niagara

Forumowicze
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

262 wyświetleń profilu
 1. Nie można zalogować się do panelu. Czy możesz to sprawdzić?
 2. Witaj. Możesz sprawdzić czy znowu się zacięło?
 3. Od 07.09.2018 linki stoją "w miejscu" Sposób przestał działać czy inny problem?
 4. Witaj. Wiadomo co i jak z usługą?
 5. @okazwłoka Możesz dać info kiedy linki będą przerabiane na bieżąco? Chciałbym dla małego testu dodać moje linki i poobserwować kilka dni co z nimi się dzieje.
 6. @Pr0miL U mnie od kilku dni stopień indexacji = 0 (zero)
 7. niagara

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Nie tylko u Ciebie. Ten system indexowania leży tak jak i inne. Paczki z domenami które indexowały się przez add url natychmiastowo tutaj maja skuteczność zerową.
 8. @mlody0072 Jak wygląda to na dzień dzisiejszy? Indexer działa jak trzeba?
 9. Kolejny raz rzucasz słowa na wiatr. Nie potrafisz wysłać 10 faktur? Pisze w tym temacie bo na emaile nie raczysz odpowiedzieć. Przestań w końcu robić sobie u ust 4 litery.
 10. Nie bądź smieszny. A cytując @Dirty Frank
 11. Pakiet mam wykupiony. Nie po to płaciłem by czytać ze macie opóźnienia i system kończy mielić paczki z przed kilku dni. Nie wiadomo które przemielił, nie wiadomo które pominą, nie wiadomo które są w kolejce. O efektach szkoda nawet pisać. Widocznie dużo chleba musisz jeszcze zjeść by zrozumieć jak działa rynek. Ja zapłaciłem za coś co miało działać. Jak masz niedopracowany serwis nie powinieneś uruchamiać sprzedaży. To co się stało po drodze to mnie naprawdę nie interesuje. Tak samo jak nie interesują mnie Twoje puste słowa rzucane na wiatr. Liczą się fakty a nie obietnice. Gwarantujesz indexacje na poziomie 40% ? No proszę Cię... nie bądź smieszny PS. Nadal czekam na fakturę... tak wiem wysyłasz ratami. Pieniądze wziąłeś jednak natychmiast. A może następne pakiety będziesz dawał z przedłożonym terminem płatności?
 12. Skoro sam na innych forach założyłeś temat to w dobrym tonie wypadało by do tamtych ludzi napisać to co tutaj. Tam tez ludzie zapłacili za pakiety. Wziąłeś pieniądze a teraz pokazałeś im 4 litery?