Jump to content

monis190

Forumowicze
 • Content Count

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by monis190

 1. A mi się wydaje, że to jednak nie jakaś zbiorowa nuda Polaków dopadła, tylko jakaś kwarantanna czy coś jest? Chyba ludzie bez pracy zostali i łapią się nawet ochłapów zleceń, żeby jakoś sobie poradzić aktualnie? A nie... mi się chyba wydaje...
 2. Może nie do końca w temacie, ale jak ktoś jest z Wrocławia i potrzebuje maseczki dla siebie lub kogoś to panie z Nowowiejskiej szyją i sprzedają po 5 zł za sztukę (w pewnym sensie to obecnie promocja...). Krawcowe walczą o utrzymanie firmy i swoich miejsc pracy. Poniżej adres i tel: Duet-Fashion Wrocław ul. Nowowiejska 22 tel+48 71 328 87 07 tel.kom. 502046452, 603506722 email: biuro@duet-fashion.com.pl
 3. Zachęcam do wpłat na https://www.siepomaga.pl/mia-sma i do dołączenia do grupy z licytacjami na Facebooku! Zbiórka idzie bardzo wolno, a czas nagli!
 4. jak dobrze pamiętam, to masz opisany zwrot jako komentarz klienta lub komentarz moderatora.
 5. nie w tym rzecz, poczytaj wcześniejsze posty kolegi, a będziesz wiedział, że nie warto wdawać się w dyskusję
 6. nie panikuj, za każdym razem w podobnej sytuacji wszyscy mieli przedłużony czas na oddanie tekstu.
 7. napisz na ich maila, powinni Ci anulować te punkty, skoro są 2 terminy realizacji i w sumie nie wiadomo, którego miałaś się trzymać.
 8. nie wiem, czemu do autorów sami nie wysyłają pocztą, może za dużo kont jest założonych i nikt z nich nie pisze? Z resztą umowę dostaniesz pocztą, i tak musisz ją wtedy pocztą odesłać, bo skan nie przejdzie, a ja tylko do tego chciałam się odnieść. A co do tego, że umowy wcześniej nie było - no cóż, niektórym piszącym to baaaaardzo przeszkadzało.
 9. mam podobną sytuację w innej firmie od listopada - jeśli nie wyślę rachunku pocztą, tylko skan mailem, rachunek nie stanowi podstawy do wypłaty. O ile mi wiadomo, skan podpisu jest nieważny, jeśli dotyczy umowy licencyjnej, a taka ma być teraz na TB. Tu jest źródło, które znalazłam: https://kruczek.pl/wlasnoreczny-podpis-a-skan-podpisu/
 10. Proszę to wykonać najpóźniej do 16-04-2020 w innym przypadku realizacja zleceń zostanie zablokowana do czasu odesłania umowy. @Joanna53 wyzdrowiejesz to wyślesz tę umowę pocztą i po sprawie. Masz na to dużo czasu.
 11. przypomniał mi się felieton Olbratowskiego "Noworoczne postanowienia" (ten z 2015 r.) - jeszcze 2 dni według niego 😂
 12. @joanna53 zdecydowanie przesadzasz i zaczynasz kłótnię. Nawet nikt nie pisał do Ciebie. Nie wiem, jak Ty się rozliczasz, ale ja przez 6 lat pisania w żadne tygodniówki się nie bawię, a raz w miesiącu rozliczam się z klientami.
 13. Realizowane 2-3 razy w tygodniu, a nie dwa-trzy dni oczekiwania na przelew. Nie wiesz, ile przelewów czeka przed Twoim w kolejce.
 14. ta adnotacja pojawia się, gdy przelew wychodzi z konta GC. Tak wynika z mojej obserwacji. Poza tym w regulaminie masz: "Wypłata następuje zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu godzin od zgłoszenia chęci wypłaty środków, lecz w wypadku uzasadnionych utrudnień związanych z rozliczeniami, okres ten może się wydłużyć do 7 dni roboczych."
 15. Mi też nie, za to zaznaczenie zlecenia prywatnego na liście innym kolorem, gwiazdką czy w jakikolwiek inny sposób mi znacznie ułatwiłoby pracę. Z drugiej strony innych zleceń niż prywatne nie piszę, więc nie umiem ocenić, na ile to pomogłoby nie tylko mi, ale innym autorom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy