Moriarty

Forumowicze
 • Zawartość

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Moriarty wygrał w ostatnim dniu 17 Październik 2017

Moriarty ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

67 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

1065 wyświetleń profilu
 1. Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Nawet jeżeli nie mają słów kluczowych w h1 h2 nie znaczy, że konkurencja jest słaba Mogą mieć pełno odmian lub synonimów słów kluczowych. @edit: Co do szablonu to niestety raczej kiepsko jak tak to jest rozwiązane, że masz źle i sztywno przypisane H1 i H2. Co do Adwords - tam ocenia się tak jak ktoś wspomniał "jakość" strony docelowej pod względem zoptymalizowania pod frazy, na które się wyświetla, w tym brany pod uwagę jest też czynnik szybkości strony.
 2. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że co do zasady tak.
 3. A ja powiem, że katalogi to moje ulubione miejsca linków i świetnie rankują.
 4. Nie ale na głównej słabo będzie wyglądać.
 5. Czy to firma, której pierwsze inicjały kojarzą się z inicjałami pewnego współtwórcy Pokahontaz? To co mówisz jest oczywiście możliwe przez np przeoptymalizowanie na daną frazę czy przelinkowanie, zapewne jak pomyślę trochę dłużej wpadnie się na coś innego ale raczej ciężko jak jest to strona główna, a nie podstrona.
 6. @Aleksiejs, niestety, przy kilkudziesięciu sajtach to uciążliwe jak cholera. Zastanawiam się czy nie dodać tych emaili do spamu @jimmi ogólnie spoko ale właśnie dostaje na maila powiadomienia, że problem z indeksem bo jest noindex..
 7. Jak sprawdzić orphan page

  Ja używam Website Auditora do tego. Sprawdź Sitebulb, chyba ma taką opcję.
 8. Przynosi sypanie debilnymi błędami typu blokada w robots.txt albo noindex...
 9. 1.Wtyczką do mikrodanych lub ręcznie je umieszczając. 2. A yoast nie dodaje sam tych danych? Poszperaj w ustawieniach. 3. Za błędy raczej nie ma, za fałszywe prędzej co nie znaczy, że często.
 10. @gitara23x co do tanio i odpłatnie - zależy bo nie wiemy nic o stronie tematyce, konkurencji itd. może wystarczy kilka wpisów z katalogów, kilka wizytówek, 2-3 artykuły a może trzeba wydać grube siano...
 11. poczytaj seo.zgred.pl bloga lexy, search engine journal, backlinko, matthewwoodward.co.uk, neilpatel.com, pooglądaj whiteboard friday z moz.com. To tak na początek, będziesz miał pewien pogląd czym jest SEO. Potem trzeba weryfikować co czym jest i co działa.
 12. @MaxPan zapewne wychodzą z założenia, że "czemu miałbyś się nie podzielić"? On by się podzielił jakby wiedział :DD
 13. @MaxPan powiem ci, że ostatnio usłyszałem od "specjalistki" od Insta, która wstawia hashtagi, że reklamy Facebook i Adwords każdy potrafi, więc może i suplementy każdy potrafi wybić i to za darmo!