NoTo

Forumowicze
 • Zawartość

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

NoTo wygrał w ostatnim dniu 12 Maj 2018

NoTo ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

752 wyświetleń profilu
 1. Co to znaczy zablokowana? Nie wyświetla się? czy masz jakiś komunikat od google?
 2. TAK możesz. Interflora też jest zastrzeżona. W reklamie nie możesz użyć nazwy konkurencji ale możesz dodać do słów na które ta reklama się wyświetla. Proszę cię przeczytaj ten wyrok jeżeli nie po ang. to są w naszym ojczystym języku wpisy. https://www.google.com/search?q=marks%26spencer+kontra+interflora&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
 3. Tak rozumiem i tak jak pisałem. Jeżeli twój konkurent na stronie nie pisze, że jest Tobą to nic nie zrobisz. Obrazując stawia stragan obok twojego. Jeżeli na straganie umieści twoje logo i skopiuje treść itp to już ma znamiona nieuczciwej konkurencji. Co więcej teraz {musisz|możesz} zapłacić za reklamę w google ponieważ {możesz utracić|utracisz} swoich klientów :)
 4. Reklamowanie się na nazwę konkurencji. Jest to dopuszczalne i praktykowane. Póki się pod niego nie podszywasz to wszystko jest ok. Musisz poszukać wyroku mark&spencer konta Interflora
 5. NoTo

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Czy ten shoper nie ma importu produktów? Jeżeli nie ma to zatrudnij Zenka. Chłop u mnie robi po nocy w dzień też. Bez przerwy nie śpi nie marudzi nie bierze L4. Minusem jest to, że trzeba mu powiedzieć jak ma robić. Chłopaki z zenbloga piszą szablony szybko i dobrze więc ci to ogarną.
 6. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  teraz 4 hanikowo 5 i 8 bajkowe
 7. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Done 4 hanikowo 9 bajkowe
 8. NoTo

  2captcha.com jak doładowujecie?

  PAYPRO - 28.08 10USD - 40,36zł
 9. W skrócie powoli. Zaczynając od najgorszych subdomen (pod względem linków, zasięgu itd). Kolejny krok analiza i kolejna subdomena. Trudno określić co będzie lepsze (główna, podstrona, katalog, czy wyindeksowaie) bo nie wiem na czym zarabiasz na tym portalu. Dla przykładu masz subdomene biznes związaną np. z pracą ale już go nie prowadzisz. To szkoda to kierować na główną bo nie masz już takiej kategorii lepiej zrobić podstronę i tam przekierować ruch i go spieniężyć niż wrzucić na główną. Reasumując wydaje mi się, że pytania są skierowana za bardzo w stronę co lubi google. A powinno być jak z tego wycisnąć kase. Czyli zamykam 5 subdomen na temat moda, kajaki i siłka jakie pomysł na $$$$
 10. Dodatkowo płatne dodatki, które z założenia mają działać prawidłowo i tak są do poprawki. Ale tak jak pisali przedmówcy lepsze to niż saas. Bo tam nie tylko słono płacisz ale i czekasz na swoją kolejkę. Jak nie chcesz czekać to cena x2 jak u jednego z naszych rodzimych systemów saas.
 11. Nie wiem jak wam się podobał festiwal. Za wyjątkiem hostess nic ciekawego tam nie było. Pomarudziłem dziękuje i pozdrawiam.
 12. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  @Mion zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Choć ruch można spieniężyć nie tylko w pożyczkach, suplementach itp. Czasami wystarczy dobry sklep internetowy = dobra prowizja i można śmiało zarabiać w dużo mniej konkurencyjnym środowisku.
 13. Czy dodanie do korespondencji z klientem (np po realizacji zamówienia) linka do wystawienia opinii w wizytówce firmy, łamie w jakiś sposób wytyczne Google. Pytam bo nic sensownego nie mogę wyczytać, a lokalni przewodnicy to jakiś koszmar. Nigdy nie byli, nic nie kupili ale klikają dla odznak i darmowych gadżetów od Google. Ktoś coś takiego stosował? Z góry dziękuje za odpowiedź lub podpowiedź.