Jump to content

monis190

Forumowicze
 • Content Count

  470
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

monis190 last won the day on May 10

monis190 had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

Recent Profile Visitors

1,870 profile views
 1. za taką stawkę moja wysoka jakość merytoryczna kształtuje się mniej więcej na poziomie "spierniczaj x 1000 zzs + słowo kluczowe"
 2. wiesz, jeśli to była jakaś grafika z googla, to jednak to nie taka błahostka na pewno nie bez powodu jest decyzja o pożegnaniu autorki na stałe, bo inna osoba już miała tu konto odblokowane.
 3. Klient twierdzi, że zdjęcie nie było stockowe, a autorka, że "według niej" było. No gdyby było, to dajesz link i po sprawie, a nie "według mnie jest" z resztą był poruszony temat przez administrację, że tekst ogólnie są mega słabe (widać po postach, że najlepiej nie jest...)
 4. młoda, czy nie młoda, bez różnicy. Skoro ktoś chce pracować jako copywriter, to chociaż powinien umieć to zapisać
 5. jeśli teksty piszesz tak jak ten post, to radzę skończyć karierę jako COPYRIGHTER
 6. a skąd je wzięłaś? Bo to według mnie sugeruje, że pewna nie jesteś Kontaktuj się bezpośrednio z klientem w takiej sytuacji.
 7. Realizuję kilka zleceń prywatnych. Mam pytanie odnośnie zaproszeń do realizacji tekstu - czy czas ich obowiązywania jest ograniczony? Klientce nie zależy tyle na czasie, co na jakości, mi też pasuje je napisać na spokojnie w inny dzień niż dzisiaj.
 8. Nie ma takiej opcji. Wygląda to tak, że wysyłasz do moderacji nienapisany tekst z prośbą o odesłanie do poprawy.
 9. dokładnie tak jest, a że piszę mało, to każda ocena niższa to dla mnie gwóźdź do zarobkowej trumny
 10. Zamawiam jako pracownik firmy, więc nie mój biznes, gdzie sobie szef życzy, żeby wrzucić zlecenia
 11. Prawdopodobnie wszystkie teksty już napisane lub zarezerwowane. Jeśli dostałaś zaproszenie od sławnego już J.K., to uwierz, nic nie tracisz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy