Jump to content

monis190

Forumowicze
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

monis190 last won the day on May 10 2019

monis190 had the most liked content!

Community Reputation

84 Excellent

About monis190

Recent Profile Visitors

1,965 profile views
 1. Proszę to wykonać najpóźniej do 16-04-2020 w innym przypadku realizacja zleceń zostanie zablokowana do czasu odesłania umowy. @Joanna53 wyzdrowiejesz to wyślesz tę umowę pocztą i po sprawie. Masz na to dużo czasu.
 2. przypomniał mi się felieton Olbratowskiego "Noworoczne postanowienia" (ten z 2015 r.) - jeszcze 2 dni według niego 😂
 3. @joanna53 zdecydowanie przesadzasz i zaczynasz kłótnię. Nawet nikt nie pisał do Ciebie. Nie wiem, jak Ty się rozliczasz, ale ja przez 6 lat pisania w żadne tygodniówki się nie bawię, a raz w miesiącu rozliczam się z klientami.
 4. Realizowane 2-3 razy w tygodniu, a nie dwa-trzy dni oczekiwania na przelew. Nie wiesz, ile przelewów czeka przed Twoim w kolejce.
 5. ta adnotacja pojawia się, gdy przelew wychodzi z konta GC. Tak wynika z mojej obserwacji. Poza tym w regulaminie masz: "Wypłata następuje zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu godzin od zgłoszenia chęci wypłaty środków, lecz w wypadku uzasadnionych utrudnień związanych z rozliczeniami, okres ten może się wydłużyć do 7 dni roboczych."
 6. Mi też nie, za to zaznaczenie zlecenia prywatnego na liście innym kolorem, gwiazdką czy w jakikolwiek inny sposób mi znacznie ułatwiłoby pracę. Z drugiej strony innych zleceń niż prywatne nie piszę, więc nie umiem ocenić, na ile to pomogłoby nie tylko mi, ale innym autorom.
 7. portal działa prawidłowo, to Ty nie korzystasz z maila - ot, cała filozofia tego problemu
 8. Piszę od mniej więcej 6 lat, zaczynałam na portalach, teraz w 95% poza. Raz zdarzył mi się upierdliwy klient, któremu musiałam dopisać jakieś 1000 zzs. Może masz pecha po prostu.
 9. Bez przesady, skoro piszesz tu tylko w przypadku braku zleceń spoza portalu, to jak masz czas, po prostu siadasz i piszesz. Nikt Ci nie zabierze wszystkich zleceń.
 10. Kazać? Przecież to już nie jego biznes, niech się martwią ci, co przejęli.
 11. za taką stawkę moja wysoka jakość merytoryczna kształtuje się mniej więcej na poziomie "spierniczaj x 1000 zzs + słowo kluczowe"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy