Jump to content

tomex44

Forumowicze
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tomex44

 1. Znacie jakąś wtyczkę, która załatwia przekierowanie z https?
 2. Za - lepiej jak powyżej niż jak obecnie. Obecnie kiedy jest 50-200 linków z czego tylko 30% na stronę główną to paramerty mierzone poprzez URL strony głównej potrafią mocno skakać.
 3. Dla ID=169 dostrzegłem ostrzeżenie "Strona ma problem z przyjmowaniem nowych linków. Ilość błędów: 2. Jeśli problem nie zostanie naprawiony, strona straci status aktywnej." Taka informacja powinna być też wysyłana na emaila, bo łatwo ją przegapić.
 4. Zgadzam się, ze w linkach dla Reklamodawcy chodzi o to, aby dawały moc. Natomiast dla Wydawcy chodzi o to, aby nie uwaliły strony w wyszukiwarce. To prawda, że z 2 systemów z których pierwszy daje moc, a w drugim linki ładnie wyglądają pięknie, każdy wybierze pierwszy. Tylko że to jest źle przedstawiona alternatywa. Dlaczego nie może być systemu w którym linki zarówno dają moc jak i dobrze wyglądają? Najpoważniejszym, jak mi się zdaje argumentem przeciw jest "odnajdywanie miejscówek w parę kliknięć". Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale uważam, że szybciej zostanie odstrzelone
 5. To, że wyglądają ładniej to ktoś może powiedzieć, że rzecz gustu. To chodzi o to, że każdemu, kto siedzi w temacie wystarczy rzut oka na podstronę, by rozpoznać, ze emituje ona linki SWL (3 gołe linki). Argument, że otaczanie linku tekstem tworzy footprinty to argument, aby wreszcie zmienić sposób linkowania. Dywersyfikujemy linki, anchory i tekst otaczający ! Heloł! Jeśli chodzi o miejsce umieszczenia to jestem za treścią główną (w tym, divach w treści głównej) i sidebarach, przy czym sidebar to nie musi być wcale pierwsze od góry w drugiej kolumnie. Do WP jest kilka wtyczek, które to ład
 6. Od początku postuluję dodanie możliwości otaczania linku tekstem - choćby po 128 znaków. W większą moc takiego linka można wierzyć lub nie (lub testować), ale niezaprzeczalne jest to, strona linkująca wygląda lepiej. Postuluję to na początku działania systemu, bo wiedzący o ty wydawcy będą w innym miejscu umieszczać linki, tak by im się strona nie rozsypywała. Jak już będą linki powrzucane do menu, to będzie trudniej taką funkcjonalność wprowadzić.
 7. Widzę, że system rozwija się w dobrym kierunku, ale wciąż brakuje mi otaczania linków tekstem. Wystarczyłoby po 128 znaków przed i po linku. Czy można określić choćby perspektywę w której zostanie to wprowadzone?
 8. 1. Jak często odświeżane są wartości TF, CF i RD? 2. Przy jednej z podstron mam komunikat "brak właściwego tekstu" - o co chodzi? 3. Od 4 dni czekam na przydzielenie pierwszego linku (ID41) i nic. Nie wymuszam przydzielenia do kategorii, nie wymagam dopasowania do tagu. Dlaczego nie przydziela ?
 9. Takie pytania: 1. Czy zamieszczenie 3 slotów na podstronie jest obligatoryjne, czy to tylko wartość maksymalna? Czyli można np. 2, chociaż będzie się to wiązało z mniejszą liczbą pkt.? 2. Skoro są max. 3 sloty (tyle zaimplementowałem) to jak to możliwe, że w panelu (Moje podstrony) w kolumnie "Ilość przydzielonych linków" pokazuje 5 - to prawdopodobnie błąd. 3. Czy i kiedy możemy spodziewać się możliwości otaczania anchora tekstem ?
 10. Przy dodawaniu nowych podstron: "podstrona nie pasuje do wybranej strony" O co chodzi ?
 11. Coś mi się zdaje, że system już się nie podniesie
 12. Czy ten Pan jest Hindusem i będzie poświęcać Ci 8 godzin miesięcznie ? Bo jeśli nie to sam sobie odpowiedz ile czasu może Ci poświęcić w tej cenie.
 13. To kwestia wiary w reinkarnację
 14. Ważne, że linkowanie dziła. Testuje system od 3 miesięcy i podoba mi się. Należy trochę poprzebierać w linkach, tzn. większość stron emitujących linki jest ukryta i adres strony emitującej link możesz poznać dopiero po jego zakupie. Jednak nic nie stoi na przeszkodze, abyś w ciągu 24 godzin z niego zrezygnował, płacąc tylko za 1 dzień (równowartość 1-2gr).
 15. Wcześniej publikowałem jakiś 1 artykuł na tydzień od zmiany interface nic. To prawda, że zmienili słaby interface na jeszcze gorszy. Prócz wyżej wymienionych mankamentów nie widać też parametrów oceny własnej strony. To że projekty mają tą samą datę ważności to nic - gorzej że nie mają daty "ogłoszenia" - nie widać też, który projekt juz akceptowaliśmy (zgłosiliśmy się) a który nie.
 16. W ubiegłym tygodniu wyszukiwarka Bing (w/g danych Gemius) po raz pierwszy przekroczyła 3% udziału w wizytach z wyszukiwarek w Polsce. Dokładnie 3,17% rynku. Czyżby branża SEO zmieniła domyślną wyszukiwarkę ?
 17. 850zł netto za 5 fraz + aktualizacja strony (nie więcej niż 1h miesięcznie), ale po tym co napisał MaxPan jutro dzwonię renegocjować
 18. Czy zaobserwowaliście też, że po zmianie interface ruch w systemie znacznie spadł ? Usunęli też możliwość samodzielnej zmiany ceny +-20%.
 19. Oferujemy publikację 3 artykułów sponsorowanych na blogach poświęconych tematyce żywienia/odchudzania. Blogi funkcjonują od kilku lat i posiadają małą liczbę linków wychodzących. Oferta dotyczy publikacji wyłącznie jednego pakietu (kto pierwszy ten lepszy) Dane do oceny: - wszystkie domeny mają PR=2 - daty pierwszej kopii w archive.org; 2007.01.06, 2011.09.28, 2012.02.06 - każda domena na innym IP, inaczej linkowana Daje to możliwość zamieszczenia 3 różnych artkułów. W każdym artykule może znaleźć się 1 link wychodzący. Artykuły publikowane są dożywotnio i przez jakiś czas promowane ze st
 20. Do pracy stacjonarnej poszukujemy energicznej osoby na stanowisko: Specjalista SEO Opis stanowiska pracy Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty SEO będzie odpowiedzialna za: - audyty i optymalizację stron pod kątem SEO - link building - planowanie i realizację strategii SEO - pozycjonowanie serwisów www - rozwijanie zaplecza pozycjonerskiego - tworzenie raportów podsumowujących - kontakty operacyjne z Klientami - analizę efektywności działań Oferujemy: - stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do zaangażowania i wyników - laptop - dostęp do niezbędnego oprogramowania
 21. Do 8-osobowego zespołu poszukujemy energicznej osoby na stanowisko: Specjalista SEO - Pozycjoner Opis stanowiska pracy Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty SEO będzie odpowiedzialna za: - audyty i optymalizację stron pod kątem SEO - link building - planowanie i realizację strategii SEO - pozycjonowanie serwisów www - rozwijanie zaplecza pozycjonerskiego - tworzenie raportów podsumowujących - kontakty operacyjne z Klientami - analizę efektywności działań Oferujemy: - stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do zaangażowania i wyników - dostęp do niezbędnego oprogramo
 22. Prócz G znam 5 firm, które zbierają dane na ten temat (mają własne roboty), ale do 100USD to możesz jedynie kupić Market Samurai, który pokaże Ci 1000 BL z Majestica.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy