monis190

Forumowicze
 • Zawartość

  417
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

monis190 wygrał w ostatnim dniu 17 Maj

monis190 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

50 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1583 wyświetleń profilu
 1. Oto to miej pretensje do rządzących, nie korzystasz już z 50% kosztów, tylko 20%. Stąd różnica w podatku.
 2. ogólnie wszystko, co związane ze służbą zdrowia w Polsce jest chore, ale cóż... Pozostało nam wierzyć, że będzie lepiej...
 3. @Herkules uważasz, że nie jesteś honorowym dawcą krwi? Zasługi masz ogromne i jak dla mnie JESTEŚ, a tytuł oficjalnie nie jest Ci potrzebny. Zrobiłeś coś dobrego i według mnie masz wielki powód do dumy
 4. Dziś w rckik znalazłam informację o zbiórce na leczenie dla pana Janusza, który tak jak ja jest honorowym dawcą krwi. Mi daleko do jego zasług, ale Pan Janusz pomógł już wielu osobom, bo oddał prawie 50 l krwi pełnej. Teraz sam potrzebuje pieniędzy na leczenie. Wiem, że dzieci bardziej wzruszają, ale akurat ten Pan naprawdę zasługuje choć na symboliczne wsparcie. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/januszfaber
 5. to chyba już podwójny odrzut był, skoro literówek nie można było poprawić.
 6. Dlatego regulamin jest do niczego, bo pozwala na wywalanie dobrych tekstów za widzimisię.
 7. uwierz mi, widziałam bełkot bełkotów, który ktoś chciał mi wcisnąć, więc wiem o czym piszesz i rozumiem z tym, że nawet jeśli to dno, to takie są przepisy dot. umów o dzieło - uzasadniasz co jest źle, dajesz do poprawy w określonym terminie. Brak poprawy lub poprawka jakości jeszcze większego bełkotu i masz prawo odrzucić i nie zapłacić, bo dzieło jest wykonane należycie.
 8. Nie wystawia, ale to nie jest przesłanka, żeby nie akceptować tekstu bez podania przyczyny. Nawet jak umówisz się wyłącznie mailowo, że napiszesz tekst i później ktoś Ci nie zapłaci, bo ma widzimisię i nie wskaże dlaczego, to w sądzie wygrasz sprawę. A kiepskie teksty można odrzucać, tylko najpierw należy je dać do poprawy, a jak nie zostaną poprawione, to wskazać KONKRETNIE czemu jest odrzut. Na GC klient odrzuca i już, bo tak mu się podoba i nie musi wyjaśnić czemu.
 9. Serwis powinien to zmienić, bo w tym momencie to jest zwykłe łamanie prawa.
 10. Już poruszałam tu temat, że skoro GC wystawia umowy o dzieło, to obowiązkiem zamawiającego jest zapłata za dzieło lub wezwanie do poprawy dzieła, jeśli nie spełnia warunków opisanych w zleceniu. Odrzucanie za widzimisię bez podania przyczyny jest zwyczajnie niezgodne z prawem - odsyłam do Kodeksu Cywilnego!!!
 11. to można użyć cytatu i podać źródło, skąd wzięłaś skład, jeśli to tekst dla ludzi. Jak pod Google, to nie ma zmiłuj.
 12. monis190

  Maskara w Youtube

  widziałam. Koleś totalna patologia twierdzi, że uprawia sztukę
 13. Zobacz też, kiedy kasa "wychodzi" z konta nadawcy. Przelewy wysłane w piątek od różnych nadawców dostaje w poniedziałek między 15 a 16. Rzadko o 11-12.