monis190

Forumowicze
 • Zawartość

  398
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana monis190 w dniu 13 Sierpień 2016

Użytkownicy przyznają monis190 punkty reputacji!

Reputacja

45 Excellent

Ostatnie wizyty

1250 wyświetleń profilu
 1. @Vingag wydaje mi się, że punkty karne nie znikają tylko zostają na dobre.
 2. [Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

  Dopytywałam w swojej skarbówce i powiedzieli mi, że takie prace nie są pracami dziennikarskimi i tak jak na useme dostałam info, że mogę rozliczać się na 50% kosztów. Ale w sumie nawet w US mieli problem z interpretacja, jak rozliczać pracę copywritera.
 3. [Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

  Na useme widziałam dziś nadal 50%.
 4. @Joanna53 kolega tylko zwrócił uwagę, że piszesz nieskładnie i w sumie... nie wiadomo co Cię boli? Przejrzyj sobie regulamin forum i naucz się, że CELOWO to się pisze zaimki z WIELKIEJ litery.
 5. masz babola w mailu, bo punkty masz odjęte ze odrzucenie tekstu z błędami, a nie za przekroczenie czasu. A zlecenia nie zrealizowałaś, bo jak było na 2 teksty, a klient dostał 1, to znaczy, że zrobiłaś 50% tego co miałaś.
 6. Mam nieodparte wrażenie, że koleżanka nie rozumie, co tłumaczymy.
 7. To skoro moderator oddał po terminie i karniaków wtedy nie było, to kto teraz się spóźnił? Moderator? Poza tym, jak coś Ci źle naliczyło to pisz maila do serwisu i czekaj na odpowiedź.
 8. Polecam poczytać wątek - masz napisane wyraźnie, że liczy się czas, w którym tekst oddajesz TY, a moderator go może za miesiąc sprawdzić i przekroczenia terminu nie ma.
 9. Tak długo, że piszę pierwszego posta na całym forum i jestem nowym użytkownikiem?
 10. Dzień dobry, Jako copywriter pracuję od 4 lat. Wykonam zlecenia na teksty: - zapleczowe niskiej jakości - od 5 zł netto za 1000 zzs, - blogowe, poradnikowe - od 10 zł netto za 1000 zzs, - na strony internetowe (np. na stronę główną) - od 12 zł netto za 1000 zzs, - opisy produktów - od 8 do 15 zł netto za 1000 zzs, - specjalistyczne, wymagające pogłębionego researchu - od 20 zł netto za 1000 zzs. Zachęcam do kontaktu mailowego: kocher.monika@gmail.com lub telefonicznego: 500 540 917
 11. Dzień dobry, Jako copywriter pracuję od 4 lat. Wykonam zlecenia na teksty: - zapleczowe niskiej jakości - od 5 zł netto za 1000 zzs, - blogowe, poradnikowe - od 10 zł netto za 1000 zzs, - na strony internetowe (np. na stronę główną) - od 12 zł netto za 1000 zzs, - opisy produktów - od 8 do 15 zł netto za 1000 zzs, - specjalistyczne, wymagające pogłębionego researchu - od 20 zł netto za 1000 zzs. Zachęcam do kontaktu mailowego: kocher.monika@gmail.com lub telefonicznego: 500 540 917
 12. oddałabym bez literatury (źródeł? bo chyba to masz na myśli) i zostawiła dopisek na górze tekstu, że klient sobie nie życzy, bo to "konkurencja"
 13. [Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

  Potrzebny jest system, w którym teksty będą reklamowane - jeśli zleceniodawcy się nie podoba, powinien wskazać, co i dlaczego plus dać możliwość poprawy. Poprawiony tekst będzie dalej źle - może odrzucić ostatecznie. Teraz faktycznie zleceniodawca może sobie zobaczyć kilka tekstów od różnych autorów aż do skutku i zapłacić tylko ostatniemu. To lepsze niż korzystanie z próbki, tak można "nałapać" sporo darmowych tekstów i właściwie nie ma jak teraz wyciągnąć z tego konsekwencji. Może też nagle zmienić wytyczne i też tekst odrzucić. Rozumiem, że klienta nie można zmusić do kupna tekstu, który mu się nie podoba, ale każdy klient powinien wiedzieć jak działa umowa o dzieło. Skoro dostaje dzieło wykonane według wytycznych, to nie może tak po prostu go odrzucać.
 14. [Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

  A teraz druga taka sytuacja... tekst napisany zgodnie z opisem zlecenia i odrzucony bez opcji poprawki i podania powodu!