NoTo

Forumowicze
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NoTo last won the day on May 12 2018

NoTo had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Chyba coś ostro nabroili. Dziś sytuacja się powtórzyła te same strony znów wyleciały. Ponowna indeksacja nie wiele dała.
 2. Nie tylko strony główne poznikały. Niektóre podstrony w innym sklepie również znikły :)
 3. hej, Od rana obserwuje to samo. Jeden z moich sklepów nie ma strony głównej w indeksie. :) Nic nie robione tylko wrzucone dwa nowe posty na bloga. U mnie w branży od dziś wyniki ostro rotują.
 4. @Beerbant i jeszcze jedno pytanie. Jak się mają zasięgi do późniejszych konwersji. SM bije bloga przy tym samym poście?
 5. @Beerbant to teraz mnie to zaciekawiło. Zasięgi liczone były w jakim okresie czasu. Informacje na blogu były pisane np. 25 % zniżki na nową kolekcje ciuszków w sklepie, czy Domowe sposoby na wyleczenie zęba?
 6. Co to znaczy zablokowana? Nie wyświetla się? czy masz jakiś komunikat od google?
 7. TAK możesz. Interflora też jest zastrzeżona. W reklamie nie możesz użyć nazwy konkurencji ale możesz dodać do słów na które ta reklama się wyświetla. Proszę cię przeczytaj ten wyrok jeżeli nie po ang. to są w naszym ojczystym języku wpisy. https://www.google.com/search?q=marks%26spencer+kontra+interflora&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
 8. Tak rozumiem i tak jak pisałem. Jeżeli twój konkurent na stronie nie pisze, że jest Tobą to nic nie zrobisz. Obrazując stawia stragan obok twojego. Jeżeli na straganie umieści twoje logo i skopiuje treść itp to już ma znamiona nieuczciwej konkurencji. Co więcej teraz {musisz|możesz} zapłacić za reklamę w google ponieważ {możesz utracić|utracisz} swoich klientów :)
 9. Reklamowanie się na nazwę konkurencji. Jest to dopuszczalne i praktykowane. Póki się pod niego nie podszywasz to wszystko jest ok. Musisz poszukać wyroku mark&spencer konta Interflora
 10. NoTo

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Czy ten shoper nie ma importu produktów? Jeżeli nie ma to zatrudnij Zenka. Chłop u mnie robi po nocy w dzień też. Bez przerwy nie śpi nie marudzi nie bierze L4. Minusem jest to, że trzeba mu powiedzieć jak ma robić. Chłopaki z zenbloga piszą szablony szybko i dobrze więc ci to ogarną.
 11. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  teraz 4 hanikowo 5 i 8 bajkowe
 12. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Done 4 hanikowo 9 bajkowe
 13. NoTo

  2captcha.com jak doładowujecie?

  PAYPRO - 28.08 10USD - 40,36zł