NoTo

Forumowicze
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

NoTo wygrał w ostatnim dniu 12 Maj

NoTo ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

684 wyświetleń profilu
 1. TAK możesz. Interflora też jest zastrzeżona. W reklamie nie możesz użyć nazwy konkurencji ale możesz dodać do słów na które ta reklama się wyświetla. Proszę cię przeczytaj ten wyrok jeżeli nie po ang. to są w naszym ojczystym języku wpisy. https://www.google.com/search?q=marks%26spencer+kontra+interflora&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
 2. Tak rozumiem i tak jak pisałem. Jeżeli twój konkurent na stronie nie pisze, że jest Tobą to nic nie zrobisz. Obrazując stawia stragan obok twojego. Jeżeli na straganie umieści twoje logo i skopiuje treść itp to już ma znamiona nieuczciwej konkurencji. Co więcej teraz {musisz|możesz} zapłacić za reklamę w google ponieważ {możesz utracić|utracisz} swoich klientów :)
 3. Reklamowanie się na nazwę konkurencji. Jest to dopuszczalne i praktykowane. Póki się pod niego nie podszywasz to wszystko jest ok. Musisz poszukać wyroku mark&spencer konta Interflora
 4. NoTo

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Czy ten shoper nie ma importu produktów? Jeżeli nie ma to zatrudnij Zenka. Chłop u mnie robi po nocy w dzień też. Bez przerwy nie śpi nie marudzi nie bierze L4. Minusem jest to, że trzeba mu powiedzieć jak ma robić. Chłopaki z zenbloga piszą szablony szybko i dobrze więc ci to ogarną.
 5. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  teraz 4 hanikowo 5 i 8 bajkowe
 6. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Done 4 hanikowo 9 bajkowe
 7. NoTo

  2captcha.com jak doładowujecie?

  PAYPRO - 28.08 10USD - 40,36zł
 8. W skrócie powoli. Zaczynając od najgorszych subdomen (pod względem linków, zasięgu itd). Kolejny krok analiza i kolejna subdomena. Trudno określić co będzie lepsze (główna, podstrona, katalog, czy wyindeksowaie) bo nie wiem na czym zarabiasz na tym portalu. Dla przykładu masz subdomene biznes związaną np. z pracą ale już go nie prowadzisz. To szkoda to kierować na główną bo nie masz już takiej kategorii lepiej zrobić podstronę i tam przekierować ruch i go spieniężyć niż wrzucić na główną. Reasumując wydaje mi się, że pytania są skierowana za bardzo w stronę co lubi google. A powinno być jak z tego wycisnąć kase. Czyli zamykam 5 subdomen na temat moda, kajaki i siłka jakie pomysł na $$$$
 9. Dodatkowo płatne dodatki, które z założenia mają działać prawidłowo i tak są do poprawki. Ale tak jak pisali przedmówcy lepsze to niż saas. Bo tam nie tylko słono płacisz ale i czekasz na swoją kolejkę. Jak nie chcesz czekać to cena x2 jak u jednego z naszych rodzimych systemów saas.
 10. Nie wiem jak wam się podobał festiwal. Za wyjątkiem hostess nic ciekawego tam nie było. Pomarudziłem dziękuje i pozdrawiam.
 11. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  @Mion zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Choć ruch można spieniężyć nie tylko w pożyczkach, suplementach itp. Czasami wystarczy dobry sklep internetowy = dobra prowizja i można śmiało zarabiać w dużo mniej konkurencyjnym środowisku.
 12. Czy dodanie do korespondencji z klientem (np po realizacji zamówienia) linka do wystawienia opinii w wizytówce firmy, łamie w jakiś sposób wytyczne Google. Pytam bo nic sensownego nie mogę wyczytać, a lokalni przewodnicy to jakiś koszmar. Nigdy nie byli, nic nie kupili ale klikają dla odznak i darmowych gadżetów od Google. Ktoś coś takiego stosował? Z góry dziękuje za odpowiedź lub podpowiedź.
 13. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  @Hauron najlepsze rozwiązanie to ścisła współpraca z danym podmiotem bez pośredników.
 14. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  Zależy od tematyki i ruchu. Moje zaplecze zarabia bo jest tworzone pod sklepy. Czyli opis produktu, zdjęcia i bach link do sklepu. Rozliczenie ze sklepem za % od sprzedaży.
 15. @M0drzew chodziło mi o konwersje. Słaba strona słaba konwersja. Nie ważne, że jesteś w top skoro jest tak toporna, że irytuje użytkowników.