monis190

Forumowicze
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

monis190 last won the day on May 10

monis190 had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

About monis190

Recent Profile Visitors

1,824 profile views
 1. dokładnie tak jest, a że piszę mało, to każda ocena niższa to dla mnie gwóźdź do zarobkowej trumny
 2. ja mam raczej problem, że nie oceniają w ogóle :/
 3. co racja, to racja. Poprawka w systemie to inwestycja w takim rozumieniu
 4. Zamawiam jako pracownik firmy, więc nie mój biznes, gdzie sobie szef życzy, żeby wrzucić zlecenia
 5. Prawdopodobnie wszystkie teksty już napisane lub zarezerwowane. Jeśli dostałaś zaproszenie od sławnego już J.K., to uwierz, nic nie tracisz
 6. Nie. Pytałam. Użytkownik nagminnie nie oddaje tekstów w terminie, tylko prosi o "przedłużenie".
 7. ani jedno, ani drugie. Za to kolega co chwilę robi sobie "przedłużenie terminu", bo kojarzę ciągle spóźnione teksty od Ciebie, które dostaję dużo później niż zamawiałam.
 8. oszczędź nam łaskawie opisów, jaki tekst masz do napisania, z jakimi słowami kluczowymi i na ile znaków. Kogo to obchodzi?
 9. 1. Multikonta służące do blokowania tekstów + konto, z którego są realizowane BAN. Od razu, nie ma na co czekać, bo to jak dla mnie oszustwo. 2. Zapis w regulaminie, że posiadanie multikont jest równoznaczne z blokadą w serwisie nawet bez informowania. 3. Jeżeli w jednym domu są dwie osoby, które piszą z różnych kont, wystarczy, że wyślą maila z informacją. Będzie łatwo zweryfikować, czy blokują zlecenia, czy faktycznie piszą.
 10. i to średnio działa. Mam jakieś 80 procent tekstów zaakceptowanych bez żadnej oceny. Bez sensu taki system, skoro ocenić chce się przede wszystkim tym klientom, którzy mają jakieś uwagi i obniżają ocenę. Reszta albo nic nie wystawia, albo teksty akceptują się z automatu.
 11. Nie łudź się, nie wie i raczej nie zrozumie.
 12. Wolne moce przerobowe - przyjmę zlecenia na teksty. Jako copywriter pracuję już 6 lat, a spod mojej klawiatury wyszły setki tekstów. Aktualne ceny netto za 1000 zzs: Teksty preclowe – 3,5 zł Teksty zapleczowe – od 8 zł Opisy produktów – od 8-10 zł Opisy kategorii w sklepach internetowych – od 10 zł Teksty na blogi firmowe, teksty tematyczne, poradnikowe – 10-15 zł Teksty na strony internetowe (zakładki o nas, oferta itp.) – 15 zł Teksty specjalistyczne i blogowe z pogłębionym researchem – od 25 zł W przypadku dużych zleceń lub stałej współpracy ceny podlegają negocjacji. Oferuję możliwość dowolnej formy rozliczenia – faktura VAT przez useme lub umowa o dzieło. Nie piszę próbek za darmo, nie przyjmuję zleceń na precle za 1 zł za 1000 znaków. Szanuję czas swój i moich Klientów, dlatego też odpowiednio go wyceniam. Każdy mój tekst sprawdzam, aby był poprawnie napisany, jednak jeśli znajdziesz w nim błędy, odeślij go – poprawię go za darmo. Biorę na siebie odpowiedzialność za jakość mojej pracy, dlatego gdy nie jest ona dobrze wykonana, pokaż mi to, żebym mogła stać się jeszcze lepsza. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się ze mną mailowo: kocher.monika@gmail.com
 13. za taką gramatykę i interpunkcję, to ja chętnie zablokuję Cię tutaj
 14. tylko przepuszczane przez automatyczny antyplagiat, nikt tego nie czyta.
 15. a nie zauważyłeś, że to zależy od daty zlecenia? Jak pisałam na bieżąco, to te zlecenia wisiały na moderacji długo, a jak na ostatnią chwilę, to nawet od razu były sprawdzone. Nie oczekuj, że ktoś tam siedzi non stop i odświeża stronę jak copy, co skuszą się na każde zlecenie. Poza świętami i wolnym od pracy długo się na moderację nie czeka, przesadzasz według mnie.