Jump to content

Saszestw

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. Arkaszka Linki są zróżnicowane DF i NF, ale te najważniejsze są oczywiście DF. Wiadomo, że najlepiej jak możemy zdobyć linka darmowego z jakiejś strony niezaspamowanej. Ja mam dodatkowy budżet na działania PRowe, bo jestem przede wszystkim specjalistą od zarządzania marką więc realizuje całościową strategię budowania marki dla usługi X. SEO jest jednym z komponentów. Dodajemy publikacje z wartościowych stron z wysokim PR i TR, niektóre z anchor, niektóre http., które bardzo fajnie się indeksują i dzięki treści zyskują odnośniki w Social mediach. I co ? Ledwo drga. Czy mam wierzyć, że konkurencja na spamie więcej może zdziałać? Nawet jeśli mają swoje zaplecza, mniej lub bardziej tematyczne.. Z tego co czytam ilość linków nie ma już takiego znaczenia, wszędzie się trąbi, że stawiamy na jakość. A jak widzę u konkurencji 100 linków z anchor textem ze średniej jakości katalogu, który zajmuje mi miejsce w pierwszym rzędzie to co mam myśleć? A konkurencję sprawdzam Market Samurajem.
 2. Nie nie, linki mam zróżnicowane na achory, nie-anchory, no follow i do follow. Byłam jednak przekonana, że te linki mają jakąś moc... A one się nie wzmacniają w miarę, jak się dodaje kolejne wpisy?
 3. Dziękuję, to mi bardzo pomogło:) I jeszcze jedno - jeśli już coś to "pomyliłAś" udanego dnia!
 4. Drodzy starzy wyjadacze:) Czy zdarzyło Wam się, że mieliście wrażenie, że pozycjonując walicie głową mur? Mam stronę z frazami lokalnymi (!) i nie mogę się przebić. Nie wiem, gdzie robię błąd. Strona jest zoptymalizowana, analiza konkurencji pokazuje, że nie powinno być problemu z top 10, a tutaj nic się nie dzieje na główne frazy tzn. długie ogony poszły w topy, ale główne ani drgną. Łapię już lekką frustrację i nie wiem, co mam począć. Staram się pozycjonować zgodnie z wytycznymi G, linki pozyskuję z tematycznych stron, ale to mi nic nie daje...Tak jakby coś się zatkało.
 5. Cześć, zauważyłam ostatnio pewną prawidłowość. Nie wiem, czy mam rację, być może to zbieg okoliczności, ale od pewnego jakiegoś czasu linkowanie z forów straciło swoją moc, a wręcz powiedziałabym, że ten sposób pozyskiwania linków powoduje obniżenie pozycji. Czy to nie jest tak, że teraz G.. traktuje takie linki, mimo, że pochodzą z mocnych zaufanych domen jako spam? Dodam, że strony są ściśle związane tematycznie z pozycjonowaną stroną? Co na to specjaliści?
 6. Poszukuję osoby, która napisze 20 tekstów SEO na blogi o tematyce medycyna estetyczna oraz edukacja. Nie interesują mnie teksty z synonimizowane, tylko napisane "ludzką ręką", unikalne Tematy mam przygotowane. Proszę o podanie ceny za wykonanie całości 10 tekstów 1700znaków 10 tekstów 2500 znaków Zlecenie do wykonania najpóźniej na przyszły poniedziałek, czyli 14.09 Zainteresowanych proszę o kontakt na adres malgosia.alexcompany(malpa)gmail.com Dane kontaktowe: przynajmniej email w tagu [code] będą widoczne tylko dla zalogowanych
 7. Przekierowania działają - jednak programista "opublikował" stronę na roboczej domenie - tak, że google to wcześniej zaindeksował od oryginalnej strony i oczywiście istnieją dwie takie same strony - lustra. Kazałam usunąć stronę roboczą - czy Google wówczas zaindeksuje nową - oryginalną stronę?
 8. Baardzo serdecznie dziękuję teoretycznie przekierowania są ustawione. Więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość
 9. Zwracam się do specjalistów o pomoc. Informatyk przenosił mi stronę z html na CMS. Wcześniejsza strona była pozycjonowana, wiele fraz było w top3. Nowa strona w CMS ma nowe linki. Poprosiłam, aby wykonano przekierowania 301 na nowe podstrony. Informatyk utrzymuje, że takie przekierowania są, jednak frazy poleciały w dół i od tygodnia nic się nie zmienia. Czy ktoś coś może pomóc? (
 10. Ja też mam w mbanku i w sumie to nigdy nie przyglądam się tak szczegółowo swoim rachunkom...to co przeczytałam wcisnęło mnie w fotel...SZOK..chyba czas na zmiany..
 11. Ja dodatkowo sprawdzam w opensiteexplorer witrynę, która jest na 10 pozycji na daną frazę. W ten sposób widzę ile mniej więcej dana witryna ma linków i skąd pochodzi ruch.
 12. Hm..u mnie ostatnio wszystkie pozycje wyśrubowały w górę A co to jest właściwie ten doorway?
 13. coś się chyba nie dodało W profilu każdy może dodać 3 frazy z anchor text:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy