Jump to content

Autochat

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ehh... chyba faktycznie to wyniki wyszukiwania, widzę je właśnie w wyszukiwarce OLX. Namieszałem.
 2. Na stronie konkretnej oferty, na samym dole, tj. nad stopką. Zwykle są tam reklamy w formacie obrazek + tekst stylizowany na listowanie "pozostałe oferty użytkownika" ale właśnie trafił się taki boks. Teraz nie mogę znaleźć nic podobnego i wyświetlają mi się reklamy wg historii mojego wyszukiwania.
 3. Pewnie tak. Z tego co do tej pory wykombinowałem to chyba jedyną opcją będą trzy tekstowe jednostki jedna pod drugą. Chociaż i tak nie uniknie się strzałek, kwadratów, itd.. jako dodatków graficznych. No i "marnuje się" te trzy jednostki bo więcej nie można na stronie zamieszczać. Czy może jest jakiś inny sposób?
 4. Jest dzisiaj możliwe wygenerowanie jednostki reklamowej takiej jak na załączonym obrazku mając zwykłe konto? bo u siebie tego nie widzę. Chodzi o to aby był sam tekst i linki, pod sobą, bez żadnych grafik, dodatków, itd... Tworząc jednostkę jako kod HTML (tak jak to się robiło 5-10 lat temu) też wyświetlane są reklamy w rożnych formach. Screen jest z dzisiaj, z OLX więc podejrzewam, że oni mają oddzielną umowę i mogą sobie dowolnie tworzyć jednostki.
 5. No, klimaty i atmosfera na forum taka sama jak dawniej brakuje tylko "było, użyj wyszukiwarki"... nawet nie wiem co do nie wpisać... Trzeciego wydania książki już nie doczekałem. Nic ciekawego nie podpowiedzcie? Mariusz, Ciebie chyba pamiętam... Blejka nie, jakiś nowy
 6. Witam, jestem mamutem SEO jeszcze nie dinozaurem bo wypadłem z obiegu z 7 lat temu, teraz wracam i mam kilka pytań o to co się działo w ostatnich latach a bardziej o co teraz chodzi w SEO, może ktoś był łaskaw napisać, rzucić jakimiś hasłami, od czego zacząć aby wrócić do gry, w ogóle coś się zmieniło czy wszystko po staremu? gdybym tak wpadł na seoparty i przy piwie zapytał o co teraz chodzi to co byś mi powiedział? pamiętam niezliczone afery tylko już nie bardzo o co chodziło pamiętam to jak każdy szanujący się pozycjoner chciał mieć własny system wymiany linków, mam też od dnia wydania książkę Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. i jej wydanie drugie dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy