cashmajster

Forumowicze
 • Zawartość

  705
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

O cashmajster

 • Urodziny 15.05.1991

Contact Methods

 • Website URL
  https://perso.in

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lublin
 • Interests
  Testy osobowości

Ostatnio na profilu byli

5154 wyświetleń profilu
 1. Dostarczę autorskie i merytoryczne teksty o tematyce psychologicznej. Na bazie badań lub zweryfikowanej wiedzy. Redakcja i weryfikacja przez psychologa. Możliwe podpisanie z imienia i nazwiska. W zamian za link dofollow z artykułu do strony: https://perso.in Proszę o zgłoszenia z tematem (lub ogólną propozycją) i adresem na którym ma pojawić się artykuł. Przejrzę stronę i zaproponuję zbliżony tematycznie i językowo content. Kontakt: drrydel (małpa) gmail
 2. Jak obecnie wygląda skuteczność tego narzędzia? Czy pojawiły się na rynku lepsze alternatywy? Dodajecie strony pozycjonowane do precli czy raczej zaplecze?
 3. cashmajster

  Dlaczego nie robić zaplecza?

  Dobre spojrzenie. Większe zyski => więcej kasy na pozycjonowanie => lepsze pozycje => więcej wejść => większe zyski Dodałbym jeszcze czynnik optymalizacji strony (sprzedaży), co również przekłada się na większe zyski. Podejrzewam jednak, że analiza ruchu i zachowań szukających, będzie wypierała z czasem siłę linków, ale narazie jest to w większości propaganda Google.
 4. Bo np. kopiują płatne treści i wklejają je do sieci.
 5. @mj_2000, Która wersja jest aktualnie? Czy przewidziane są zniżki dla forumowiczów?
 6. cashmajster

  Google robi porządki?

  Chyba że... ma sie monopol?
 7. cashmajster

  FacePlus, Nowy Lay + Rebranding (konkurs)

  Jeżu, masz zapchaną skrzynkę i nie mogę się zgłosić do Ciebie po punkty do FacePlusa.
 8. cashmajster

  Referendum ws. wieku emerytalnego

  Patrzycie jedynie na stan budżetu państwa i wnioskujecie, że potrzeba tej reformy, by ratować się przed bankructwem. Ludzie protestują? Chyba nie rozumieją podstaw ekonomii skoro nie czają, że trzeba zaciskać pasa... Otóż nie! Ludzie doskonale wiedzą jak wygląda sprawa i są tymbardziej niezadowoleni. Przymykali oko na rozprowadzanie majątku państwa i myśleli, że jakoś to będzie, ale nie spodziewali się, że śruba będzie coraz mocniej przykręcana. Jak możemy mówić o oszczędnościach, gdy rząd, który chce je wprowadzić zadłużył polskę prawie dwukrotnie w ciągu 4 lat rządu? Jak możemy mówić o nich, skoro dalej (budżet na rok 2012) ustalony jest z deficytem? Jak możemy mówić o oszczędzaniu, skoro widzimy tłuste ryje, które żyją za naszą kasę i wydają kolosalne (dla ponad 50% społeczeństa) wynagrodzenia czy premie? I teraz pomyślmy o umowie. Ludzie pod przymusem oddawali swoją pensje. Zgodzili się na rozkradanie w ZUSie itd., w przetargach, byli wytrzymali na wielu frontach, póki jakoś było. Dochodzi okres rozliczenia (wiek emerytalny) i przychodzą kolesie, którym oddałeś wszystkie "oszczędności" i mówią, że nie przejedli 30%, nie przejedli 50%, nawet nie przejedli 100%, ale zaciągnęli takie długi, że musisz jeszcze trochę popracować, by "coś z tego było". Jasne, że trzeba samemu o siebie zadbać i ludzie właśnie zaczynają to robić. Krok pierwszy to postawienie się tym, którzy plują im od kilkunastu lat w twarz.
 9. cashmajster

  Seopilot.pl

  Czekam tydzień na ocenę stron. Rozumiem, że już nie przyjmujecie nowych? ID podałem wcześniej na tym forum.
 10. cashmajster

  Seopilot.pl

  Ile się czeka na akceptację stron i ich wycenę? 6275, 6277 i 6278
 11. cashmajster

  Porównywarki wypadły?

  A propos dywagacji na temat monopolu: http://www.wykop.pl/ramka/1029955/google-m...-ze-sa-darmowe/
 12. cashmajster

  Porównywarki wypadły?

  Facebook może ukrócić trochę nosa Googlowi, ale ciężko będzie zrobić jakąś nową wyszukiwarkę, bo aby ją wypromować przyda się reklama i to na szeroką skalę, a każdy będzie się bał promować konkurencję, żeby samemu nie wypaść.
 13. cashmajster

  FacePlus, Nowy Lay + Rebranding (konkurs)

  A mi się nie podoba. Nie czytałem wcześniejszych komentarzy, więc jeśli powielam uwagi to przepraszam. Jak dla mnie mało czytelne: aktualności w takiej samej ramce co pozostałe 2 tabelki mylą! Szczególnie że jest to ta sama wysokość. Uważam, że niepotrzebnie ściągają uwagę. Spłaszczenie tabelek (wąskie) też jest niewygodne i męczące dla oczu. Jak dla mnie powinny być oddzielne podstrony, a nie wszystko w jednym hurcie bez ładu i składu.
 14. cashmajster

  Google zmienia algorytm - lajki zamiast linków!

  Ja też w to wątpię. Ponieważ prawdziwy SPAM zacznie się dopiero wtedy
 15. cashmajster

  Zmiany przez ostatnie 2 lata

  Kontrowersyjny, tylko czy wiarygodny?