Jump to content

rysioslaw

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. To podziel się proszę Twoimi wnioskami z testów.
 2. Pozycjonuję kilka stron na te same frazy. Zauważyłem, że strona pozycjonowana, na którą zrobiłem kampanię adwords, wychodzi w wynikach gorzej niż strona pozycjonowana tylko tradycyjnie. Czy ma to sens, czy to może tylko moje subiektywne wrażenie?
 3. Stale nie działa . Na szczęscie mam zrobioną kopię na VMware i na tym można pracować. Można się zalogować, próbując wiele razy. Wykres działania serwerów: http://stats.pingdom.com/vz0wm9714wj5/154014/2012/08
 4. Gdyby ktoś był zainteresowany, promocja nadal trwa. Zmienili niestety sposób sprawdzania klientów i teraz trzeba podać im nr telefonu. Ale warto, proxy śmigają szybko że aż miło. Chociaż podają, że konto jest na miesiąc, można je za darmo przedłużać na kolejne okresy. Zobaczymy jak długo.
 5. Około miesiąc temu ustawiłem na moim koncie linki na domenę. Po miesiącu nie znajduję linków w Ahrefs (mam konto). Sprawdziłem więc starsze linki i tu znalazłem strony z systemu. Czy można w jakiś sposób polepszyć indeksację linków?
 6. Firma OVH z okazji jakiegoś ich sukcesu rozdaje malutkie serwerki wirtualne kimsufi, w wersji okrojonej pamięć 125MB, dysk 50GB i transfer 1GB. Sprawdziłem że idealnie śmiga na tym proxy. Dla niewtajemniczonych do obsługi potrzebna znajomość basha linuxa. Aby dostać kimsufi trzeba na twitterze znaleźć OVH i podglądać ich. codziennie dają takie info: co oznacza, że o 14+2=16.00 czasu Polskiego będą rozdawać 100 serwerów. Uwaga! Mają rozdać 10.000 a rozdali mniej niż 2000. Teraz dziennie około 200, trwa to około 15-30 minut więc nie trzeba się spieszyć. Ja zainstalowałem sobie metrot
 7. Nie łapię czy Seodopalacz jeszcze działa. Kilka miesięcy temu zgłaszałem telefonicznie szefowi firmy że nie dodaje mi punktów, tylko dodaje mi stale po 10% nie zwiększając wartości. Niestety ta sytuacja trwa nadal. Mam tam kilka precli ale wygląda na to że ten system chyba umarł z braku zainteresowania?
 8. Bardzo ładnie to zrobiłeś. To połączenie z systemem SCR3, miodzio. A może tak się pochwalisz informacjami jak praktycznie do zrealizować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy