Jump to content

Overlord

Forumowicze
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

1,319 profile views
 1. Jak wygląda aktualnie szeptacz?
 2. @piotr.k swits mogę polecić rewelacja - szybko odpowiadają na maile, odbierają telefony. Wszystko działa tak jak powinno. W sumie testowałem polskie i zagraniczne firmy i z tak dobrą się nie spotkałem jeszcze. A i off trochę, największe firmy np z USA mają call center w Indiach a programistów w stanach i można się naciąć przy awarii na przesunięciach czasowych...
 3. Odkopię temat. czy ktoś używa? oczywiście pytanie powodowane integracją z magazynem i księgowością. czy może macie jakieś inne dobre crmy zintegrowane ze sklepem? chodzi o stabilne rozwiązanie z gotowymi funkcjonalnościami
 4. To co napisał Adam ma sens. Daj mu możliwość odkupienia domeny, jeśli odmówi to masz podkładkę, że nie był nią zainteresowany. Oczywiście @MaxPan ma racje i lepiej pytać fachowców a nie laików. Jeśli nawet komuś się coś uda to nie znaczy, że w Twojej sprawie będzie tak samo.
 5. Like'i dajesz ile wlezie, to samo z udostępnieniami i komentami. Im więcej tym lepiej, ale też - lepiej dawać po 10 lików przez 1 mc - a później po np. 2 więcej co m-c niż walnąć 300 lików co jakiś czas (wzrost "naturalny" podnosi skutecznie darmową widoczność) Wszystkie konta rozgrzewaj, czyli zaczynaj od 10 postów i zwiększaj liczbę o np. 4 dziennie aż dojdziesz do docelowej liczby. Jeśli możesz to kupuj konta stare z historią. Mają one większy margines błędu przy masowym postowaniu. Jest jeszcze parę kruczków - ale trzymając się tego co wyżej - można działać w miarę spokojnie :)
 6. Zależy co robisz i czym to robisz. No ale tu już więcej info musisz podać. A co do kosztów to raczej jakieś wielkie one nie są.
 7. kup 5 kont z długą historią - rozkręć je trochę i z nich dodawaj część wpisów (kup 1 proxy do 1 konta)
 8. To zależy od ceny paczki i możliwości grupowania towarów w celu realizowania paczek zbiorczych. Innymi słowy - jak allegro będzie miało jeden magazyn gdzieś w PL a Ty tylko będziesz wysyłał produkty do nich w zamian za np. opłatę abonamentową + dodatkowo obwarują się prawnie i wycofają możliwość handlu dla osób prywatnych / bezpodmiotowych - to będzie początek końca sklepów niespecjalistycznych w naszym kraju.
 9. Dzięki biorę co polecacie swits.pl
 10. Mion dziękuję za info jimmyi tak
 11. Czy macie jakiś sprawdzony hosting reseller? Muszę zmigrować sporo stron i chciałbym wybrać coś pewnego a opinii różnorakich w necie jest mnóstwo - i jak wiadomo część z nich jest stworzona przez samych dostawców usług... Dziękuję z góry za pomoc!
 12. Overlord

  ZenBLOG

  Sprawdź spam i czy podałeś wszystkie dane.
 13. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat skuteczności?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy