monis190

Forumowicze
 • Content Count

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

monis190 last won the day on May 10

monis190 had the most liked content!

Community Reputation

70 Excellent

Recent Profile Visitors

1,767 profile views
 1. Wolne moce przerobowe - przyjmę zlecenia na teksty. Jako copywriter pracuję już 6 lat, a spod mojej klawiatury wyszły setki tekstów. Aktualne ceny netto za 1000 zzs: Teksty preclowe – 3,5 zł Teksty zapleczowe – od 8 zł Opisy produktów – od 8-10 zł Opisy kategorii w sklepach internetowych – od 10 zł Teksty na blogi firmowe, teksty tematyczne, poradnikowe – 10-15 zł Teksty na strony internetowe (zakładki o nas, oferta itp.) – 15 zł Teksty specjalistyczne i blogowe z pogłębionym researchem – od 25 zł W przypadku dużych zleceń lub stałej współpracy ceny podlegają negocjacji. Oferuję możliwość dowolnej formy rozliczenia – faktura VAT przez useme lub umowa o dzieło. Nie piszę próbek za darmo, nie przyjmuję zleceń na precle za 1 zł za 1000 znaków. Szanuję czas swój i moich Klientów, dlatego też odpowiednio go wyceniam. Każdy mój tekst sprawdzam, aby był poprawnie napisany, jednak jeśli znajdziesz w nim błędy, odeślij go – poprawię go za darmo. Biorę na siebie odpowiedzialność za jakość mojej pracy, dlatego gdy nie jest ona dobrze wykonana, pokaż mi to, żebym mogła stać się jeszcze lepsza. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się ze mną mailowo: kocher.monika@gmail.com
 2. za taką gramatykę i interpunkcję, to ja chętnie zablokuję Cię tutaj
 3. tylko przepuszczane przez automatyczny antyplagiat, nikt tego nie czyta.
 4. a nie zauważyłeś, że to zależy od daty zlecenia? Jak pisałam na bieżąco, to te zlecenia wisiały na moderacji długo, a jak na ostatnią chwilę, to nawet od razu były sprawdzone. Nie oczekuj, że ktoś tam siedzi non stop i odświeża stronę jak copy, co skuszą się na każde zlecenie. Poza świętami i wolnym od pracy długo się na moderację nie czeka, przesadzasz według mnie.
 5. czy jest opcja blokowania zleceń od niektórych klientów, coś w stylu czarnej listy zleceniodawców?
 6. w TB nikt Twojego hasła nie ma. Masz je w swojej przeglądarce, wygogluj sobie jak sprawdzić zapisane hasła
 7. masz rację, to nie są czyste literówki, ale znam tę wtyczkę i niektórzy się na nią napalają, że już nie trzeba poprawiać dokładnie tesktów, a potem piszą takie kwiatki, że głowa mała
 8. wszystko spoko, tylko do czego potrzebny program, który wykrywa tylko takie literówki? To samo masz w wordzie i w edytorze na textbookers. Program nie daje nic ponadto, czyli jest do niczego niepotrzebny.
 9. To jest beznadziejne narzędzie. Taki tekst tam jest poprawny: Szedł Amelia sucha szosa.
 10. Nie spodziewam się odpowiedzi, prawdę powiedziawszy.
 11. to już musi być desperacja. Napisałam wiadomość prywatną do tego zleceniodawcy, jak zwykle mam gdzieś takie zlecenia, to przekroczyło nawet moją granicę obojętności.
 12. "Na wstępnie zaznaczę, że mam zapotrzebowanie na kilka (około 13) tysięcy artykułów (o zdrowiu, chorobach, itp.). Osoby, które będą dostarczały artykuły najlepszej jakości, będą zapraszane do zleceń prywatnych!Dokładnie co do wytycznych, aby nie było niedomówień:1. Artykuły na minimum 5000 znaków.2. Każdy artykuł podzielony na akapity i podtytuły.3. W każdym artykule znajdują się informacje odnośnie: PRZYCZYNY, SPOSOBÓW LECZENIA, OBJAWÓW, FUNKCJI, ITP.4. Artykuł zaczynamy od słowa na jakie ma być napisany artykuł (nie może to być nagłówek).5. W artykule powtarzamy kilka razy konkretny zwrot (słowo kluczowe).6. Nie lejemy wody, a piszemy konkretne informacje!!7. ARTYKUŁY UNIKATOWE!!8. Osoby bez doświadczenia z artykułami o zdrowiu, lepiej niech nie podejmują się zlecenia.9. Artykuły napisane poprawnie stylistycznie i ortograficznie.10. Przykłady artykułów jakie mnie interesują: [linki]Artykuły niedostosowane do wymagań nie będą akceptowane.UWAGA: NIE UPYCHAMY ZNAKÓW POPRZEZ WIELOKROTNE KLIKNIECIE KLAWISZA "SPACE"!!UWAGA: NIE TŁUMACZYMY ARTYKUŁÓW Z INNYCH JĘZYKÓW, dozwolone jest przeredagowanie ich z innych języków.Masz pytania odnośnie zagadnienia, zlecenia? Śmiało pisz, lepiej spytać niż pisać głupoty :)" Minimalna długość tekstu: 5000 znaków ze spacjami Na konto otrzymasz: 6.60 zł/tekst Jeśli wystawiasz faktury: 7.71 zł netto/tekst" Szanowny zleceniodawco, to jest przegięcie. Napisanie takiego tekstu zajmuje ponad godzinę, a nikt nie chce pracować za jakieś 3-4 złote za godzinę. Nawet przy kilkunastu tysiącach tekstów to za niska stawka.
 13. pierwszy post i już napisałam co myślę? nowe konto maugosias??