NoTo

Forumowicze
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

NoTo wygrał w ostatnim dniu 12 Maj

NoTo ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

27 Excellent

Ostatnio na profilu byli

634 wyświetleń profilu
 1. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  teraz 4 hanikowo 5 i 8 bajkowe
 2. NoTo

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Done 4 hanikowo 9 bajkowe
 3. NoTo

  2captcha.com jak doładowujecie?

  PAYPRO - 28.08 10USD - 40,36zł
 4. W skrócie powoli. Zaczynając od najgorszych subdomen (pod względem linków, zasięgu itd). Kolejny krok analiza i kolejna subdomena. Trudno określić co będzie lepsze (główna, podstrona, katalog, czy wyindeksowaie) bo nie wiem na czym zarabiasz na tym portalu. Dla przykładu masz subdomene biznes związaną np. z pracą ale już go nie prowadzisz. To szkoda to kierować na główną bo nie masz już takiej kategorii lepiej zrobić podstronę i tam przekierować ruch i go spieniężyć niż wrzucić na główną. Reasumując wydaje mi się, że pytania są skierowana za bardzo w stronę co lubi google. A powinno być jak z tego wycisnąć kase. Czyli zamykam 5 subdomen na temat moda, kajaki i siłka jakie pomysł na $$$$
 5. Dodatkowo płatne dodatki, które z założenia mają działać prawidłowo i tak są do poprawki. Ale tak jak pisali przedmówcy lepsze to niż saas. Bo tam nie tylko słono płacisz ale i czekasz na swoją kolejkę. Jak nie chcesz czekać to cena x2 jak u jednego z naszych rodzimych systemów saas.
 6. Nie wiem jak wam się podobał festiwal. Za wyjątkiem hostess nic ciekawego tam nie było. Pomarudziłem dziękuje i pozdrawiam.
 7. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  @Mion zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Choć ruch można spieniężyć nie tylko w pożyczkach, suplementach itp. Czasami wystarczy dobry sklep internetowy = dobra prowizja i można śmiało zarabiać w dużo mniej konkurencyjnym środowisku.
 8. Czy dodanie do korespondencji z klientem (np po realizacji zamówienia) linka do wystawienia opinii w wizytówce firmy, łamie w jakiś sposób wytyczne Google. Pytam bo nic sensownego nie mogę wyczytać, a lokalni przewodnicy to jakiś koszmar. Nigdy nie byli, nic nie kupili ale klikają dla odznak i darmowych gadżetów od Google. Ktoś coś takiego stosował? Z góry dziękuje za odpowiedź lub podpowiedź.
 9. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  @Hauron najlepsze rozwiązanie to ścisła współpraca z danym podmiotem bez pośredników.
 10. NoTo

  Zarobienie na zapleczu

  Zależy od tematyki i ruchu. Moje zaplecze zarabia bo jest tworzone pod sklepy. Czyli opis produktu, zdjęcia i bach link do sklepu. Rozliczenie ze sklepem za % od sprzedaży.
 11. @M0drzew chodziło mi o konwersje. Słaba strona słaba konwersja. Nie ważne, że jesteś w top skoro jest tak toporna, że irytuje użytkowników.
 12. W dużym skrócie odpalasz kampanie adwords na wszystkie frazy. (tylko nie na 2 dni ale znacznie dłużej ponieważ występuje sezonowość nawet w branżach, które wydaj się, że takiej zależności nie mają) po zakończeniu takiej kampanii zakładają , że została zrobiona prawidłowo masz odpowiedź co warto, co nie warto. Zdarza się tak, że lepiej mieć adwords na daną frazę niż się pchać w seo i odwrotnie. Owocnego wydawania kasy życzę. PS. Jak masz wysokie ceny, stronę z zeszłej epoki to nawet jak masz top1 to wynik będą słabe.
 13. NoTo

  narzędzie do analizy linków konkurencji

  seospyglass korzysta z crewlera webmeup. Pokazauje mniej linków niż Majestic i Achrefs ale robot jest mniej znany i rzadziej blokowany. W wersji online webmeup możesz zobaczyć ile linków robot zebrał dla danej strony i porównać.
 14. Zlecę stworzenie szablonu na zennoposter, który ma automatyzować prace na systemie Redirector od Miona. Kontakt: astra2605 @ tlen.pl
 15. @SzlafRock etap agencji mam już za sobą przećwiczone wszystkie typy umów oprócz wspomnianego % od obrotu. Efekt jest taki, że stworzyłem dział marketingowy i teraz jedziemy sami z koksem.