 jest linkowane z każdej podstrony (zdjęcie i tytuł oddzielnie), więc z każdej podstrony wychodzi 300 linków. To szkodzi całości, czy nie ma żadnego znaczenia?
 13. Liczba linków wewnętrznych i ich anchory

  Wielkie dzięki, zupełnie nie pomyślałam
 14. Najlepsza wtyczka WordPress SEO

  Też głosuję na Yoast SEO
 15. Powiadomienia PUSH

  Sądzę, że już się przyjmuje. Działa w trybie rzeczywistym i wyskakuje na ekranie dokładnie wtedy, gdy ktoś pracuje przy komputerze. Z moich obserwacji wynika, że to skuteczne narzędzie.