Jump to content

monis190

Forumowicze
 • Content Count

  486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

monis190 last won the day on May 10

monis190 had the most liked content!

Community Reputation

84 Excellent

Recent Profile Visitors

1,913 profile views
 1. @joanna53 zdecydowanie przesadzasz i zaczynasz kłótnię. Nawet nikt nie pisał do Ciebie. Nie wiem, jak Ty się rozliczasz, ale ja przez 6 lat pisania w żadne tygodniówki się nie bawię, a raz w miesiącu rozliczam się z klientami.
 2. Realizowane 2-3 razy w tygodniu, a nie dwa-trzy dni oczekiwania na przelew. Nie wiesz, ile przelewów czeka przed Twoim w kolejce.
 3. ta adnotacja pojawia się, gdy przelew wychodzi z konta GC. Tak wynika z mojej obserwacji. Poza tym w regulaminie masz: "Wypłata następuje zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu godzin od zgłoszenia chęci wypłaty środków, lecz w wypadku uzasadnionych utrudnień związanych z rozliczeniami, okres ten może się wydłużyć do 7 dni roboczych."
 4. Mi też nie, za to zaznaczenie zlecenia prywatnego na liście innym kolorem, gwiazdką czy w jakikolwiek inny sposób mi znacznie ułatwiłoby pracę. Z drugiej strony innych zleceń niż prywatne nie piszę, więc nie umiem ocenić, na ile to pomogłoby nie tylko mi, ale innym autorom.
 5. portal działa prawidłowo, to Ty nie korzystasz z maila - ot, cała filozofia tego problemu
 6. Piszę od mniej więcej 6 lat, zaczynałam na portalach, teraz w 95% poza. Raz zdarzył mi się upierdliwy klient, któremu musiałam dopisać jakieś 1000 zzs. Może masz pecha po prostu.
 7. Bez przesady, skoro piszesz tu tylko w przypadku braku zleceń spoza portalu, to jak masz czas, po prostu siadasz i piszesz. Nikt Ci nie zabierze wszystkich zleceń.
 8. Kazać? Przecież to już nie jego biznes, niech się martwią ci, co przejęli.
 9. za taką stawkę moja wysoka jakość merytoryczna kształtuje się mniej więcej na poziomie "spierniczaj x 1000 zzs + słowo kluczowe"
 10. wiesz, jeśli to była jakaś grafika z googla, to jednak to nie taka błahostka na pewno nie bez powodu jest decyzja o pożegnaniu autorki na stałe, bo inna osoba już miała tu konto odblokowane.
 11. Klient twierdzi, że zdjęcie nie było stockowe, a autorka, że "według niej" było. No gdyby było, to dajesz link i po sprawie, a nie "według mnie jest" z resztą był poruszony temat przez administrację, że tekst ogólnie są mega słabe (widać po postach, że najlepiej nie jest...)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy